Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Gamma yediği gibi teke gideceğini mi söylüyorsun? Saldırı o kadar bitirici olsa Doff direkt kaybederdi. Ağır hasar alsa bile bayılmadan 1-2 saldırı daha yapamaz diyorsan Zoro'nun daha önce aldığı kesici saldırıları unutmuşsun demektir. Bu evren bu şekilde düz mantık işlemiyor. Karakter tek saldırıya yenilmeyecek dedik diye küçümsüyor oluyoruz arkadaş yorumlara gel...
Dof'un ne yaptığı da yazıyor orada hal bu ki 🤗 Türkçe istersen Türkçe atalım tüm sorularının cevabını kapsayan endişeye başka sorulara mahal bırakmayacak bir adet görseldi...

Gamma yediği gibi teke gideceğini mi söylüyorsun? Saldırı o kadar bitirici olsa Doff direkt kaybederdi. Ağır hasar alsa bile bayılmadan 1-2 saldırı daha yapamaz diyorsan Zoro'nun daha önce aldığı kesici saldırıları unutmuşsun demektir. Bu evren bu şekilde düz mantık işlemiyor. Karakter tek saldırıya yenilmeyecek dedik diye küçümsüyor oluyoruz arkadaş yorumlara gel...
Doffy kaybediyordu. Sicimlerle dağılan organları bir arada tuttu. Meyve avantajı olmasa bitmişti orada. Bir süre sırf sicimlerle organları bir arada tutmak için yerden kalkmadı bile.

Law daha Kral hakiyi üst seviye kullanmayan Zoro'ya bu bakışı atıyordu, tamamen benim hatam, şimdi atacağı bakış şöyle olur.
Sen de biliyorsun ki milyon kırık kemikle nasıl hala ayakta diye şaşırıyordu sadece

O eskidendi eskiden :D Artık ne Zoro'yu ne Luffy'i ışınlar adamlar kral haki öğrendi.
uf uf kımıldatamıyorum uf uf 🤭
Bu arada harbiden… daha adam da kral haki yok… kral hakisi olmayan adam nasıl zirveye oynayabilir…? Zoro bir de açıp saldırılarına ekledi. Her şeyi geçtim… Oda gibi ana karakter sevdalısı bir adamın serinin ikinci karakterini Lae ve Kid’in altına atıcağına inanan var mı gerçekten…? Adam sırf bunun için Zoro’ya aynı arc kral haki açtırıp… saldırısına ekletti. Belki fe hala bir p.up daha verecek… :D

Sen de biliyorsun ki o panel bir öncekindeydi burada bu adam nasıl bu kadar güçlü diye şaşırıyor :ehe:

Milyon kemik kırıkken bunu yapan adam bana ne yapmaz diye de düşünüyor olabilir tabi xD
Hala kırık kemiklerle devam ettiği için. Ama sen de şunu biliyorsun son pilini tüketiyordu Zoro. Sonra Law'ın omzu Sanji kucakları :ehe:

Dof'un ne yaptığı da yazıyor orada hal bu ki 🤗 Türkçe istersen Türkçe atalım tüm sorularının cevabını kapsayan endişeye başka sorulara mahal bırakmayacak bir adet görseldi...
Merak etme ne olduğunu biliyorum. Demek istediğim şey basit, ilk yardım olmasa bile Zoro 1-2 saldırı daha yapabilecek pontasileye sahip. Teke gitmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık