Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Hacı bu aralar pek giremiyorum fırsat oldukça :D Wb ile savaşını biraz farklı yorumlamışsın onu gördüm. Mf'de bariz bi şekilde yaşlılık ne kadar önemli gösterildi. Genç Wb karşısında Sakazuki'nin şansı yok fakat yaşlı Wb Sakazuki karşısında durumu ortada devam etse de kaybedecekti. Öfke patlaması ile 2 tane sağlam geçirdi ama sonrasında ne olduğu önemli. Paşalar gibi kalktı adam korsan avlıyordu. Ace tek attı geçti, Wb korsanları hepsi engel olmaya çabaladı. Yani bu adamın misyonu net, Denizcilerin başı ve en güçlüsü gösterilenler arasında. Yonkou alamıyorsa denizcilerin başı dünya bitmiş demektir.
Çağ korsan çağı, göründüğü kadarıyla denizcilerin pek hükmü yok zaten denizlerde ama ayrı bir konu bu. :/
Papağan gibi bu konuda hep aynı şeyleri yazıyorum ama doğru olduğunu düşünüyorum. Oda o kılıcı boş yere yedirtmedi. Hastalığını tetikledi o lanet kılıç. Hareket edemezken de Akainu gelip hollow deliği açtı. :( İşte ondan sonra iyice gücü düştü Wb'nin. Yaşlılık falan elbette gücünü düşürmüş ama Mf'ye ilk geldiği haliyle Akainu'nun karşısına çıksaydı Akainu'yu yerdi. Mangaka da böyle düşünüyor olacak ki adamın gücünü düşürmek için yapmadığı şey kalmadı.

Çağ korsan çağı, göründüğü kadarıyla denizcilerin pek hükmü yok zaten denizlerde ama ayrı bir konu bu. :/
Papağan gibi bu konuda hep aynı şeyleri yazıyorum ama doğru olduğunu düşünüyorum. Oda o kılıcı boş yere yedirtmedi. Hastalığını tetikledi o lanet kılıç. Hareket edemezken de Akainu gelip hollow deliği açtı. :( İşte ondan sonra iyice gücü düştü Wb'nin. Yaşlılık falan elbette gücünü düşürmüş ama Mf'ye ilk geldiği haliyle Akainu'nun karşısına çıksaydı Akainu'yu yerdi. Mangaka da böyle düşünüyor olacak ki adamın gücünü düşürmek için yapmadığı şey kalmadı.
Bu konuda sana katılıyorum.Mf nin başındaki Wb en güçlü idi.Esamesi olarak da Ace öldükten sonraki Wb yi görüyorum ama orada da Sakazuki yumruğu yedikten sonra dönüp alıhor yüzün yarısını.Sanki Mangaka ne şiş yansın ne kebap demiş.

Yonkou yenebilseydi yonkou olurdu seviyesinde yorumlardan sıkılmadınız mı?
Bence sadece BM yi yener bir ihtimal Shanks ı da yenebilir gücünü bilmediğimizden bir şey diyemeyiz.Teach in eski halinide yenerde ama 2 yıl sonrası için kesin bir şey diyemeyiz Teach in ne kadar power up aldığını bilmiyoruz.Kaidou da belirsiz şuan için tahminimce bu dayıda aşırı derecede dayanıklılık ve fiziki güç var ölümsüz olma gibi bir durum söz konusu o yüzden bayaa savaşsada kesin bir sonuç alamaz en nihayetinde Kaidou yener.

Hacı benim gördüğüm ilk çıktığı halini de alabilecek bir adam. Dövüş sırasında ki hareketlerinden bunu söylüyorum bir de Wb'nin ünvan genç haline verilmiş haksız mıyım. Yaşlı halinin eski formunda olmadığı su götürmez gerçek. Mf'ye ilk geldiği hali bile olsa elbet kalbi tetikleyecekti çünki daha çnce ki bölümlerde serumla geziyor adam. Yaşlılıktan dolayı Mf'de ki hali alamazdı Saka'yı ama genç Wb gömer ona sözüm yok.

Hacı benim gördüğüm ilk çıktığı halini de alabilecek bir adam. Dövüş sırasında ki hareketlerinden bunu söylüyorum bir de Wb'nin ünvan genç haline verilmiş haksız mıyım. Yaşlı halinin eski formunda olmadığı su götürmez gerçek. Mf'ye ilk geldiği hali bile olsa elbet kalbi tetikleyecekti çünki daha çnce ki bölümlerde serumla geziyor adam. Yaşlılıktan dolayı Mf'de ki hali alamazdı Saka'yı ama genç Wb gömer ona sözüm yok.
Bence pek mümkünatı yoktu. MF'deki ilk hali bile hala en güçlü olabilirdi. Çünkü gençliğinde cidden ayrı bir boyuttaymış. Gücü düşünce diğer imparatorların seviyesine inmiştir en fazla. :/ Sadece Akainu vs Wb yaşanmış olsa tamam da Wb bir ton şeyle uğraştı orada.

Ace`i uykusunda farkedip tekleyen adam Squardo`yu farkedemedi.
Marco ve Croco bile dedi Wb eskisi kadar güçlü değil diye.

Adamın kalbi tekledi Akainu hiç yoktan yere adamı deldi yüzlercee top ve mermi yarası aldı hala banamısın demedi.

H.haki kullanamayan,diğer hakilerde de nerdeyse kullanamayan,ağır yaralı olmasına rağmen Akainu ve Teach`i indirdi.

Yani Mf`de gördüğümüz Beyazsakal 2 sene önce Ace`i farkedip uykusunda tekleyen adam değil.

2 sene önceki hali belkide Kaido`dan bile güçlüydü ama Mf`de eskisi gibi güçlü olmadığını herkes dile getirdi.
Marco açıkça dedi k.hakisi bir yonkouya yakışmayacak kadar kötü diye.

Bana kalırsa Wb`nin hiç yara almamış Mf`de ki ilk hali bile en güçsüz yonkou olarak gördüğüm Bigmom`u bile yenemezdi.

Ki bu adam yüzlerce kılıç yarası ve kalbi tekledi diye Akainu`nun fırsat bulup delmesine rağmen Akainu`ya üstün geldi.

Wb...12.0 (Ace`i yendiği zamanlar)
Kaido...12.0
Shanks...11.5
Bigmom...11.0
Mf Wb...11.0
Akainu...10.0

Yaralanınca amiral seviyesine ladar indi adam işte.
Genç haline girmiyorum bile.

Son düzenleme:
Ace`i uykusunda farkedip tekleyen adam Squardo`yu farkedemedi.
Marco ve Croco bile dedi Wb eskisi kadar güçlü değil diye.

Adamın kalbi tekledi Akainu hiç yoktan yere adamı deldi yüzlercee top ve mermi yarası aldı hala banamısın demedi.

H.haki kullanamayan,diğer hakilerde de nerdeyse kullanamayan,ağır yaralı olmasına rağmen Akainu ve Teach`i indirdi.

Yani Mf`de gördüğümüz Beyazsakal 2 sene önce Ace`i farkedip uykusunda tekleyen adam değil.

2 sene önceki hali belkide Kaido`dan bile güçlüydü ama Mf`de eskisi gibi güçlü olmadığını herkes dile getirdi.
Marco açıkça dedi k.hakisi bir yonkouya yakışmayacak kadar kötü diye.

Bana kalırsa Wb`nin hiç yara almamış Mf`de ki ilk hali bile en güçsüz yonkou olarak gördüğüm Bigmom`u bile yenemezdi.

Ki bu adam yüzlerce kılıç yarası ve kalbi tekledi diye Akainu`nun fırsat bulup delmesine rağmen Akainu`ya üstün geldi.

Wb...12.0 (Ace`i yendiği zamanlar)
Kaido...12.0
Shanks...11.5
Bigmom...11.0
Mf Wb...11.0
Akainu...10.0

Yaralanınca amiral seviyesine ladar indi adam işte.
Genç haline girmiyorum bile.
Çok güzel özetlemişsin:good:

Hocam şöyle düşün sakaya sinirlenip mf yi ikiye böldü ya 1vs1 düşün etrafta kimse yok sence sakayı öyle çukura doğru bırakırmıydı alırdı kellesini net

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık