Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Tayfa raftele gider birde bakarlar ki Mihawk tropikal adada şezlonga yayılmış Milkshake pipetten çekip keyif yapıyordur. ?Burada ne işin var diye sorarlar.Mihawk : Yazları buraya tatile gelirim ben.Tayfa : Madem burayı biliyordun niye kk olmadın ? Mihawk : Çünkü istemedim.Buraya yazlık yaptım.Kk olsam halk buraya doluşur adım atacak yer olmazdı.Gerçekten de “ İstese kk olur. “ muhabbetinin geyik olduğunu mu sanıyordunuz ? O söylentiyi ben yaydım. Hepinizle dalga geçmek için.?

Yeni spoiler Chapter 1030 :D

Canavar korsanları Fodder 1505 : King abi şu Perospero'yu gördüm meydanda.Katakuri yenilmezdi Luffy onu yendi onu mahvedeceğim dedi.
King : Eeee ?
Fodder : Ama abi ben görmüştüm seni 3 sene önce bunlarla kapıştığımızda dövmüştün Kata'yı sen ? Niye öyle konuşuyor bu haberleri mi yok.

King : Gel o işin aslını anlatayım koçum.

O gün vs bittikten sonra...

Kata : Ya dostum tamam yenildim de bir güzellik yapamazmısın ya.Şimdi o kadar yenilmezlik serisi yaptık Kadıköy'de derbi kazanan Fener gibiyim.Sırtımız yere gelmez dedik.Kimseye çaktırmasan olur mu ya berabere bitti de ne olur.Rezil olurum cümle aleme forsum kalmaz bizim alemde.Yenilmezim diye hayran olan küçük kardeşlerim var.Valla bak ne istersen iste benden yeter ki ağzını sıkı tut.

King : Hmmm aslında bir isteğim var.Senin kardeşin Smoothie var ya ona uzun zamandır yanığım.Onla aramızı yaparsan olur bu iş.Sonra da istemeye gelirim.

Kata : Ne istersen iste dedik ama kardeşime de sulanmazsın be... Bana bir iyilik daha yapmazsan bu kadarını yapamam üzgünüm olmaz hani kardeşim canımdır benim.

King : Ne iyiliği ? Söyle ufak birşeyse halledeyim.

Kata : Tamam.

Kata : Anamı döv o zaman.

King : ??? Ne ?

King : Hahahaha o kadarını ben bile yapamam.Tamam ırkımız var da o kadar uzun boylu değil ecelime susamadım.

- Ama bir gün buraya gelirse şelaleden gemisini düşürürüm.

Kata : Yapar mısın cidden ? Vay be kardeşim benim...

- Tamamdır anlaştık.

King : İşte öyle Fodder 1505.O gün el sıkıştık anlaştık.Geçen gün de sözümü tuttum koca anayla tayfasını şelaleden düşürdüm.Dayak yemiş kadar olmuştur.Ama bu hala sözünü tutacak...
Kaç sene geçti aradan hala birşeyler yapacak göya bu.Artık bir ümit dövemiyorsun da öyle bir tarafı da var.

Hazır yeni bölümle ilğili zoro heycanı yaşanıyor sönmeden önce biraz sacmalayalım.
1024 özeti.
Bölüm momo luffy ile başlar, luffy momo'nun sırtına biner lakin momo hala yükseklikten korkar, luffy onu cesaretlendirir wano'nun geleceğni düşün diyerek. Sahne yamato vs kaido'ya gecer. Yamato'nun yaptığı hiçbir saldırı işe yaramiyodur ve cok kötü bi durumdadır, luffy gelene kadar dayanıp dayanamicağnı sorgulamaya başlar. Sahne tekrar değişir
Zoro vs king'e gecer burası da süpriz olsun. aklıma hiçbişey gelmedi:hhh:

Katılıyorum.

Neden düşündüğümü yazayım
1. Pearl'ün vücudunda kol ve bacaklarda 8 ve karnıda ki 1 tane ile 9 küre var o sekiz küre 4 yol poneglyphini ve 4 denizi temsil ediyor bu durumda ortadaki küre one piece'i temsil ediyor

2. Pearl ilk defa yara aldığında çıldırıyor ve tayfası ona ormanda değiliz diyor belkide imu isimli karakter geçmişte ormandan (normal insanlardan) çok acılar çektiği için kendini tamamen izole etti ve son arcta pearl gibi bir yara alıp rage geçirecek ve bunu luffy yapacak.

3. Ben bunu niye düşündüm? ah beynim beni çok yoruyorsun. Ya da sanırım uykuya ihtiyacım var

Son düzenleme:

Neden düşündüğümü yazayım
1. Pearl'ün vücudunda kol ve bacaklarda 8 ve karnıda 9 küre var o sekiz küre 4 yol poneglyphini ve 4 denisi temsil ediyor bu durumda ortadaki küre one piece'i temsil ediyor

2. Pearl ilk defa yara aldığında çıldırıyor ve tayfası ona ormanda değiliz diyor belkide imu isimli karakter geçmişte ormandan (normal insanlardan) çok acılar çektiği için kendini tamamen izole etti ve son arcta pearl gibi bir yara alıp rage geçirecek ve bunu luffy yapacak.

3. Ben bunu niye düşündüm? ah beynim beni çok yoruyorsun. Ya da sanırım uykuya ihtiyacım var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık