Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Hani Kaido nerede ?
Zoro balyozunu yemiş gibi davranmanın anlamı yok. Kılıçları ile savunmuş. Attığın sahnede de Law meyve yeteneği ile savunmuş dersin. Niye algı yapıyon? Herkesin 9 kılıcı yok. Herkesin Law gibi meyvesi de yok. Herkes benzer şekilde savunma yapmak zorunda değil.

Law kafasına onlarca kokalı yumruk yiyor BM'den bana mısın demeden devam ediyor. Her karakter aynı durumlara düşmek zorunda da değil.

Bunu sen anlamadın Reis ilk andan beri yazdık. Herif rahat bir şekilde Kaido blokluyorsa bu Zoro'nun mu suçu yani ? İlla ıkına ıkına mı karşılaması lazım :hhh:
İsterse im veya Roger olsun Zoro’nun yerinde. Kaido’nun silah çarpıştırması böyle uyduruk çizilmemeli. İlla adanın dışından çizilen haki patlamaları olsun demiyorum. Öyle ciddi bi saldırı yok ortada belli.

Yamato ve Kaido da sürekli hakili saldırı çarpıştırmadı. Şurda mesela düz çarpışmışlar:

En azından bu kadarı olmalıydı diyorum. Ortada bi çarpışma olduğu, arka arkaya vurulduğu gayet net. Çarpışmalar da çakmak kıvılcımı kadar değil.

Şimdi yavaş yavaş ikinci aşamaya geçiyorlar galiba.

Bu sefer karşılamışsa ne olmuş ? Basit bir şey fazına geçtik. Bakalım o ne kadar sürecek :hhh:
İlk mesajımda “blokladıysa da önemli değil” dememden tahmin ettin herhalde :D. Evet, Kaido acımış yc10 seviyesi balyoz sallamış der geçerim. Ben evde meyve bıçaklarını birbirine sürttürünce daha fazla kıvılcım çıkıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık