Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Garp, Sengoku, WB, Roger, Shiki bunlar eski isimler. Devir değişti, yarısı yaşlandı yarısı öldü. Bu beş kişinin birbirinden güçlü veya güçsüz değil bence. Herşey olabilir bunların savaşında. Shiki mesela; Marineford'u tek başına yıktı adam, tayfasıyla falan değil tek başına yani. Garp ile Sengoku gelmese oraları harap ederdi. Roger, Shiki'nin teklifine evet dese belki denizciler hükümet falan olmayacak denizleri, dünyayı sadece Shiki yönetecekti. Bunlar eski adamlar, gücünün sınırlarını gördük bunların. Günümüz amirallerinin, imparatorlarının sınırlarını görmedik daha hatta çoğunun nasıl dövüştüğünü falan bilmiyoruz. Ama mantıklı olmak gerekirse asayişi sağlayan bir yapının en başındaki isimin bir korsandan daha güçsüz olduğunu düşünmüyorum. Öyle birini o mertebeye terfi ettirmezler. Akainu şu an her imparator ile savaşıp onu yenebilecek güçtedir, yenilebilirde. Tepedeki adamlar arasında güç farkının fazla olmayacağını düşünmüyorum. Sağlıklı bir WB, Shiki, Sengoku, Garp(Marineford'da Sengoku tutmasaydı vura vura öldürürdü yani) bunlar kesinlikle Akainu'yu da yenerlerdi günümüz İmparatorlarınıda. Bunlar zirve adamları gücünü zirveye çıkarmış karakterler. Dediğim gibi günümüz karakterlerinden daha böyle şeyler görmedik ve çoğunun ne tarz bir dövüş tekniği olduğunu bilmiyoruz.

Haydaa... Önce yonkoular ile aşık atar denildi sonra yonkoular ile aynı güçtedir denildi şimdi ise Kaido'yu, Shanks'ı indirir deniliyor. Gün geçmiyor ki kızıl köpek yükselmesin.

Bu arada Sengoku balonunun adı zikredilipte Kara Kral Rayleigh'in isminin o efsanelerle anılmaması yürek burkuyor.Konu dışı olacak ama Rayleigh>=Shiki>Sengoku.

Vinsmoke İchiji

Beyler şahsi gorusum olarak Akaiunu bir yonkou gucunde degildir cunku Shanks ile karsilastiktan sonra Shanksin savasmak isteyen varsa burdayiz demesinin ustunden bir sey yapmamasi ve Wb nin Akainunun arkasina geldiginde korkmasi ile anlasilabilir . Yonkoular icinde de bence big mom en zayifidir.

Time Skip'ten önce kesinlikle yenemez derdim ama şuan ne kadar güçlendiğini bilmediğim için kararsızım.

Akainu 5 dakika sonra ayağa kalktı ama şansı yaver gitti çukura düştü. Çukura düşmese gayet bisentoyla işi bitebilirdi. Muhtemelen geçici felç geçirdi adam.
Ona bakarsan wbnin kalbi teklediginde kafasının tamamını alırdı akainu karnına sokmazdı sen kurguya fazla takılma.
Sengoku yonkou gücünde filan değil. Yonkou gücünde olduğuna dair birşey yok. Akainu için en basitinden Aokiji ile 10 gün dövüşen bir adamdan bahsediyoruz. Diğer amiraller ile arasında büyük farkta yok yani.
Garp ise efsane olarak anılıyor. Ortada gözüktüğünde bile korsanların morali düşüyor. Akainu ile karşılaştırman yanlış.

Bilader sen seriyi bırak istersen sengoku garp wbnin ölürken anısında bile o adamlar gözüküyor bu adamları hafife alma en az yonkou ayarında.
Yonkou tayfası dediğin tehdit oluşturabilecek adamlar zaten 2 kişi. Jozu'nun kol gitmiş. Ace ise kendini feda etmiş. Teach ise ihanet etmiş. Thatch nalları dikmiş. Diğerleri çöp.
wbnin tayfasıda kendiside özeldi acei kim öldürdü kardeşim ace öldü diosn bitek aralarında jozu eksikti oda aokijiye yenildi.çöp dedigin adamların degerini sana sölüorm bigmom arcından sonra görceksin bb tayfası marcoları yendikten sonra yonkou oldu akainu tek kapışıyor.bb akainudan topukluyor.wbye hayatında yemedigi zararları veriyor adam.tmm akainunun pestilini cıkarır yonkoular :D

şu aokijiyle 10 gün dövüşmüş amiral seviyesidir akainu demekten vazgeçin meyveleri zıt akainu magma aokijinin meyvede sogutucu gibi bişe buz deil direk olarak bu adamların meyveleri tam antileri oyüzden 10 gün sürdü.İssho yla akainunun vs sinin 10 gün sürme ihtimali varmı sence :D

Ben şuna bakarım wb hastaykende en güclü adammıydı evet.bunu yonkoularda sengokuda herkes söledi kaido en güçlü canavar tmmda tanıtıldıgında wb ölmüştü dikkat ederseniz sevinirim

şu squardonun kılıcını sölemeyin artık zoro mr 1 dan kaç kılıç darbesi yedi wb gibi adama 1 kılıç darbesi okadar işlicegini sanmıorm.adamın yüzünün yarısı gittiginde bile kapışan birisi gelmişsin kılıç darbesi diosn hala :D
Ben size demiyorm akainu wbyi alır falan ama gayette denk dövüştü kusra bakmayın bütün yonkoularlada denk dövüşür bu adam.sonucu kurguya göre degişir alabilirse kimse hayır demez yenilirsede.Bu adam şuan filo amirali ilerde en az garp sengoku kadar güclü olması lazım akainunun.yoksa denizciler çok güç kaybetmiş olur ki benim dedigim olucak.
Orda 3 amiral Sengoku Garp diosnda Garpla sengoku olaylara hiç dahil olmadı wb ile olan savaşta biri marcoya vurdu 1 kere sadece digeride bbyle kapıştı ztn wb ve tayfasının karsına çıkan 3 amiral oldu wbnin karsısındada genellikle akainu oldu.Ztn dahil olsalar wb nin hiç şansı yoktu wb kaybedecegini bile bile gitti.
Ve gene sölüorm koskoca marinefordu hangi yonkou olursa olsun tek başına tayfasıyla gidip hiçbirinin dönme şansı yok orası marineford.

indirebilseydi herhangi birini bu adamın kndini tutucağını sanmıyorum. Gider pata küte saldırır indirirdi. Şayet egosu da yüksek ancak yonkou indiricek kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Hatta Luffy 2 senede geçer bu adamı.

Garp ı bıraksaydı Sengoku, Akainu'yu orada gömebileceğine inanıyorum.
"Beni bırakmasan iyi olur, Sengoku. Yoksa Sakazuki'yi öldüreceğim..."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık