Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Ceaser tayfaya katılsın/katılacak diyenler vardı.

Şimdi genelde ofansif bir üslupla yazmaktan hoşlanmam. Ammavelakin cidden Ceaser meselesini ciddi ciddi düşünen insanlar bence seriyi baştan okusunlar. Başka söze gerek yok.
Şahsen kimsenin katılmasını istemiyorum artık yeter (Yamato dahil) ama Ceaser katılırsa memnun olurum çünkü tayfaya mayası uyuyor (bence) ha katılacağından değil ama katılmasını istemeyi de seriyi okumamaya bağladın ya üzüldüm açıkçası :D

Son düzenleme:
Ben zamaninda ceaser için kötü adamim o olmadiğini hayatta kalmak için gerekeni yaptiğini asil kötünün vegapunk olduğunu ve ceaserin mağdur olduğunu tayfaya katilip vegapunka karşi ceaserin bilgi ve birikiminin kullanilacağı bir arc olacaği gibi birşeyler karalamıştım hala ayni görüşteyim.

vegapunk aslında Im samadır bundan dolayı ileri teknolojiyi iyi bilmektedir gizli bir şekilde bilim adamı gibi gözükür şeytan meyvelerini bulan ailedendir

Kiriku13

Oyuncak asker rebeccanın gerçek babası çıkar.
Kyros sadece bir gladyatör olduğu için prensesin babası Kyrosla evlenmesine izin vermez.Prenses saraydan kaçar.
Kyrosdan çocuğu olur.Doflamingo köyü bastığı sırada prenses şehre yiyecek almaya gitmiştir.Doflamingo prensesi temizlemek istemiştir.Kyros eşini korurken başına gelenler gelir.Sonra çocuğuna çaktırmadan büyümesine yardım eder.
Absürt teori yazayım derken tutturmak...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık