Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Tamam işte üç tane saydın, bir elin parmağını zor geçer. Luffy'e hakisiz vurursan tabii kıramazsın kemiğini lastik adam. Hakili vurduğunda kırılmaz diye bir şey yok ama, kesinliği olan bir şey değil bu.
Yahu Teach aldı meyvesini iptal etti asfalta soktu kepçe makinesi gibi asfalt açtı adamın kafası ile. Bana mısın demedi.

Yahu adamı kıramamışlar. The Unbreakable lakabı. Kemiği demirden, irade demirden kırılmıyor herif. Aşamıyorlar.

Ancak öyle olması gerektiği zaman kırılır o da Oda'nın eğip bükmesi.
O lakabı meyvesine vermediğini ne biliyorsun muhtemelen meyvesine.Sarsılmaz irade denir kırılmaz ne ya.
Tamam işte üç tane saydın, bir elin parmağını zor geçer. Luffy'e hakisiz vurursan tabii kıramazsın kemiğini lastik adam. Hakili vurduğunda kırılmaz diye bir şey yok ama, kesinliği olan bir şey değil bu.
Hayır acı hisseder hasar alır ama kırılmaması lazım hakinin meyveleri iptal etmeme mantığına göre.Jinbe'nin suyu kullanıp vurması gibi vücudu harap eder ama meyveyi iptal etmiyor.

O lakabı meyvesine vermediğini ne biliyorsun muhtemelen meyvesine.Sarsılmaz irade denir kırılmaz ne ya.

Hayır acı hisseder hasar alır ama kırılmaması lazım hakinin meyveleri iptal etmeme mantığına göre.Jinbe'nin suyu kullanıp vurması gibi vücudu harap eder ama meyveyi iptal etmiyor.
O zaman kan akmaması lazım abi lastik özelliğini kaybediyor ki kanı akıyor.

İrade kırıyor Kaido. Kırılmaz irade sarsılmaz irade farketmez.

O zaman kan akmaması lazım abi lastik özelliğini kaybediyor ki kanı akıyor.
Luffy 2 seneden sonra da çok ciddi darbeler aldı örnek en son Ragnarok ama hiçbir zaman Sanji gibi kemiklerinin çatladığını bile hissetmedi.Şok dalgası yemesi de lastikten kan çıkarıyor kan mevzusuna takılma.Vücut sadece kemiklerden oluşmuyor organlar damarlar vs..

Luffy 2 seneden sonra da çok ciddi darbeler aldı örnek en son Ragnarok ama hiçbir zaman Sanji gibi kemiklerinin çatladığını bile hissetmedi.Şok dalgası yemesi de lastikten kan çıkarıyor kan mevzusuna takılma.Vücut sadece kemiklerden oluşmuyor organlar damarlar vs..
O zaman niye sargı içinde gezdi Kaido ile ilk karşılaşmasından sonra?

Organ damar var ama yürümesini sağlayacak kemik yok kas yok?

Kan benim damar benim.

O zaman niye sargı içinde gezdi Kaido ile ilk karşılaşmasından sonra?
Kemiklere birşey olmuyor diye vücuda hiç etki olmuyor sanmayın.Hiçbirşey olmasa en basitinden beyin sarsıntısı geçirmiştir.Kemikleri kırmaz ama aşırı basınç uygular bilinç kaybettirir.

Organ damar var ama yürümesini sağlayacak kemik yok kas yok?

Kan benim damar benim.
Var ama o da lastikten işte Tb arc tekrar okuyun.Adamın kemik balonu tekniği g3 zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık