Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
@D. TEACH

Fakat siz insanların yazdıklarına değer vermeyip, üstüne savunduğunuz tez için yeterli sebepler sunamayıp, insanların yazdıklarını görmezden geliyorsunuz. 2-3 sayfadan sonra alaycı bir tavırla karşılaşınca, mağdur pozisyonunda görüyorsunuz kendinizi.

İnsanların sizin için çaba gösterip bir şeyleri kanıtlamaya çalışmasını hakir görmeyin lütfen.
kardeş bak ben diyorumki aninede böyle birşey görmedim sende diyorsunki onu boşver asıl gerçek olan manga diyorsun.Bende diyorumki orda wb nin yüzünü alan adam aokiji ile 10 gün niye savaşıyor sonuçta en güçlü adami mahfettin bu kadar zorlanmak komik olur aokijiye karşı diyorum.Sen bu noktayı doldur haklısın derim

gzgn

@D. TEACH

Fakat siz insanların yazdıklarına değer vermeyip, üstüne savunduğunuz tez için yeterli sebepler sunamayıp, insanların yazdıklarını görmezden geliyorsunuz. 2-3 sayfadan sonra alaycı bir tavırla karşılaşınca, mağdur pozisyonunda görüyorsunuz kendinizi.

İnsanların sizin için çaba gösterip bir şeyleri kanıtlamaya çalışmasını hakir görmeyin lütfen.
Kardeşim sen hala anlayabilmiş değilsin. Anime dediğin şey mangadan uyarlanan bir şey. Animedeki bazı noktalar farklı yapılmış olabilir Tv ye uyarlamak için ama bu animenin doğru olduğu anlamına gelmez. Eğer savunduğun tezleri manga kaynaklı yapsan kimse sana bi şey demez. Herkes sana anlatmaya çalışıyor asıl olan manga diye. Birisi sana bir şeyin doğrusunu öğrettiğinde ona küsmezsin neden öğretiyosun neden benim dediğim de olmuyor diye. Tamam benim hatam de ve bundan sonra ortaya bir tez atacaksan manga kaynaklı olsun bu kadar yani. Yanlışını kabul etmeyi öğren artık

@D. TEACH
Onu "Eiiçiro Oda" isimli manga yazarı olan 1975-Japonya doğumlu, cinsiyeti erkek olan insan evladına sormalısınız diye düşünüyorum şahsiyetim adına. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık