Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Zoro Katakuri ve Smoothie dışında hepsini alabilir gibime geliyor. Böyle düşünme sebebim de Cracker muazzam sertliği ve sürekli üretebilmesi dışında bir numarası yok. Zoro'nun son seviyesini göremedik ve son seviyesini göstermesi gerekse bile o klonları keser ve Crackeri bile yener belli olmaz. Luffy'nin en üst seviyesinde süre sınırı var ama Zoro'da öyle bir problem yoktur muhtemelen. Arc sonunu bekleyeceğim oy vermek için. Katakuri'yi alamaz ve Smoothie'yi alır diye düşünüyorum bu fikrim değişebilir.

Son düzenleme:
Cracer'in hakisi her bisküviye ayrı ayrı haki katması meselesi değil miydi?Temel hakisi katlanmış gibi oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.Yani zoronun "aslan sarkısı" saldırısındaki hızını tüm vs boyunca sürdürmesi lazım onun için.Onu bir çeşit halleder (1v1 ise yenmesi gerekecektir)ama üstüne ihtimal vermiyorum.Wanodan kendini geliştirerek çıkması gerekiyor.

Zaten ankette hangilerini yenebilir diyo direk yener demiyo Smoothi'yi görmedegimizden onu gecelim Cracker'i yenme ihtimali az degil ondan aşagısı zaten yenme ihtimali epey yüksek.

Yok. Cümle yapısı değil de anlatmak istediğin şey. Bir şey görmedik(tam anlamıyla görmedik) ama Zoro alır. Bana epey mantıksız geliyor. Sana gelmiyor mu? :(
Yazmak istediğim o değildi. Başka birşey yazarken vazgeçmişim kalmış öyle. Kata ve Smoothie'yi dışındakileri alır diye düşünüyorum. Kendi sınırına dayanıp Crakeride almasıda mümkün olabilir. Ancak Smoothie ile ilgili pek birşey görmediğimiz için Onun ve Kata hakkındaki düşüncem netleşsin diye arc sonunu bekleyeceğim.

Yazmak istediğim o değildi. Başka birşey yazarken vazgeçmişim kalmış öyle. Kata ve Smoothie'yi dışındakileri alır diye düşünüyorum. Kendi sınırına dayanıp Crakeride almasıda mümkün olabilir. Ancak Smoothie ile ilgili pek birşey görmediğimiz için Onun ve Kata hakkındaki düşüncem netleşsin diye arc sonunu bekleyeceğim.
Heh tamamdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık