Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
700-800 arası olur, en az 5 yıldir sahadadır, devrimcilerin 2, adamı diye anıliyor Mera Mera yedi lakin karakterin hiçbir ağırlığı yok. Devrimci olduğu için ödülü yüksek tutuluyordur lakin 1 milyar etmeyeceği net bence.
Anladığım kadarıyla mera mera yemiş son halinin ödülünü verecek bize mangaka.Barto bile 50 milyon ödül artışı aldıysa adada Sabo da Fuji ile görüldüğü için hakettiği değeri almıştır.700 - 800 alırsa bir Cracker etmez o zaman devrimciler adına epey bir üzülürüm. :)

Ödül şişirme olursa hiç şaşırmam. Luffy'nin abisi imajı ve merhum Ace'in yaşasaydı ne olurdu sorusunun bir cevabı adına..

Devrim ordusunda olması Luffy'nin babası Dragon sayesinde,

Meyvesi Luffy'nin abisi Ace sayesinde,

Şu an serideki misyonu Ace'in "abi" rolünü oynamak yani yine Luffy ile bağlantılı.

Bu kadar doldurma, bu kadar boş, bu kadar da çakma bir karakter :gamyon:

Ödülü 8 milyar :beli: olsa ne olur :fool:

Şöyle bir bakınca 1 milyar ve üstü çıkacağını düşünenlerin oranı %52 gözüküyor.O açıdan epey bir denge söz konusu aslında net bir eğilim yok gibi gözüküyor.

Jack 1 Milyar, Katakuri 1 küsür. Sabo da Dragon'un sağ kolu gibi duruyor. Devrimciler Hükümeti en irite eden grup. 1.1 civarındadır. Katakuri'den güçlü olduğunu sanmıyorum ama oluşturdukları tehdit yüzünden böyledir.

Ödül ne olur kestiremiyorum ama, rekoru kıracak gibi duruyor. Artışa dair çok etken var. Şaşırmam kırarsa.

Son aralık seçtim :p

Ödül şişirme olursa hiç şaşırmam. Luffy'nin abisi imajı ve merhum Ace'in yaşasaydı ne olurdu sorusunun bir cevabı adına..

Devrim ordusunda olması Luffy'nin babası Dragon sayesinde,

Meyvesi Luffy'nin abisi Ace sayesinde,

Şu an serideki misyonu Ace'in "abi" rolünü oynamak yani yine Luffy ile bağlantılı.

Bu kadar doldurma, bu kadar boş, bu kadar da çakma bir karakter :gamyon:

Ödülü 8 milyar :beli: olsa ne olur :fool:
:sapkali:

Önce adam olsun :artiz:

ilahi siz. Yahu Luffy daha 7, Ace 10 yaşındayken bu herif devrimcilerleydi yani Luffy'den 10 Ace'den 7 yıl daha önce dünyanın en önemli adamlarının yanında eğitimlerini almaya başladı. Nasıl bu kadar eziklemeye çalışabiliyorsunuz anlamıyorum çok kuvvetli hakisi olduğunu gördük arenada hiç kimseyi ciddiye almadan şak diye Mera Merayı eline geçirdi Zeka, strateji ve güç olarak 2 kardeşinden de daha ötede olduğu çok belli. Amiral ile dövüşünde 2 tarafta dövüşü ciddiye almadı ve öylesine çarpıştılar ama ciddi olsalar bana göre neredeyse denk çok zorlu bir vs olurdu. karasakalın 1. tümen komutanı denen burgess'ı madara etti ciddi bir dövüş bile olmadı vurdu geçti. 500-800 aralığında olduğunu iddaa edenlerin konuyu trollediğini düşünüyorum realistik bir görüş bu adamın 1.1 Milyar üzeri olduğunu rahatça söyleyebilmelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık