Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Size biri sövse bu kadar savunmazdınız takdir ettim ben sizin kadar aşırı takip eden bir kimse değilim 450 500 bölüm arası gördüm one pieceyi sonra başladım takip etmeye genelde animesini izledim manga ile aynı olunca 2 sine de baktım ama genel olarak anime tercihim.Mangayi sadece olacakları önceden görmek için bakıyorum kimseye karşı aşırı bir fanliğim yok benimki zevk için izlemek
Doğru olan mangadır.Arkadaşlarda uyarmışlar sadece.

Aşırı takip etmeye gerek yok, hikayenin gerçek çizim ve detaylarını manga bölümlerinde bulabilirsiniz ancak. Anime tez olarak gösterilebilecek bir kaynak değildir. Sadece bunu anlatmaya çalışıyoruz aslında.

@D. TEACH

Fakat siz insanların yazdıklarına değer vermeyip, üstüne savunduğunuz tez için yeterli sebepler sunamayıp, insanların yazdıklarını görmezden geliyorsunuz. 2-3 sayfadan sonra alaycı bir tavırla karşılaşınca, mağdur pozisyonunda görüyorsunuz kendinizi.

İnsanların sizin için çaba gösterip bir şeyleri kanıtlamaya çalışmasını hakir görmeyin lütfen.

Bakın ne kadar özenli ve düzenli belirttim durumu, karşılıklı saygı içinde bulunan diyaloglar için teşekkür ederim şahsım adına. Umarım böyle ilerleriz. :sapkali:

@Rob Lucci yazını okudum eline sağlık. Bir kesim BB'nin zoan türü olan cerberus meyvesini yediği ve 3 meyve elde etme hakkına eriştiğini söylüyor. Belki de senin teorinin tam tersine zoan meyvesini ilk olarak yemiştir.
Bir zamanlar şu cerberus teorisi mantıklı geliyordu ama acayip popüler bir teori, Oda tahminleri aşmayı seviyor kesin bu tutmayacak. Sırf bu sebepten ötürü öyle düşünüyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık