Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
@Uchiha Sasuke çok haklı şimdi ikisinin de iki elinde kılıçlar var dimi, bunlarla birbirlerini durdururlar. Ama Zoro'nun ağzında kılıç varken Vista da gül var! Noldu dıkşın! Vista'nın kelle uçtu! Teq

Mihawkın serideki tek misyonu zori tarafından yenilmek ama yonkou dengi.Vistanın belli bir amacı misyonu yok pica dengi.Kafalar harika imiş.

Vista şu an orta zorlukta alır.

@Densetsu no Samurai hacı biraz Caesar'ın mallığının da etkisi var ama bana daha güçsüz olduğu için korkuyor gibi geldi.

Germa'nın çöp gözükmesinin nedeni çok sağlam adamlardan tek yemeleri. O kadar da cop değiller yani aslında. Ve perospero'nun duvarını üçü birden kuruyorsa bu perospero'nun gücü ile ilgili.

Şu şekilde düşünüyorum. Güçlü Yonkou'nun beşinci adamı zayıf olanınkini yer. Ama dördüncü adamı çok zorlasa bile yenemez. Yani bana göre Vista ile Snack'in aynı ligin adamı olmasının tek açıklaması Vistanin ace'den daha güçlü olup dördüncü adam olması.
Marco ve Joz Ace'ten güçlüydü ama Vista'nın Ace'ten güçlü olabileceğine ihtimal vermiyorum. Yani 1 ve 2 arası ile 2 ve 3 arasında olabilecek şeyler bunlar ama 2 ve 5 arasında bir fark olmalı. Neyse canın sağolsun :sapkali:

@Uchiha Sasuke çok haklı şimdi ikisinin de iki elinde kılıçlar var dimi, bunlarla birbirlerini durdururlar. Ama Zoro'nun ağzında kılıç varken Vista da gül var! Noldu dıkşın! Vista'nın kelle uçtu! Teq
:hhh::respect:

İşte Kid'in yanında tayfa denilebilecek bir oluşum var ama Oruç'un yok :) Bu adam ne zaman görsek tek başına. Bege ile işbirliği yapamaz Linlin'in haberi olur. Bonney kayıplarda, Kid ittifakı belli.. Kendisinden başka kimse kalmıyor geriye. Üstelik novalar içinde savaş yarısıyla gösterilen tek kişi Oruç. Neyse..

En azından ihtimal verseydin. Cebinden mi çıkıyor ver gitsin :)
Komutanları görüyoruz işte. Yaratıktan farksız hepsi de. Bir de biliyorsun, ben Zoro'yu senin gördüğün gibi görmüyorum. :/ O yüzden cebimden çıkarıp veremem. :(

Vista'yı alması çok zor. Şu an alamaz.

Vista yılların tecrübesi, görmüş geçirmiş. Mihawk bile bu adam karşısına çıkınca önce saygısını belirtiyor.

Bu adamı alırsa zaten Zoro iyice olmuş deriz. Zirve için geriye pek adam kalmıyor. Zori biraz daha yolculuğuna devam etsin, ondan sonra bakarız.

Vista düşman olmaz ama böyle bir dövüş çizse bayağı efektif bir şey olurdu. Şu OP Magizine'deki açıklamadan sonra güzel kapışma çizeceğine inancım pek kalmadı. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık