Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Ayağıyla bisentosunu durduruyor la.Ki o saldırının yıkıcılığı ortada yani.Ha 1 v 1 atsalar bencede Oyaji alır ama bu hiç kolay bir galibiyet olmaz.
Tabi durduracak yav. Akainu'yu öveyim derken küçümsüyorsun farkında olmadan. :D Çocuk mu ki o bisentodan dolayı savrulup gitsin? Bir de saldırı var saldırı var. Wb'nin o an tüm gücünü verdiğini veya verebildiğini söyleyebilir misin o saldırısına?

Tabi durduracak yav. Akainu'yu öveyim derken küçümsüyorsun farkında olmadan. :D Çocuk mu ki o bisentodan dolayı savrulup gitsin? Bir de saldırı var saldırı var. Wb'nin o an tüm gücünü verdiğini veya verebildiğini söyleyebilir misin o saldırısına?
Bilemem ne kadar güç uyguladığını ben sadece hertürlü yonkou ile çarpışacak çapı olduğunu göstermek için o örneği verdim :a:

Bilemem ne kadar güç uyguladığını ben sadece hertürlü yonkou ile çarpışacak çapı olduğunu göstermek için o örneği verdim :a:
O saldırıyı denizcilere yaparken durduruyor akainu.Bisentoya deprem baloncuğu ekleyip dağıtıyor.Saldırı bu.Bunu da etki alanı kısıtlı olsun diye yaptığını düşünüyorum.Çünkü kısıtlı kullanmasa orada yeri göğü parçalar ayak basacak yer kalmaz birsürü müttefiki var.O yüzden o bence özel ve kısıtlı bir teknikti belli bir kitleyi hedef alıyordu.Çöpleri dağıtacak kadar çünkü koramiraller dimdik ayakta duruyor o tekniğe.Fazla yüklendiğini düşünme yani.

Asıl deprem saldırılarını Teach uyguluyor hatta Burgess nereye basacağız yavaş diyor.Wb bu yüzden belli ölçüde kullanıp erleri hedef aldı.Maksat kalabalığı azaltmak.O da koramiralleri etkilemeyeceğini biliyordur.Akainu bu saldırıda araya giriyor.Bence kıstas olamaz.

E onu ben de savunuyordum ki zaten. :cool: Baya baya zorlar imparatorları. Benim derdim savaşın başındaki Wb ile ortasındaki Wb arasında çok fark olduğunu anlatmaktı. :/
Zorlar,alabilir,yenilir herşey olabilir.Şuandaki Denizcilerin başındaki adam.Serinin şuanda zirve karakterlerinden.Karargahını Yeni Dünya'ya taşımış.:a:

Ayağıyla bisento karşılamış. Akainu'nun ayağı>Beyazsakal; Akainu'nun tamamı=> 4 yonkou :good:
Sana birşey soracağım yanlış anlama sadece merak.

Şu karakter güç sıralamasına baktım. Mihawki getirip en tepeye koymuş arkasına BB BigMom gibide iki imparatoru koymuşsun.

Peki diyorsun ya Akainu MF'de yeterince şey yapmadı felan.

Peki nasıl oluyor da Vista , Crocodile karşısında da hiçbir şey yapmamış Mihawk iki imparatordan güçlü ve Shankse denk oluyor.

Sen burda bildiğin kendinle çelişiyorsun.

Marineford'a göre Akainu çok net şekilde üstün Mihawk'tan

Sana birşey soracağım yanlış anlama sadece merak.

Şu karakter güç sıralamasına baktım. Mihawki getirip en tepeye koymuş arkasına BB BigMom gibide iki imparatoru koymuşsun.

Peki diyorsun ya Akainu MF'de yeterince şey yapmadı felan.

Peki nasıl oluyor da Vista , Crocodile karşısında da hiçbir şey yapmamış Mihawk iki imparatordan güçlü Shankse denk oluyor.

Sen burda bildiğin kendinle çelişiyorsun.

Marineford'a göre Akainu çok net şekilde üstün Mihawk'tan
Yoo neden yanlış anlıyım ?

Benim için Mihawk sadece Mf'ye bağlı bir karakter değil. Sadece benim için değil herkes için de öyle olmalı. Çünkü bu adam daha 50 bölüm olmadan ortaya çıkmış ve sonraki 800 bölümde kendisini değerlendirebileceğimiz şeyler göstermiş. Hiçbir şey göstermese bile, bak hiçbir şey göstermesin.. Mangaka adama DEİKU ünvanı vermiş. Nereye koyacaktım adamı ? Amirallerin altına mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık