Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Saka çıktı savaştı, WB çıktı savaştı ve sonuç ortada ama hala yok bilmem neler bilmem neler. Saka yerin dibine girdiyse WB'ninde başı gitti ki hangisi ölümcül belli. WB söylemez şu söylenenleri.

Bir savaşta yaşananlar, sırf tarafına olumsuz yansıdı diye olanları inkar etmenin, aslında böyleydi şöyleydi deminin anlamı yok. Özetle buna ağlamak denir.

Birde adama küfür etmişsin :( Bu kadar fan olmayın, sanki size saldırdı adam :/
Yazdığın şuna benziyor maça 2 - 0 geride başlıyoruz hadi oynayıp hangimiz iyiyiz görelim.Kimsenin fanı değilim Akainu WB aldı diye saçmalıklar dönüyor o kadar.

WB'ye zarar verdi falan fistan anlarımda yendi demek, devirdi demek nedir arkadaş ? Kendi dünyanızı opa yansıtmayın adam burdan düşünüyor kafası gitti o zaman ölmüştür eee OP'ta ne oluyor peki ? O haliyle Teach'i yenmiyor mu? Ardından adayı ikiye ayırınca Sengoku hala çok güçlü demiyor mu ? WB'nin kendisi yeni başlıyorum demiyor mu ? Tüm bunların yanında Akainu'dan aldığı yarlardan daha ölümcül yaraları başkalarından almış zaten...
Ama birde kalkıp Akainu yenildi diyenlere laf çakıyorlar, Bu konuda son yazışım olsun Akainu yendi diyene de Yaw he he der geçeriz.

Burada Wb'yi yüceltmiyorum ama eğer Wb ile Shanks'in buluşmasını büyük bir panik içinde ve engellemeye çalışan bir Dünya Hükümeti varsa burada benim de Yonko>Amiral demem gayet doğal bir yorum olur eğer siz Yonko ile Amirali eşit görüyorsanız Shanks ile Wb'nin buluşmasını Dünya Hükümetinin endişe içerisinde izlememesi gerekiyordu. 1 Yonko tayfası için böyle hazırlık yapan savaşın başında Wb'nin tayfasından adam ayartıp Wb'yi içten zayıflatmaya çalışan sonra ondan dayak yiyip yerin dibine gömülen bir amiralin ama Yonko'nun gögüsünde delik açtı kafasının yarısını koparttı gibi bahaneleri bırakıp sonuçta yenilip ondan kaçtığını da görmelisiniz.
Bir kez daha tekrarlıyorum. Eşit görebileceğim bir şey yok. Çünkü bir güç dengesi yok. Seride bir bölümü sadece "Yonko>Amiral" demeye ayırsalar bile ben buna inanmam. Bu zamana kadar bu şekilde işlenmedi çünkü hikaye. Bunu göz önünde bulundurarak görüşünüzü tekrar değerlendirmeyi deneyin diyebilirim ancak.

Ayrıca sen istersen en güçlü hükümete sahip ol eğer sana karşı durduğunu bildiğin 2 grup bir araya gelirse endişeye düşmez misin? İstediğin kadar güçlü ol. Bu düşmanını hafife almamaktır. Düşmanından korkmak değildir.

Bu arada Akainu o savaşın net kazananıdır benim kanaatimce. İsterse kaçsın, isterse emeklesin ne isterse yapsın. Eğer rakibin öldüyse ve sen yaşıyorsan gerisi önemsizdir.

Seride sadece bir tane Amiral yenildi ve onu da bir Amiral aldı.Üstelik on günlük savaşla alabilmiş.

Gel gör ki patur kütür Amiral yediriyor adamlar.Bir tane olsa o da iyi 2 3 tanesini yediren bile var.

Yazdığın şuna benziyor maça 2 - 0 geride başlıyoruz hadi oynayıp hangimiz iyiyiz görelim.Kimsenin fanı değilim Akainu WB aldı diye saçmalıklar dönüyor o kadar.
Ben şunu diyorum bir adam savaşa girdikten sonra hastaydı, yaşlıydı, hakisinde sorun vardı demek gereksiz savunma yapmak oluyor. Eğer kötü bir durumda ise girmesi savaşa. Girip kaybettiysen bitmiştir. Gerisi anlamsız.

Bu neye benziyor biliyor musun Mike Tyson'un yaşlandıktan sonra boksa geri dönüp şamar yemesine. Şimdi biz ne diyelim Tyson zayıfladı ama mı diyelim. Dönmeseydi o zaman. Kaybedince ne ağlamıştı. Yok sakattım yok yaşlandım diye. Benim anlatmaya çalıştığı bu. Ama WB ağlamaz, kabul eder ki zaten diyor Her zaman en güçlü kalamam tarzında bir şeyler. O da farkında zayıf düştüğünün.

Ben şunu diyorum bir adam savaşa girdikten sonra hastaydı, yaşlıydı, hakisinde sorun vardı demek gereksiz savunma yapmak oluyor. Eğer kötü bir durumda ise girmesi savaşa. Girip kaybettiysen bitmiştir. Gerisi anlamsız.

Bu neye benziyor biliyor musun Mike Tyson'un yaşlandıktan sonra boksa geri dönüp şamar yemesine. Şimdi biz ne diyelim Tyson zayıfladı ama mı diyelim. Dönmeseydi o zaman. Kaybedince ne ağlamıştı. Yok sakattım yok yaşlandım diye. Benim anlatmaya çalıştığı bu. Ama WB ağlamaz, kabul eder ki zaten diyor Her zaman en güçlü kalamam tarzında bir şeyler. O da farkında zayıf düştüğün
Benim dediğim şu adam güçten düştükten sonra Akainu karşısına çıkıyor.Direk çıkmıyor.Adam savaşıp hasar alıyor sonra Akainu gelip çıkıyor karşısına.Senin yazdığınla alakası yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık