Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
WB'ye zarar verdi falan fistan anlarımda yendi demek, devirdi demek nedir arkadaş ? Kendi dünyanızı opa yansıtmayın adam burdan düşünüyor kafası gitti o zaman ölmüştür eee OP'ta ne oluyor peki ? O haliyle Teach'i yenmiyor mu? Ardından adayı ikiye ayırınca Sengoku hala çok güçlü demiyor mu ? WB'nin kendisi yeni başlıyorum demiyor mu ? Tüm bunların yanında Akainu'dan aldığı yarlardan daha ölümcül yaraları başkalarından almış zaten...
Ama birde kalkıp Akainu yenildi diyenlere laf çakıyorlar, Bu konuda son yazışım olsun Akainu yendi diyene de Yaw he he der geçeriz.
Kesinlikle katılıyorum.

Mihawk

Garp Roger ile defalarca karşı karşıya gelmiş. Garp bir Amiral, Roger ise KK.

Benim dediğim şu adam güçten düştükten sonra Akainu karşısına çıkıyor.Direk çıkmıyor.Adam savaşıp hasar alıyor sonra Akainu gelip çıkıyor karşısına.Senin yazdığınla alakası yok.
Nasıl alakası yok :/ Bahane sürüyorsun ortaya, güçten düştü diyerek. Yaralıysa, sorun varsa geri bassın, yardım alsın bir şeyler yapsın o zaman. Savaş var ortada. Turnuva gibi bir şey yok. Herkes herkese dalıyor. Durum bir dakika sorunum var diyemezsin orada.

Orada Saka o başı aldı işte. Yani bunun inkarına gerek yok. WB kaçamadı, savunamadı. Saka'da vurdu aldı başını. Sonuç olarak bir amiral en güçlü denilen adamın başını alabiliyor.

Nasıl alakası yok :/ Yine bahane sürüyorsun ortaya, güçten düştü diyerek. Yaralıysa, sorun varsa geri bassın, yardım alsın bir şeyler yapsın o zaman. Savaş var ortada. Turnuva gibi bir şey yok. Herkes herkese dalıyor. Durum bir dakika sorunum var diyemezsin orada.

Orada Saka o başı aldı işte. Yani bunun inkarına gerek yok. WB kaçamadı, savunamadı. Saka'da vurdu aldı başını. Sonuç olarak bir amiral en güçlü denilen adamın başını alabiliyor.
Güçten düşmemiş olsaydı alamayacaktı işte.Alamadı diyen yok.Tam bir 1 v 1 olsaydı alamayacaktı konuda bu zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık