Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Yanlış hatırlamıyorsam Bb, meyve yemeden evvel 2. tümen komutanı olabilecek seviyedeydi. Ace 2. tümen komutanı olmadan evvel Bb'ye "aslında senin hakkın, bu senin için sorun olmaz mı" diye soruyordu. Bu yüzden bu düşüncen doğru değil. Bb meyvesizken de güçlüydü. Senin mantıkla gidecek olursak... Yami yami'yi yiyince en güçlü 25 korsandan biri oldu. Gura gura'yı yiyince en güçlü 4 korsandan biri haline geldi. Bu iki meyveye bile kk seviyesine ulaşabilir lakin 3. yü yiyecekse kk seviyesi için zoan meyvesini yemesi beklenilebilir.

Teach iki meyveyle Akainu'yu yener. Sadece gereksiz dövüşebilere giren biri değil.

Şu an Bb'ye tayfasının durumunu bilmediğimiz için en güçsüz yonkou (oluşum olarak) denilebilir ama bunun Bb'nin kendi gücüyle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Wb salt gura gura'yla kral olmuşken Bb İki meyveyle en güçsüz yonkou oluyorsa çapsızdır zaten.
Aslında 2. tümen komutanını yenebilir olarak bakmamak gerekir oradaki olaya. Orada bir komutan gitmişti ve Ace yerine komutan olarak alındı.BB yerine gelseydi 2. tümen komutanı olacaktı,fakat WB tayfasında en güçlü 2. adam olacak mıydı bilemiyorum.Acenin bile açıkçası o seviyeyi hakettiğini düşünmüyorum çok fazla. Fakat yazıda biraz abartmış olabilirim doğru söylüyorsun.Üst kalibre bir adamdı meyve yemeden öncede Teach.Commandre seviyesinin altı fakat güçlü biriydi.
@Magmana
Teşekkür ederim öncelikle. Cerberus meselesine gelecek olursak fazla gerçekleşeceğini zannetmiyorum.Çünkü Goroseiler konuşurken tarihte ilk kez bu olay gerçekleşiyor deniliyordu. Tarihte not tutulurdu illaki Cerberus meyvesi sayesinde olsaydı. Teachin bayrağındaki 3 kuru kafa ve bir çok başka delil 3. meyveyi yiyeceği yönünde ve bu zoan olacak. Mitolojik meyve olarak şeytan(Akuma akuma no mi) meyvesi teorisi vardı. Tutar mı bilmiyorum fakat hali hazırda 2 tane türünün en güçlü meyvesi var adamda. Zoan olarak en güçlü meyveyi yemesi bana olası geliyor.Aslında Marconun meyveside çok iyi gidebilir.Acı dezavantajı aradan çıkar. Fakat mavi uçan bir cisim olarak hayal edemiyorum Teachi :D

İndirmedi mi zaten? :cool:
Öyle olmasa bile dünyanın en güçlü adamının indirilmesinde ana faktör olan adam en az 1 Yonko indirir.

Bence hiçbirini indiremez de, Mom ile karşılaşsa harika bir dövüş okurduk gibi geliyor. Sert mizacından ödün vermeyen kızıl köpeğe karşı sürekli sırıtan çılgın kocakarı :D

Wb karşısında akainu yer yarılıp içine sürüklenmeseydi şu an filo amirali aokijiydi.

Shanks geldiğinde akainunun terlerini gördük. Atar gider yapan akainu heykel kesildi birden.

E.oda mf de amiral yonko farkını net gösterdi bize.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık