Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Belkide adanın yerini öğrenmek yetmez. Tüm antik silahlarında kullanılması gerekiyordur. Mesela süper güçlü bir gemi, bu gemiyi çekip koruyabilecek deniz kralları ve havayı veya hava olaylarını kontrol edebilecek bir silah.

Bildiğimiz gibi bonney marijosise sızdı. onun yakalandığını düşünüyorum, bunun sebebi bildiğimiz gibi nuh gemisinin tamiri on yıl sürecek, bu on yıl içinde bizim tayfa aşırı güçlü olacak ama bu süreçte ise denizci amiralleri yaşlanacak, bu savaş için onların genç olması gerek burada da bonneyin meyvesi devreye girecek bir şekilde ya meyvesini alacaklar ya da bonneyin zihnini kontrol edeceklerdir

Bildiğimiz gibi bonney marijosise sızdı. onun yakalandığını düşünüyorum, bunun sebebi bildiğimiz gibi nuh gemisinin tamiri on yıl sürecek, bu on yıl içinde bizim tayfa aşırı güçlü olacak ama bu süreçte ise denizci amiralleri yaşlanacak, bu savaş için onların genç olması gerek burada da bonneyin meyvesi devreye girecek bir şekilde ya meyvesini alacaklar ya da bonneyin zihnini kontrol edeceklerdir
çok iyi olur aslında zihin kontrol işini veya meyve çalma işini rahatlıkla vegapunkın yapabileceğini düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık