Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Mihawk ile güle oynaya abe alasın bi gül edasıyla çarpışan biri Zoro başgana anca çay kırmayı öğretir. Zoro bence henüz Vista ayarı değil lakin yine de zorlar işin şakası.

Zoro, gösterdikleri kadarıyla hiçbir şekilde Vista'yı alamaz. Ben göstermediklerinden beklentim olduğu için çok zorlanarak alır diyorum. Amirale kafa tutan adamdan beklentim bu benim. Fuji'nin karşısına Vista'yı koyduğumda Zoro'dan farklı bir izlenim yaratmazdı diye düşünüyorum. Aşağı yukarı denk gidecek kapışmanın sonunda Zoro bir şekilde ayakta kalan olur.

Zoro, gösterdikleri kadarıyla hiçbir şekilde Vista'yı alamaz. Ben göstermediklerinden beklentim olduğu için çok zorlanarak alır diyorum. Amirale kafa tutan adamdan beklentim bu benim. Fuji'nin karşısına Vista'yı koyduğumda Zoro'dan farklı bir izlenim yaratmazdı diye düşünüyorum. Aşağı yukarı denk gidecek kapışmanın sonunda Zoro bir şekilde ayakta kalan olur.
+1

Dayanıklılık ve şeytani güç faktörüyle Zoro alır :a:

Zoro şimdilerde yaklaşık olarak Vista seviyesine gelmiştir. Ama geçmiş midir bilemiyorum. Zoro çok kapalı kutu şu an. Geçmiş imajı veriyor ama imaj hiçbir şey susuzluk her şey yani kararsızım.

@Densetsu no Samurai hacı biraz Caesar'ın mallığının da etkisi var ama bana daha güçsüz olduğu için korkuyor gibi geldi.

Germa'nın çöp gözükmesinin nedeni çok sağlam adamlardan tek yemeleri. O kadar da cop değiller yani aslında. Ve perospero'nun duvarını üçü birden kuruyorsa bu perospero'nun gücü ile ilgili.

Şu şekilde düşünüyorum. Güçlü Yonkou'nun beşinci adamı zayıf olanınkini yer. Ama dördüncü adamı çok zorlasa bile yenemez. Yani bana göre Vista ile Snack'in aynı ligin adamı olmasının tek açıklaması Vistanin ace'den daha güçlü olup dördüncü adam olması.

İlginç bir bakış açınız var sıradan bir adam olan vistayı bu kadar övmeniz çok ilginç.

wbnin bilmem kaçıncı adamını alamiycaksa bunlar niye yonkouya yürüyorlar hemde genel manada herkezin bakış açısı kaidonun tayfasının daha sağlam oldugu yönünde,

ben yanlış görmediysem mihawkla 2kere kılıç tokuşturan bir adam bu kadar övülüyor ve zoroyu yener deniliyorsa mihawk korsanlar kralı heralde şuanda zoro vistanın yerinde marinefordda olsaydı aynı durum olurmuydu sizce, bence Zoro vista ayarını geçeli çok olmuştur vista pika ayarı bir adam vasıfsız birisi hikayede hiçbir agırlıgı olmayan seri boyunca tek yaptıgı şey mihawkla kılıç tokuşturmak olan bir adam.

Rronoa zoro teklemesede orta halli bir şekilde yener vistayı vistayı yenemiyorsa kaidouyu hayal etmeleri gülünç olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık