Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Oyuncak asker rebeccanın gerçek babası çıkar.
Kyros sadece bir gladyatör olduğu için prensesin babası Kyrosla evlenmesine izin vermez.Prenses saraydan kaçar.
Kyrosdan çocuğu olur.Doflamingo köyü bastığı sırada prenses şehre yiyecek almaya gitmiştir.Doflamingo prensesi temizlemek istemiştir.Kyros eşini korurken başına gelenler gelir.Sonra çocuğuna çaktırmadan büyümesine yardım eder.
Bu çıkmadan evvel yazdıysan, Oda senden falan mı çalmış senaryoyu, merak ettim.

Sanji'nin babası oldukça gaddar ve kalpsiz birisidir. Oğullarının da o şekilde olmasını istemektedir. Ancak Sanji iyi kalpli bir çocuktur ve ne yaparsa yapsın ona acımasızlık duygusunu aşılayamamıştır. Bunun sorumlusunu Sanji'nin annesinin ona fazla ilgi göstermesi ve ana kuzusu gibi yetiştirmesi olarak görür ve annesini Sanji'den ayırır ve ona kaba davranır. Sanji bu durumun sebebi olarak kendisini suçlar ve aileden bir şekilde kaçarsa annesinin rahat edeceğini düşünür, bir şekilde denize açılır. Artık Sanji hiçbir kadına zarar vermeyeceğine yemin etmiştir.Denizde bir tekne Sanji'yi bulur, Sanji mürettabata annesinin ona öğrettiği yemeklerden yapar ve bu yemekler çok beğenilir ve sonra Zeff ile karşılaşır.
Kaliteli.

Law ölümsüzlük ameliyatını yapabilmesi için kişinin kalbini alması gerekiyordur. Aldığı kalp yerine kendi kalbini vermesi gerekir marineford savaşı sonrası luffy e yaptığı ameliyat ile onun kalbini kendine saklamıştır. D. Durumundan ötürü kumar oynayıp zor anından sıkıntısında luffy e ölümsüzlük basacaktır. Canım sıkıldı boş yapayım dedim :)

Shanks mihawki donanmanın elinden alacak.
Aynı şekilde karasakal big momun adayı basacak ve katanin meyvesini burgesse verecek.
Big momun meyvesini karasakal alacak ve kendine özel homieler yapacak Poseidon Hades gibi.
İmde su meyvesi, dragonda rüzgar meyvesi var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık