Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Ya kardeş şimdi bana açıkla o zaman şunu, WB'nin kafasını alabilen adam nasıl Aokiji ile 10 gün dövüşür? Siz bunun mantıklı açıklamasını getirin önce.
@D. TEACH

Wb-Akainu dövüşü ile Akainu-Aokiji tamamen farklı koşullarda, binbir türlü olasılık üzerinden gerçekleşiyor. Hikaye kurgusu devreye giriyor kısaca farklı vsler üzerinden güç kıyası yapmak tutarlı değil.

Denizcilerin amacı : Korsanları yok etmek ve denizlerde güvenliği sağlamak.
Korsanların amacı : Bu tamamen korsanın keyfine bağlıdır. Bazısı özgür olmak, bazısı zengin olmak, bazısı aile kurmak, bazısı büyük bir sofrada yemek yemek gibi farklı amaçları vardır.

Şimdi bunları yazmamın sebebi belli. Bir tarafın amacı korsanları yok etmek ve halen üzerinden seneler geçmesine rağmen bunu başaramıyor, diğer tarafın ise böyle bir amacı yok, Denizciler büyük avantajlar ile bir tanesini yok ettiklerinde yerine geçecek kişiyi yine engelleyemiyorlar haliyle burada bir başarısızlık ve güç yetmezliği vardır. Sonuçta bu Amiraller beraber hareket edebilme avantajına da sahip. Yani 2 Amiralin sözleşip, 1 Yonko'ya saldırma şansları da var. 2 Yonko ise farklı karakterler ve ortak çıkarları, ortak amaçları yok. Bir birlerinin rakibi konumundalar. Buna rağmen Denizciler bir türlü Yonko yenemiyor.

Yeterince güçten düşmüş bir yonkouya karşı Usopp'un bile şansı vardır. Ne diyelim o zaman, Usopp yonkou indirir mi? Olmaz kanka, olmaz.

Sonuçta Luffy meyve yemese şimdi kılıç ustası olacaktı.

Ben Big Mom'ın hiç yenildiğini düşünmüyorum. O hariç diğerlerini indirme şansı az olsa da var.

Big Mom ile vs yapan olmuş mu ki şu zamana kadar?(En güçlü 10 korsan veya denizci içerisinden.)

Son düzenleme:

gzgn

Yok yatıp kalkıp ''senin niye bu kadar mesajın var'' diyenlere cevap verdim. Şekil 1 A
O zaman sana değil de sana karşı yorum yazanlara acıyorum. Belki senin üslubunu değiştirmek için uğraşmışlardır ama malesef 9000 yorumda yeterli gelmemiş sana. bellki bi 9000 daha yazarsan ufak da olsa bi gelişme olabilir. Ara sıra yatıp kalktıktan sonra düşün biraz faydası olabilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık