Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Şu anket bile Big Mom'ın yonko hissi vermediğini ezici bir farkla forum ahalisinde de böyle düşündüğünü gösteriyor.

Aynı anda olarak artırıyorum.
Ben kendi görüşümü kısaca açıklıyayım.

Kaido bana kalırsa Wb'den dayanıklılık konusunda hiç olmazsa Mf'de üstündür. Zaten Beyazsakal öldü ben hala ölemedim çıkışı da bana göre buna delildir.
Bir de Kaido'nun yaşlılık problemi şuanlık olmadığından haki kullanabiliyordur. MF'de Beyazsakal k.hakisi var mı yok mu belli olmayan Marco tarafından hastalığı yüzünden hakisini kullanamadığı veya yetersiz kullandığı söylenen biri.

Yani iki karakteri değerlendirirsek meyvesiz biçimde Kaido üstündür. İşe meyve girince belki Wb çok az öne geçebilir ama Kaido'dan en güçlü zoan beklediğimden pek fark edeceğini zannetmiyorum.

Toplam güç olarakta Kaido hem daha dayanıklı olması hem haki kullanabilmesi bakımından MF'de ki Beyazsakal'dan üstündür.

Normalde bu kadar güçlü biri iki amirali alabilir diye düşünebilirsin ama elimizde Dof vs Luffy+Law dövüşü var. İkiye bir dövüşler de herşey gözüktüğü kadar basit olmuyor.
Özellikle Akainu gibi yakalarsa affetmeyecek bir adamın yanına Aokiji gibi hiç olmazsa kısa sürede olsa dondurup etkisiz hale getirecek bir adam olursa Kaido bile buna dayanamaz.

Garp BM'den gucsuz.

Su tipe gore guc yakistirmalari baydi artik. KK'lik yolunda Roger, BM karsisinda topuklamis daha ne tur bir bilgi lazim yonkolarin kucumsenmemesi icin...
bigmom garptan güçlüymüş ben şu yorumuda gördüm ya dicek birşey yok :)
garp amiral degilmi amiral sengoku filo amirali degilmi evet amiral ama şunu söylim garp eger rütbeyi kabul etseydi garp filo amirali olurdu.
Yeni korsanlar çagı heryeri kasıp kavuracak ve filo amirali akainu arkadaşlar bu adam bırakında bi garp bi sengoku kadar olsun. buda yonkou seviyesidir gayet.

bu forumu anlamak güç. gücünü görmedigi mihawkı yonkou yapıolar shanksı yenmişki en iyi kılıç ustası diyorlar .
savaşta marinfordda wb ile başa baş dövüşen wbnin o son yumrugunu yiyipte kalkabilcek kişi 5 i geçmez 5 dakika sonra kalkan acei jinbeyi tekleyen wb korsanları+croco ile tek kapışan karasakala topuklattıran aokiji yenip filo amirali olan üstüne karargahı yeni dünyaya taşıyan adama bir mihawk kadar saygı duymuyolar enteresan :)

Son düzenleme:
Dostlar One Piece'te korsanların iyi tarafta gösterilmesi onların korsan olduğu gerçeğine gölge düşürmüyor ne yapıyorsunuz siz yahu? Bu adamlar korsan ve birbirinin arkasından entrika çevirerek bir yerlere geliyor. Bunun en büyük örneği Karasakal'dır.

Kidd ittifakı Shanks'ı indirmeyi kafasına takmıştı. Gidipte Shanks'ın karşısına dikilip ''Kardeş sa. Biz seninle 1v1 dövüşüp Yonkouluk koltuğuna oturacaz.'' Demeyeceklerdi, demeyecekler. Bunu bilmek için mangayı beklemeye gerek yok zira. İlla bir entrika dönecek ortada.

Bizde biliyoruz dinamik ve formda olan bir Beyazsakal'ın Akainu'ya karşı baskın gelebileceğini. Ama gelemedi? Her şey ortada. Hala Beyazsakal yaşlıydı, Beyazsakal yaralıydı demekte ısrar ediyorsunuz.

Bırakalım abi o zaman? İndirelim kepenkleri gidelim. Her karakteri mevcut konumunda değilde zirve konumunda düşüneceksek tartışmaya ne gerek var ki? Beyazsakal gençliğinde geleni geçeni tokatlardı. E bitti tartışmaya gerek yok herkes başlığın konusuyla ilgili fikrini beyan edip gitsin o halde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstediğiniz karakteri istediğiniz güçte görün saygı duyarım ama Wb, Akainu'ya yenildi derseniz orada gülerim işte. Wb bir kişiye yenilmedi, tüm denizcilere ve hain korsanlara yenildi. Wb kadar handikaplı dövüşen bir karakter daha yok şu seride. Bin bir türlü saldırı yesin, bin bir türlü adamla dövüşsün, mangaka herifi güçten düşürebilmek için senaryo üzerinde dansöz gibi elinden gelen tüm kıvraklıkları falan yapsın ama sonra adamın birisi gelip kafasının yarısını götürdü diye yenildi olsun. Kaldı ki o halde bile adamı yerin dibine göndersin, hala gücüyle filo amiralini korkutacak seviyede olsun, ondan sonra da tüm BB tayfasından yüzlerce saldırı yemesine rağmen ayakta kalıp bir de üstüne ayakta ölsün. Tüm bu olanları gözünüzün önüne getirin hele. Sonra da bu adam kime yenildi şimdi söyleyin bakalım bana?

İstediğiniz karakteri istediğiniz güçte görün saygı duyarım ama Wb, Akainu'ya yenildi derseniz orada gülerim işte. Wb bir kişiye yenilmedi, tüm denizcilere yenildi. Wb kadar handikaplı dövüşen bir karakter daha yok şu seride. Bin bir türlü saldırı yesin, bin bir türlü adamla dövüşsün, uğraşsın falan ama sonra adamın birisi gelip kafasının yarısını götürdü diye yenildi olsun. Kaldı ki o halde bile adamı yerin dibine göndersin, ondan sonra da tüm BB tayfasından yüzlerce saldırı yemesine rağmen ayakta kalıp bir de üstüne ayakta ölsün. Tüm bu olanları gözünüzün önüne getirin hele. Sonra da bu adam kime yenildi şimdi söyleyin bakalım bana?
:good:

İstediğiniz karakteri istediğiniz güçte görün saygı duyarım ama Wb, Akainu'ya yenildi derseniz orada gülerim işte. Wb bir kişiye yenilmedi, tüm denizcilere ve hain korsanlara yenildi. Wb kadar handikaplı dövüşen bir karakter daha yok şu seride. Bin bir türlü saldırı yesin, bin bir türlü adamla dövüşsün, mangaka herifi güçten düşürebilmek için senaryo üzerinde dansöz gibi elinden gelen tüm kıvraklıkları falan yapsın ama sonra adamın birisi gelip kafasının yarısını götürdü diye yenildi olsun. Kaldı ki o halde bile adamı yerin dibine göndersin, hala gücüyle filo amiralini korkutacak seviyede olsun, ondan sonra da tüm BB tayfasından yüzlerce saldırı yemesine rağmen ayakta kalıp bir de üstüne ayakta ölsün. Tüm bu olanları gözünüzün önüne getirin hele. Sonra da bu adam kime yenildi şimdi söyleyin bakalım bana?
Eline sağlık:alkis::respect:

Bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösteriyor :artiz:

+1:sapkali::respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık