Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Dostum Zoro x İşşo feati demiyorum ben. İkisi de kafes ittiriyordu günün sonunda. Çatıdan uzak durmaları gerekiyordu. Bunu anlatmak istemiştim.

Sulong bepo hiç de zarar gibi durmuyor..
şimdi bilmem kaç metre boyundaki pikaya sıkıntı olmuyor da tepesinde onu öldürecek sicimlerin olması ama zoro'ya mı sıkıntı olmuş oluyor vs içinde de buna değindiklerini hatırlamıyorum

big mom dan kan alan kid ile big mom ı gemiden iten jimbei yi aynı lige almıyorum ben.
Orada gemiden uzaklaştırması gerekiyordu uzaklaştırdı. Vs atmıyorlardı. Jimbe ve Big Mom manga sayfalarını Big Mom'ın yonkou olduğunu bilmeyen birine göstersen Jimbe>Big Mom der. Her seferinde üstün geldi Big Mom'a.

Orada gemiden uzaklaştırması gerekiyordu uzaklaştırdı. Vs atmıyorlardı. Jimbe ve Big Mom manga sayfalarını Big Mom'ın yonkou olduğunu bilmeyen birine göstersen Jimbe>Big Mom der. Her seferinde üstün geldi Big Mom'a.
nerede üstün gelmiş Big Mom'ın o sırada kendinde olmadığını biliyoruz , nereden bakarsan bak jimbe dediğimiz adamın ne kid'e eş dayanıklılığı ne de eş saldırı gücüne dair bir şey görmedik

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık