Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Law pica ile aynı ligdeki adamları bir ayağı çukurdayken yeniyor ya nasıl oluyor da dress zoro picayı almışken law dan güçlü olacak , onu da geçtim law vergo'yu tekliyor daha punk hazardta ki doffy de vergo'ya ortak diyor muhtemelen pica'dan güçlü biri vergo bu mantığa göre
Punk hazard Law > Dressrosa Zoro :gamyon:
Vergo için üstün haki ve g5in başı olmasını ekleyelim. Şimdi Law basitçe yendiği için adamı küçük görmeye başlarlar.

Law pica ile aynı ligdeki adamları bir ayağı çukurdayken yeniyor ya nasıl oluyor da dress zoro picayı almışken law dan güçlü olacak , onu da geçtim law vergo'yu tekliyor daha punk hazardta ki doffy de vergo'ya ortak diyor muhtemelen pica'dan güçlü biri vergo bu mantığa göre
Punk hazard Law > Dressrosa Zoro :gamyon:
Zoro da pika'ya yarım attı yalnız. Bunu kıyas almak ne kadar doğru? Üstelik işşoyu kıstığı gibi zoro'yu da kısıyor. Yukarı çıksa kan gövdeyi götürecek.

wano başı luffy tek yedi değil mi ama üstelik jimbei den güçlü olmasına rağmen ? Jimbei Kid ve Law gibi savunmasız kaldığında kalkabilecek mi acaba ki bu adamın seviyesine max queen seviyesi de queen dediğimiz adam dayanıklılığıyla övülüyor ama kendinde olmayan big mom'ın yumruğunu yiyip etkisiz kalıyor
Luffy, Kaido'dan tek yedi. O da saçmalıktı ama neyse. Big Mom ise çok kötü bir dövüşçü. Jimbei, Big Mom'la ne zaman karşılaşsa iyi bir performans gösterdi. Manga sayfası ile uğraşamayacağım. Bir kez gemiden attı. Bir kez bütün gücü ile abandığında haki ile savundu yaralanmadı. Bir kez de Wano'da Big Mom'ı kolundan tutup fırlattı. Jimbei'yi küçük görmeyin. Kid ve Law'ı kıskançlıktan çatlatan bir adam.

Ağır yaralı halinden bahsetmiştim:d
Dressrosa Law < Dressrosa Zoro
Wano Başı Law = Wano Başı Zoro
Çatı Law < Çatı Zoro
Kh açmış Zoro >>>>> Uyanışssız Law
Uyanış açmış Law < Zoro'nun son hali
wano başı law'un hawkins vs si ile wano başı zoro'nun vs sine bakarsak hangisinin daha güçlü olduğu anlaşılıyor biri hasarsız düşük zorluk atıyor diğerinin yüzü gözü çiziliyor :gamyon: wano başı zoro'da enma yok law da gamma knife saldırısı var neye güvenerek zoro

Luffy, Kaido'dan tek yedi. O da saçmalıktı ama neyse. Big Mom ise çok kötü bir dövüşçü. Jimbei, Big Mom'la ne zaman karşılaşsa iyi bir performans gösterdi. Manga sayfası ile uğraşamayacağım. Bir kez gemiden attı. Bir kez bütün gücü ile abandığında haki ile savundu yaralanmadı. Bir kez de Wano'da Big Mom'ı kolundan tutup fırlattı. Jimbei'yi küçük görmeyin. Kid ve Law'ı kıskançlıktan çatlatan bir adam.
big mom dan kan alan kid ile big mom ı gemiden iten jimbei yi aynı lige almıyorum ben.

wano başı law'un hawkins vs si ile wano başı zoro'nun vs sine bakarsak hangisinin daha güçlü olduğu anlaşılıyor biri hasarsız düşük zorluk atıyor diğerinin yüzü gözü çiziliyor :gamyon: wano başı zoro'da enma yok law da gamma knife saldırısı var neye güvenerek zoro
Zoro vs atmıyor ki? Tama'yı falan koruyorlardı orada.

Hani Law çok hızlı ya. Zoro yakalayamaz ya. Nasıl oldu da yonkouların kombine saldırısında Law parmağını oynatmaya kalmadan Zoro koşup saldırının önüne geçiyor. Law'a hamle yapacak zaman kazandırıyor. Kim hızlı olmuş oluyor şimdi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık