Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben 1.1 - 1.2 milyara oyumu verdim. Yalnız şöyle bir şey var. Sanırım Sabo'nun ödülü yok. Çünkü Doflamingo yıldızları açıklarken kendisinin ismi geçince şaşırıyordu. "Bana da mı?" diye.

Ayrıca eğer ödülü varsa da yeni meyvesi ile devrimcilerdeki pozisyonu ile kullandığı haki ile bir amiral ile aynı yonkou sağ kolunun çarpışması gibi çarpışması ile ödülünün bir yonkou sağ kolundan aşağı kalacağını sanmıyorum.

Dragonun en çok aranan adam olduğunu düşünürsek sabo da sağ kol olduğunu düşünürsek 1.2m 1.8m arası olur bence.

Ben 1.1 - 1.2 milyara oyumu verdim. Yalnız şöyle bir şey var. Sanırım Sabo'nun ödülü yok. Çünkü Doflamingo yıldızları açıklarken kendisinin ismi geçince şaşırıyordu. "Bana da mı?" diye.

Ayrıca eğer ödülü varsa da yeni meyvesi ile devrimcilerdeki pozisyonu ile kullandığı haki ile bir amiral ile aynı yonkou sağ kolunun çarpışması gibi çarpışması ile ödülünün bir yonkou sağ kolundan aşağı kalacağını sanmıyorum.
Ödülü yoksa Oda niye ödülünü açıklayacağım demiş :D

Hocam rakamlar gücü yansıtmiyor ozaman dragon dunyanın en güçlüsü mü oluyor. Robinin bile veletken ödülü 80 m civarıydı :)
Belli bir yere kadar yansıtıyor güçlü adamlar için öyle deme.Bir adam 1 milyar ödül almışsa bunun en az %80'lik dilimi güç yüzünden olmalı.Mom komutanlarının ödülleri de güçlüden güçsüze aşağı iniyor mesela.Bu ödüller şişirilmiş bile olsa Katakuri'nin Cracker'dan güçlü olduğunu gösterir mesela.

Sabo o ödülü alsın en az 1.5 milyarını haketmiş demektir.Şu an bilmiyoruz ama imparatorlar da o ödüle yakın çıkabilir.Jack'in gücü yansıtan ödülü 800 dersek her şekilde ikiye katlamış olur yani.O yüzden biraz abartı kaçıyor.Ben ankette son sınırı 1.3 yapacaktım aslında da hadi 1.5 olsun dedim son aralık geniş olsun diye.

Belli bir yere kadar yansıtıyor öyle deme.Bir adam 1 milyar ödül almışsa bunun en az %80'lik dilimi güç yüzünden olmalı.Mom komutanlarının ödülleri de güçlüden güçsüze aşağı iniyor mesela.Bu ödüller şişirilmiş bile olsa Katakuri'nin Cracker'dan güçlü olduğunu gösterir mesela.

Sabo o ödülü alsın en az 1.5 milyarını haketmiş demektir.Şu an bilmiyoruz ama imparatorlar da o ödüle yakın çıkabilir.Jack'in gücü yansıtan ödülü 800 dersek her şekilde ikiye katlamış olur yani.O yüzden biraz abartı kaçıyor.Ben ankette son sınırı 1.3 yapacaktım aslında da hadi 1.5 olsun dedim son aralık geniş olsun diye.
Tabikide gücü de yansıtıyor ama katakurinin bukadar yuksek ödül almasında BM nin de katkısı da vardır bence. Jack de öyle. Bu arada 1.8m demedim bir aralık söyledim sadece hemen ayaklandınız bana karşı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık