Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Dressrosadan beri Law'ı daha güçlü görüyordum hala öyle görüyorum. Çatı'da yanıldığımı düşünmüştüm ama.. Bm eşleşmesi doğru ata oynadığımı gösterdi. Zaten One Piece takipçilerinin Law, Zoro karşılaştırmalarında baskın bir şekilde Zoro'yu söylemeleri bana çok tuhaf geliyordu. Korsanfan biraz daha elit kaçmış anket çok yakın :)

Her neyse neden böyle düşündüğüme gelelim. Öncelikle Law, Dressrosa da Zoro'dan daha iyi eşleşme almıştı. Law, Doff'un sağ koluna tek atmışken, Zoro'da tayfanın üç numarası Pica'ya yarım atmıştı. Şimdi Zoro, bir sağ kolla birebir eşleşme alırken, Law bir İmparatorla 2v1 eşleşme aldı hangisinin daha değerli olduğunu tartışmayalım isterseniz :)..

Law, Zoro'ya göre daha komplike bir karakter. Zoro kadar üst düzey saldırı gücü olmasa da.. oldukça yeterli seviyede saldırı gücü var. Dayanıklığı da oldukça iyi. Saldırılara karşı daha rahat karşılık verecek bir gücü var. Her an sürpriz saldırı yaratmaya da imkanı var. Tek eksiği o da baya büyük eksim tabi, enerjiye dayalı gücü olması.

Zoro>=Luffy>Kid>Law>=Sanji.

Gördüğünüz üzere arkadaşlar Zoro ve Law arasında kilometreler değil ışık yılı kadar fark var.

Law hiçbir kulvarda Zoro'dan üstün değildir.
Bazen engellediğim kişilerin yorumlarını okuyup "ulan helal olsun lan bana, iyi ki de engellemişim" diyorum. Forum ahalisi ne esrarengiz yorumlarla karşılaşıyor, zor cidden. Buradan engelleme butonunu icat eden, o kodu yazan programcı kardeşe teşekkürlerimi sunuyorum; bizi zihinsel olarak kriz geçirmekten, boş ve saçma bilgilerle kafamızı doldurma olasılığından kurtardığı için. Böyle yorumlara cevap vermekle ellerini yoran arkadaşlara da bir an önce bu hatalarından dönmelerini temenni ediyorum.

Tek umudum da şu, yıllar sonra bu arkadaşın çıkıp; "her şey bir şakaydı, sadece trollük yapıp forum ahalisini delirtmek istedim o kadar" demesini bekliyorum.

Law ile Doflamingo'yu kıyaslıyorum. Dofi uyanış açmadan Law'a üstün geliyordu. Law hadi biraz gelişti Dofi'nin uyanış açmadan seviyesine geldi. Uyanış açıncada tamamiyle Doflamingo seviyesine geldi desek hatta o seviyeyide aştı diyelim sağ kol seviyesine geldi. Şu an için Law'a bundan öte seviye yakıştırmak saçmalık. Kata'ya bakın bi adam da hem uyanış var hem h.haki hem de üst düzey k.haki. Law sadece bunlardan uyanışı gösterdi bu adamı sağ kol seviyesi demek bile bir yerde fanlık ama hadi kabul diyoruz.

Zoro için ise sağ kol seviyesini yenecek ama ateş kesmesi dolayısıyla mı yenecek yoksa eze eze mi yenecek görücez. Ben şahsen Law'ın ekstra bir power up almazsa Zoro'nun alacağı bir power up ile Law'ın önüne geçeceğini düşünüyorum.

Reis sen bi daha iddiaya girme, o pp ne Allah aşkına :(
İddia değil arkadaşlar öngörü öngörüüüüü.

Pp gercekten leş. +18 aslında böyle ceza verilmemeliydi.

Dressrosadan beri Law'ı daha güçlü görüyordum hala öyle görüyorum. Çatı'da yanıldığımı düşünmüştüm ama.. Bm eşleşmesi doğru ata oynadığımı gösterdi. Zaten One Piece takipçilerinin Law, Zoro karşılaştırmalarında baskın bir şekilde Zoro'yu söylemeleri bana çok tuhaf geliyordu. Korsanfan biraz daha elit kaçmış anket çok yakın :)

Her neyse neden böyle düşündüğüme gelelim. Öncelikle Law, Dressrosa da Zoro'dan daha iyi eşleşme almıştı. Law, Doff'un sağ koluna tek atmışken, Zoro'da tayfanın üç numarası Pica'ya yarım atmıştı. Şimdi Zoro, bir sağ kolla birebir eşleşme alırken, Law bir İmparatorla 2v1 eşleşme aldı hangisinin daha değerli olduğunu tartışmayalım isterseniz :)..

Law, Zoro'ya göre daha komplike bir karakter. Zoro kadar üst düzey saldırı gücü olmasa da.. oldukça yeterli seviyede saldırı gücü var. Dayanıklığı da oldukça iyi. Saldırılara karşı daha rahat karşılık verecek bir gücü var. Her an sürpriz saldırı yaratmaya da imkanı var. Tek eksiği o da baya büyük eksim tabi, enerjiye dayalı gücü olması.
Boş laf bunlar. Kalem kalem yaz Law'ın Zoro'dan iyi yanlarını öyle konuşalım. Gerçi sen yazma :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık