Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466

karolla

valla kac sene önce foruma üye oldugumu unuttum. o zaman daha hakiyi çözmüştüm, hala daha sıkıntım oldugunu sanmıyorum:) luffy, arlongtan önce haki kullandı diye konu actım, adamlar konumu sildiler dalga gecip bu forumda... haha :D

yani olay senin hakiyi bilmen veya benim bilmemde degil. senin söyledigin sey dogrudur, teknik ve güc , hakiyi asabilir. ama luffynin iki bayanı yendigini, yani zaten douriki olarak cok üstte oldugunu, göz önünde bulundurmuyorsun. bellamyninde teknigine ragmen, koka yaptıgınıda eklemiyorsun.

en nihayetinde, vergoda teknikle dövüsen bir adam. adıda teknigin; rokushiki... yani pica gibi, hakim var aneey gel demiyor. room içinde, law daha actıgı gibi, tekme atıp adamın elinden kalp alıyor ;) sence sanji vergodan kan aldı, bence kaale bile almadan, bacagını catlattı devam etseler öldürcekti sanjiyi.

zoro, vergoyu yenebilirmi ? luffy, nasıl dofu yendiyse oda yenebilir. ama bence vergo zorodan daha güclü ve daha tehlikeli adam.

ve picayı bana anlatıp durma, picayla vergo arasında agır sıklet farkı var, ben ikisini kıyaslamam bile.

son olarak kyros ne ara amiral oldu, yada kim yaptı ispat etmen lazım. malum ben marcoyu bile o seviyeye zor yakıstırıyorum ;)
http://www.korsanfan.com/konu/743-dressrosa-sallanıyor.1442/page-6

demişsinki: - kyros için calgara ve norlandın yanına yazdım demiştim,beni yanıtlmadı. doflamingo ondan güclü olsa bile,bence meyve yetenegiyle öne gecer,kyros saf güc olarak amirallerin saf gücünden asagı kalmaz,artık böyle düşünüyorum.

(Yani diyorsun ki dofun kyrostan güçlü olmasının sebebi meyvesi. Fizik güç olarak kyros amiralden aşağı kalmaz.)

Kyrosa amiral seviyesi fizik güç verdin 1 sahne ile :) Kyros vs vergo desem? Hani çelik pelerini bile kesemeyen kyros :)

Ne Vergo'ymuş be :D
Vergo, Zoro karşısında, Monet gibi olmasa iyi..

Ayrıca, Zoro law'dan pek çok hususta daha üstün. Law ancak meyve yeteneği ile bir şeyler yapar. O da kesme saldırıları değil, gamma türü saldırılarını denk getirebilirse bi şansı var, aksi halde sınırsız room kullansa yine pek şans vermiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık