Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466

Iscrol

Zoro gülerek savaşıyor adamın sülalesi rahat Mihawktan aldı eğitimi :D

karolla

Bir Zoro'nun karşılaştıklarına bak bir de Law'ın. Hyozou, Monet, Pica Zoro'nun karşılaştıkları. Smoker, Vergo, Dof, Trebol ise Law'ın. Zoro'nun Law'dan daha hayvani görünmesinin nedeni bu.
Saydıklarından bir tek dofla vergo güçlü. Pikayı kesen, vergoyu da daha güçlü bir teknikle keser. Zoro en güçlü tekniğini bile kullanmadı. Ki o vergoya, smoka ve sanji yumruk tekmek atıp kan aldı. Zoro 1 bilemedin 2 kere keser geçer arkasına bile bakmaz :)

Smoka dediğin adamın daha 1 tane wini yok :) Herkesten dayak yedi. Sanjiyi bile alabileceği şüpheli. Trebol çöpüne yoruma bile gerek yok. Bir geriye dof kaldı. Amirali kantırlayan ardından da, sıra benim diyen adam dofa da yürür. Ama alamaz. Fakat lawdan iyi dövüşeceği kesindir benim gözümde. Zoro da dof da hayvanatlar.

Zoro en güçlü uzun menzilli tekniğini kullandı, hatta oraya ulaşamam Orlumbus beni fırlatırmısın diye yardım dilendi.

Pica'nın yerini tespit edemedi, Carrot'tan ayarı yedi, düşünün Law'ın Room içerisinde nasıl yer değiştirdiğini, Pica'yı tespit edemeyen Zoro, Law'ı nasıl tespit etsin, üstelik Carrot'un elektriği karşısında sarsılan Zoro, Law'ın Counter Shock'una ne yapsın.

Law'ın tek kolu ile yaptıkları ortada, adam yerde yatarken parmağı ile Trebol'ü indiriyor, tek kolu ile mermi manyağı olmuşken Doflamingo'ya Gamma Knife yapıştırıyor. Bunlar hep D. olmasının ve Operasyon meyvesinde ustalaşmasının artıları.

Zoro'nun kaptanının ortağını yenme gibi bir şansı yoktur.

Iscrol

Zoro en güçlü uzun menzilli tekniğini kullandı, hatta oraya ulaşamam Orlumbus beni fırlatırmısın diye yardım dilendi.

Pica'nın yerini tespit edemedi, Carrot'tan ayarı yedi, düşünün Law'ın Room içerisinde nasıl yer değiştirdiğini, Pica'yı tespit edemeyen Zoro, Law'ı nasıl tespit etsin, üstelik Carrot'un elektriği karşısında sarsılan Zoro, Law'ın Counter Shock'una ne yapsın.

Law'ın tek kolu ile yaptıkları ortada, adam yerde yatarken parmağı ile Trebol'ü indiriyor, tek kolu ile mermi manyağı olmuşken Doflamingo'ya Gamma Knife yapıştırıyor. Bunlar hep D. olmasının ve Operasyon meyvesinde ustalaşmasının artıları.

Carrottan ayarı yedi flan olmuyor suikast düzenledi nerden geleceği belirsiz , mekânda yeniler , mink ırkı ne kadar uzağa zıpladıkları animede ve mangada göstildi , güçlülerde. Law beyde room açıp tekleseydi o zaman çok güçlü ya :)

karolla

Zoro, carrottan elektrik yemedi. Mangada sadece elektrik dalgaları var. Zoroya çarpmıyor. Fakat ışık efekti sebebi ile çarpmış gibi geliyor. Sonraki karede zoroda elekrik çarptığına dair hiç bir iz yok. Vergonun dayandığı elektriğe emin ol zoro da dayanır. Pikayo luffy de tespit edemedi. Zoronun pikanın yanına gitmek için yardım istemesi nasıl bir güç kıstasıdır? Adam zoroyu alamayacağını anlayınca gitti eziklere daldı. Law o tek kolla yaptıklarını zoroya yapabilir mi? Gamma knifi de luffy sayesinde yapıyor. Bunların hiç birinin D olması ile de alakası yok. Kaptancılar azaldı bir de D. ler azalsa süper olacak.

Edit: elektrik yemiş zoro. Ama gıdıkladığı için etkilememiş.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/805/2

Bu arada bence Zoro'nun gösterdikleri Law'ı yenmesine yetmez. Ama Law'ın gösterdiği yenmesi açısından yeterli olabilir. Eğer ki Gammayı çakarsa Zoro iflas eder. Öyle Dof gibi iyileştirme şansı da yok. Zoro'nun daha fazlasına sahip olduğunu düşünerekten ben Law'ı yenebileceğini söylüyorum.

Iscrol

yerde trebola öyle birşey yapması çok normal trebol aptal bir karakter ve law da meyvesinin gücünü kullandı tek kolla neler yapıyor insanlar :) shanks mesela , pica'yı da boğadayken tespit etti bu arada nereyi söz ettiğini bilemiyorum

Iscrol

Erkan dostum çok yanlış düşünüyorsun rütbelere çok önem veriyorsun birazdan ödülü daha fazla demenden korkuyorum vallaha :D Tayfaya ilk katılan kişi zorodur ortak gibidir hatta gibi değil ortaktır.

Zoro gene kağıt gibi adam kesmeye başlamış. Kağıda denk getirebilecek mi bakalım? Pika'yı keseydi ya? Saatlerce kim uğraştı? Neyse...

karolla

Zoro gene kağıt gibi adam kesmeye başlamış. Kağıda denk getirebilecek mi bakalım? Pika'yı keseydi ya? Saatlerce kim uğraştı? Neyse...
İlk kılıç temasında kesti işte. Bir de uzaktan slashla kesti. Pika kaçıyordu. Pika kaçıyor diye zoro zayıf olmaz. Marinefordda da luffy mihawktan kaçıyordu. Ama saldırmaya kalktığında tek yiyeceğini haki ile görüp gene kaçtı. Bu mihawkın tek atamayacağını göstermez. Seride genelde güçlü adamlara slashla tek atılmıyor. Kılıç teması şart. Mihawk vs mr1, zoro vs pika, zoro vs kaku en güzel örnekler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık