Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Zoro kavrama kapasitesi olan her organıyla kılıç tutabilir, saldırabilir. İstediği kadar parçalasın Law efendi.
Parçalayamaz law zoroyu. Yüksek haki karşısında bölemiyor. Haki namına da lawda pek birşey görmedik. Zoroya uyanışsız zarar veremez. Kaldıki bir eliyle kılıcı soksa ki zoroya nasıl yapacaksa onu, Zoro eliyle tutar lawı gene keser. Zoro gibi bir manyak ölse de yenilmez.

Yarma diye bundan mı bahsediyon?

Law'ın saldırısı BM'yi ne etti gördün di mi? Kaido'nun jilet yarası gibi tepki verdiği saldırıyı öve öve bitiremediniz.

Bu Big Mom'dan Zoro'nun kral haki öğrendikten sonrası kadar yaptığı saldırı gücü kadar güç çıkmıyor mu? Bu Law ve Kid BM'den bu tarz hasarlar hiç mi almamışlar? Yani sanırsın Zoro vurdu mu teke gidecekler Kid ve Law. Öyle bir şey yok.

Şu an Zoro'nun Law'ın hatta Kid'in performansları yetenekleri kıyaslayınca ben şu şundan kesinlikle daha üstündür diyemiyorum. Law hem Zoro hem Kid karşısında o meyve yetenekleriyle daha avantajlı. Kid, Zoro karşısında daha avantajlı. Zoro kral haki ile ne yapar sınırları belli değil vurdu mu çok kötü olur ama diğerlerinin de atakları öyle... Atak gücü anlamında her birinin atağı birbirini indirecek çapta. Yani Zoro diyene de bir şey diyemiyorum ama öyle net sınıf farkı varmış gibisine bunlardan güçlü değil.

Bunları aynı lige koyarım şu an ben.
Lütfen Zoro'nun dayanıklılığını tartışma konusu yapmayalım. Ayrıca Sen Zoro'yu Luffy ile karıştırdın sanırım, Zoro'nun rakibini yok etmek için öyle Luffy gibi bin sefer vurmasına gerek yok.

İki gündür uyumuyorum, beni daha fazla yazmak zorunda bırakma, kabul et bitsin bu tartışma. :D

Law'ın meyvesi eğer kullanıcısının fiziksel kapasitesi yeterliyse çok iyi ama bu meyve pek teke tek meyvesi değil arkadaşlar. Farkındasınız dimi bunun ? Dressrosa'dan beri bu meyvenin 2v1'de ne kadar tehlikeli olabileceği üzerinde duruluyor. Wano'da da farklı bir şey görmedik. 2v1'de düşmana çok fazla saldırı atma olanağı tanıyan müttefikine saldırması için açıklar veren gerekirse müttefikini ve kendisini saldırılardan koruyan bir meyve bu.

Ama gelgelelim teke tek mevzusuna... Burda Zoro'yla ilgili sadece birkaç cümle kurucam.

Zoro'nun ünvanı teke tek dövüş ünvanı beyler. Law en başta burda kaybediyor. Siz bu zamana kadar Luffy'nin bile 2v1 atıp rakibini yendiğini gördünüz. Fakat Zoro'nun teke tek dövüşte işine başkasını karıştırdığını gördünüz mü ? Dolayısıyla demek istediğim şu. Teke tek dövüş Zoro'nun uzmanlık alanı, Zoro'nun işidir. Law, teke tekte bırakın Zoro'yu gözlem fakiri Bm'ye bile bu kadar saldırı tutturamayacakken gözle görülemeyecek kadar hızlı olan birine karşı dövüşüp tek tük saldırı almış Zoro'ya hiç tutturamaz. Hadi tutturdu diyelim.. Zoro'nun dayanıklılığı devreye girer ki bu adam serinin gelmiş geçmiş en dayanıklı 3-4 karakterinden biri beyler. Hoşaf olsa da ayağa kalkan biri bu. Her türlü harcar Law'ı. Hani Allah muhafaza Law'a 1-2 saldırı denk getirirse diye konuşmuyorum bile. Neyse birkaç cümleyi biraz geçmeye başladı burada bitireyim :)

Lütfen Zoro'nun dayanıklılığını tartışma konusu yapmayalım. Ayrıca Sen Zoro'yu Luffy ile karıştırdın sanırım, Zoro'nun rakibini yok etmek için öyle Luffy gibi bin sefer vurmasına gerek yok.

İki gündür uyumuyorum, beni daha fazla yazmak zorunda bırakma, kabul et bitsin bu tartışma. :D
Aklı mantığı bir kenara at diyorsun yani. Evet şu an ölümle çay kahve içecek. Zoro'nun dayanıklılığı mı kaldı yav.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık