Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Bence pek mümkünatı yoktu. MF'deki ilk hali bile hala en güçlü olabilirdi. Çünkü gençliğinde cidden ayrı bir boyuttaymış. Gücü düşünce diğer imparatorların seviyesine inmiştir en fazla. :/ Sadece Akainu vs Wb yaşanmış olsa tamam da Wb bir ton şeyle uğraştı orada.
Bir ton şeyle uğraştı doğru ama Saka'ya indirdiği darbe bildiğin gücünü gösteriyordu yani. Saka gayet de karşılık verdi orada. Yüzünün yarısını da götürdü. Kalkıp geldi paşalar gibi. Yok gömüldü Wb devam etse alırdı falan hikaye. Wb'nin yüzünün yarısı gitti Saka'da ağzı burnu kanadı. Wb yarı ölü halde Bb ile savaştı Saka kalktı Wb korsanları+Croco kovalıyordu meydanda. Bunları da atlama hacı. Mangaka gösterdi hepsini.

@Jason

Kardeşim şu boş beleş yorum atanlara cevap verip vaktini harcama derim. Nefret akıyor yorumdan, düzgün eleştiriye can kurban ama böyleleri zaman kaybı bence.

Ace'i kolayca yenemeyeceğini anlayınca sinsice luffye yönelmesine ne diyorsun ?
Ace tek yedi diyorlar ama adam biliyor luffye saldırınca birini götüreceğini.Ace'in delireceğini biliyor.Anında pislikçe bir plan yaptı orada kafasında.Luffy orada olmasa akşama ancak öldürürdü Ace'i.Tabii o zamana kadar savaş kalırsa.
Yorumlarından nefret akıyor nefret. Senin gibi arkadaşların yorumlarını görmek Sakazuki'yi daha çok sevmemi sağlıyor. Seriyi bu kafayla izlemeye devam.

Orda Ace'i kolayca yenemeyeceginden değil bilerek Luffyi hedefliyor ki kardeşinin ölümünü izle diyor Ace'e.

Ace Akainu için tehlike arz edemez.
İşte baktı bir anda alamıyor adam kaçacak.Pisliğe vurup kışkırtıyor kardeşine saldırıyor kaçmasın diye.E biliyor kaçmayacağını da Ace bu iki lafa diklenen adam.Saldırırsa luffyi kesin öldürüp Ace'i de en kötü yaralayacağını biliyor.Ace'in yaptığı da tam piyango oldu onun için.Akainu çok masum plan yapmıyor demeyin Teach ile yarışır kurnazlıkta.

Ace tehlike arz etmez ama kolayca alamayacağını da gördük.Ace çevik adam teach gibi meyveyle yakalamadıkça vuramazsın kolay kolay.

Korsanı korsana kırdırdı diye kalleş mi oldu adam :/ Bu kadar ana karakter tarafı gözlükleriyle bakmayın rica ediyorum şu mangaya :)

Adam bir denizci olarak taktiksel bir hamle yaptı ve korsan tarafını karıştırıp birbirine düşürerek amacına ulaştı.
Sen bunu yaptığı için zeki adam diyebilir hatta istersen kahraman ilan edebilirsin bana göre kalleşlikten başka bir şey değildir. Bu konunun ana karakterle de hiç bir alakası yok

10 gün dövüşmeleri denk oldukları anlamına gelse de adamın bacağı almış.Dövüşün sonunda elbette öldürebileceği pozisyona gelmiştir.Adam çıkmış,kapışmış ve yenmiş.Bunun neresi kalleşlik.Asıl ben senin seriyi düzgün takip ettiğinden şüphe duyuyorum.
Kendi gibi Denizci biri ile kapışması bile başlı başına kalleşlik. kim bilir 10 günün sonunda ne yaptı da üstünlük kurdu artık hile mi, oyun mu bilemeyiz çok sınırlı bilgi var elimizde .. Oylamaya bakarsan anlarsın kim iyi takip ediyor ;)

Ace'i kolayca yenemeyeceğini anlayınca sinsice luffye yönelmesine ne diyorsun ?
Ace tek yedi diyorlar ama adam biliyor luffye saldırınca birini götüreceğini.Ace'in delireceğini biliyor.Anında pislikçe bir plan yaptı orada kafasında.Luffy orada olmasa akşama ancak öldürürdü Ace'i.Tabii o zamana kadar savaş kalırsa.
Kesinlikle katılıyorum.

Yorumlarından nefret akıyor nefret. Senin gibi arkadaşların yorumlarını görmek Sakazuki'yi daha çok sevmemi sağlıyor. Seriyi bu kafayla izlemeye devam.
Mangakanın bile pislik dediği birini sevmemi mi bekliyorsun ? Ne kafası arkadaş seride olan şeyler bunlar Ace diye peşinden koşan adam bir anda ondan vaz mı geçti biliyordu araya gireceğini.Herif çok kurnaz Ace'i laflarıyla iyi kışkırttı zaten başkası onu yapamazdı.

Sen bunu yaptığı için zeki adam diyebilir hatta istersen kahraman ilan edebilirsin bana göre kalleşlikten başka bir şey değildir. Bu konunun ana karakterle de hiç bir alakası yok
Taraflı bakıyorsun olaya. WB tarafını tuttuğun için Saka'nın yaptığı bu işe yarar hamleyi kalleşlik diyorsun. Yani senin istediğin gibi olmayan her şey kalleşlik o zaman, tüm rakipler kalleş :(

Teach'e kalleş diyeni anlarım da Saka iyi olsun kötü olsun ama kendi çapında düzgün ve tutarlı bir karakter.

Akainu serideki en kurnaz karakterdir, direk Teach'le kapışır bu konuda. Ace'i öldürmeden önce söylediği sözler tamamen kışkırtmak ve açık oluşturup öldürebilmek içindi. Bunu da çok iyi başardı. Squardo olayında bile planı ne kadar Sengoku yapsa da konuşmayı yapan Akainu'ydu. Yine bu yeteneğiyle adamı çok güzel doldurup yönlendirebildi. Bu kurnazlığı ve sert mizacı yüzünden fiziksel açıdan olduğundan çok daha güçlü algılanıyor bana göre.

Yarı ölü Beyaz Sakal kadar güçlüdür heralde bu yonkolar. En güçsüz görülen Big Mom'ın bi çapını görelim de ona göre netleşir zaten mevzu.

7 oy Kaido-sama'ya büyük hakaret bunu görse kesin ölürdü herhalde....
:alkis:

Oyaji koka yapamamış ki korunsun.. Zaten korunmak gibi bir derdi de yok da... Koka yapamamış adamın organları magmayla yanıyor, yüzünün yarısı gidiyor diye Akainu'nun saldırı gücü olduğundan bir üst boyuta taşınmaya çalışılıyor. Len kemiksiz et işte bildiğin, bir zahmet magma eti yaksan geçsin haha :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık