Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Zoro Cracker 'i nasıl alacak yahu. Kese kese biter mi o zırhlar. Ya Mihawk gibi imha slash atacak tek seferde ya da işi yaş.

Kaldı ki Zoronun hakisinin Crackerden iyi olduğunu hiç sanmıyorum.

Zorrona mı gitti. :D
Cahil kalmış olabilirim aydınlatırsan sevirim boş yere konuları altüst etmeye uğraşmayım.
Insanlar Zoro hakkında eksik bilgiye sahip olunca üzülüyorum sadece. Konu bu:

http://www.korsanfan.com/konu/one-piece’te-4-büyük-güç-Şeytani-ruh-ve-enerji-lanetli-kılıçlar.5314/

Uzun bir konu. Istersen ilk 3-4 paragrafı okuma. Karnıbahar ile başlayan paragrafı sonrasını da okumana gerek yok.

Ama o kadar okumuşken hepsini okumanı tavsiye ederim tabi :p

....................................................................

Zoro bisküvileri tek tek kesmeye uğraşmaz. Adam yatay ve dikey tatsu maki atabiliyor. Alan saldırısı mevcut. Luffy gibi amele değil :D Alanı atar, ashurayı açar, püskeviti aşar :a:

Zoro Cracker 'i nasıl alacak yahu. Kese kese biter mi o zırhlar. Ya Mihawk gibi imha slash atacak tek seferde ya da işi yaş.

Kaldı ki Zoronun hakisinin Crackerden iyi olduğunu hiç sanmıyorum.
Alamazsa öyle alamaz. Alırsa level atlar daha doğrusu bize zorlanınca ne yaptığını gösterir klonu kesmenin yolunu buldumu biter iş. Elinde kılıç olan klon zoroya zarar veremez saf Cracker yetti artık kendim işini bitireceğim der sonra paket.

Alamayabilir. Ama öyle çok da imkansız görmüyorum kendi adıma.

Dipnot: Klon deyip duruyorum da anladınız siz onu : -)

Cracker'ı yenemez Zoro. Alan saldırıları pek güçlü değil. Kesmesi işin kılıcının temas etmesi gerekiyor. Tek tek uğraşacak demek oluyor bu da.

Luffy ile Zoro'yu bir tutmayın. Her koyun kendi bacağından...

Zoro neredeyse seri başından beri aşılması güç savunmaları aşarak başta kendisi, daha sonra da herkes için imkansız görülen şeyleri başararak zirveye çıkacak kişi.

İlk etapta çeliği kesti. Daz elmas dedi; Zoro vakit kaybı dedi. Ama onu da keseceğini adımız gibi biliyoruz. Sonra kairoseki kesecek falan.. Yanisi Zoro'nun önüne kesemeyeceği bir şey ver kessin, aşamayacağı bir savunma ver aşsın :) Böyle şeyler Zoro'yu her zaman motive eder, heyecanlandırır ve kan arzusunu arttırıp şeytana çevirir :cool: :respect: Hele bir de elinde kılıç tutuyorsaaaa :byee: :flaugh:

Kraker Zoro için müthiş bir rakip ve Zoro tam ağzının tadına göre olan bu rakibi yemesini bilir :good:

Zoro neredeyse seri başından beri aşılması güç savunmaları aşarak başta kendisi, daha sonra da herkes için imkansız görülen şeyleri başararak zirveye çıkacak kişi.

İlk etapta çeliği kesti. Daz elmas dedi; Zoro vakit kaybı dedi. Ama onu da keseceğini adımız gibi biliyoruz. Sonra kairoseki kesecek falan.. Yanisi Zoro'nun önüne kesemeyeceği bir şey ver kessin, aşamayacağı bir savunma ver aşsın :) Böyle şeyler Zoro'yu her zaman motive eder, heyecanlandırır ve kan arzusunu arttırıp şeytana çevirir :cool: :respect: Hele bir de elinde kılıç tutuyorsaaaa :byee: :flaugh:

Kraker Zoro için müthiş bir rakip ve Zoro tam ağzının tadına göre olan bu rakibi yemesini bilir :good:
Utanmıyorlar işte :hhh: Biri Kırakerin püskevitlerini ıslatacak olsa 11 saat sürmez o dövüş mesela :a:

Kesemez diyen yok yalnız. :/ Kesmek için çok güçlü saldırılar kullanması gerektiği ortada. Kestikten sonra o kuklalar tekrar karşısına çıkacak. Sorun burada.

Luffy ile zaten kıyaslamıyoruz ayrıca. Öyle olsa şans verirdim biraz. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık