Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Zoro'cuları anket başlığına davet ediyorum. Sanji fanları tarafından küçümsenip, aşağılandılar.

Bu kapışmanın sonucu Vistanın seviyesi bağlı fazlaca.
Şimdi bana göre bu adam sanki Snackten bile güçlü ama bir Cracker de etmez gibi.
Yani Oruç reis bile Vistayı alamaz bence ama işte mangaka adama 5. komutanlığı layık görmüş, tamam Ace de bir fire var ama diğerleri az çok doğru gibi. Biraz karışık mesele.

mangaka, beyazsakal korsanlarına 5 elit komutan verirken
Bmye 4 elit komutan vermiş ama Bm ayrıyeten Perospero Tamago ve pekomsla o farkı kapatma çalışmış sanki,

Vistayı direk 5. adam diye, Snaktan güçsüz görmek bence yanlış.

ben beraberliği attım :D

Luffy bu kadar kasıp kavururken Zoro gidipte Snack filan dinlemez biçer ki biçmelide ama Vista başka seviye bence.

Anket sıfırlanmamış ise (ki öyle duruyor), 2012'de açıldığı için sonuçlar böyle görünüyor büyük ihtimalle, o dönemde Zoro>Vista demek cesaret gerektiren bir işti nede olsa..
Kesinlikle, şu an bile Zoro'nun mutlak üstünlük kuracağını sanmıyorum ama bi adamı sevmek, her şartta onu desteklemeyi gerektirir :D

Bence daha önce Zoro'yla Vista'yı denk görüyordum.Fakat Kaido için toplanan müttefiklerden sonra yonko komutanları gözümde biraz daha büyüdü.Şu an çok fark olduğunu sanmasam da Vista orta-yüksek zorluk arası yener.

Zoro ile Vista'nın bende uyandırdığı kılıç kullanıcısı kimlikleri farklı.

Vista'nın kılıcı ile savaşırken bende uyandırdığı his, normal bir korsanın kılıcı ile savaşması gibi. Normal bir korsandan kastım, atıyorum, 4.bölümde shanks'ın ayar verdiği banditlerden kılıç kullanan herhangi biri gibi.

Zoro'nun kılıcı ile savaşırken bende uyandığı his çok daha farklı. Sanki kılıcı ile sanatını icra ediyor gibi. Daha samurayımsı, daha cool, daha assassin, daha badass, nasıl açıklasam bilemiyorum. 1 salise içinde tek atabilecek bir karakter gibi.

yanlış anlaşılmasın, bu asla vista'yı küçük görmek değildir. vista'nın da ataklara karşı refleksleri mükemmel olmalı ki mihawk'a çok rahat kafa tutmuştu.

iradesinden ötürü zoro diyorum. yoksa vistanın da kaybedeceğini hayal etmek çok güç.

Arkadaşlar vistayı mihawkla bir tutmak mihawkı koramiral seviyesi görmekle aynı şeydir yapmayın yahu.

Seride tek vasfı birkere mihawkla kılıç tokuşturmak adamın başka hiçbir özelliği yok adamın.

Şuan diyorum size marineforda zoroyu koysan vista yerine sizce senaryo degişir mihawk yenermiydi bence imkansız aynı olay olurdu zoroya bırakalım der geri çekilirdi mihawk adamın orda bulunma amacı sadece zorunluluk.

kendini hiç kasmıyor normal bir kılıç saldırısı yapıyor jozu engelliyor adam tamam diyor daha güclü saldiriyim demiyor kılıcını yerine koyuyor,buggyi kesiyor kesilmiyor haki koyup kesiyim demiyor bırakıp devam ediyor.

Croco geliyor engelliyor bunla kavga ediyim demiyor bırakıp gidiyor.

Yani orda adamın tek hedefi luffy ölmesin diye oyalamak luffye saldırıyor gibi yapıyor öldürmüyor zarar vermiyor milleten uzak tutmaya çalışıyor zarar vermeden baktı olmuyor onuda birakiyor.

Sizce yazdıgım verilere göre mihawka karşı orda nir kaç saniye kılıç tokuşturmak bir güç kıstası mı bence okuyup yorumumu düşünün Zoro şuan bir yonkounun 5.adamını alamıyorsa sıkıntı büyüktür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık