Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Diyorum ki kafanda senaryo kuruyorsun ama Oda bu dövüşü çizse daha farklı olacaktır. Kraker'i aldırmaz Zoro'ya bu yüzden o senaryolar gerçek olmaz.

Oda'nın farklı serisi var işte bi de senin kafandaki seri. O yüzden böyle diyorum.
Sana senaryo gelir. Çünkü mantık "ama Luffy....." :)

@Densetsu no Samurai
Cracker>Dof diyordun, şimdi de kıytırık bir tatsumaki ile Cracker'ı bitirdin. Kendine gel bre hadsiz!! Bir de o saydığın isimler Cracker'ın yanında çöpten farksız. Bu da var. :S
Craker>Mingo.

Çünkü Kraker ana gücünü kullanmadan uzun süre ve iki kişiye karşı dövüşüyor.

Çünkü Mingo Kraker'in bisküvilerini ipe dönüştüremez.

Bu kısmı geçecek olursak tatsu maki o bisküvileri havalandıracak kadar güçlü. Ashura ise iki yıl önceki 2200 douriki+meyveye tek atacak kadar güçlü. İki sene sonraki Ashura Kraker'i alabilir dememde bir sakınca görmüyorum. Kılıç yumruğa benzemez, şakaya gelmez :artiz:

İşte Lufy inatlaştı gibi tüm bedenleri yiyeceğim diye tabi bence yoksa aradan uçup darbe vururdu. Gördük ucube gibi olmuş ama Craker dokunamamış. Nami yardım etse bile ezik bir kızı aradan çıkaramamış.

Zoro belki bu Lufy'den güçlüdür hiç bilemeyiz. Bakın total gücü katmayın devreye. Herkes burada yanılıyor. Belki Jozu fizik olarak en güçlü ama Marco daha öndedir. Zoro da bitiriciliği daha yüksek olabilir. Zoro misal PX aşabiliyorsa tekler geçer 2 sene sonrası gibi, Craker zırhını aşabiliyor mu olay bu, birde ana bedene dalar mı?
Bana göre;

Luffy>Zoro>Sanji

Aralarında ki mesafe yerine göre azalır incelir yerine göre artar. Şuan da Luffy arayı açmış durum da. Zoro'nun Crackeri alması için önce arayı eski haline getirdiğini görmemiz gerekir. Bu da Zoro Cracker'in birincil zırhını kırınca kesince mümkün olur. Ana bedene dalma olayı senaryo. Yani Luffy'i daldırmamış. Yedirmiş içirmiş sonra hareket edemez hale getirmiş. Ki tankman-i görelim.

Güçleri'nin rakibe uygunluk göstermesi kimin daha güçlü olduğunu değiştirmez. Rakibe göre yer yer Zoro olsa bitirmişti diyebiliriz bu ayrı mesele.

Imkanı yok sürmez :)

Zoro'nun bir şeyleri kesmesi o şeyin artık ayakta kalmayacak olmasıyla aynı anlama geliyor zaten :ehe:
En azından Cracker'in net olarak böyle düşünüyorum.Zırhtan öte bir şeyi görmedik Cracker'in. Keserse keser..

Keser mi ondan emin değilim : ))

Zoro'nun Katakuri'yi yenip yenememsi bençe shougunla olaçak dövüşünde anlaşılır, tabi burda kiyaslanması gereken şey Katakuri mi
shougun mu daha güçlü. Biri yonkou sag kolu digeri ortak.

Zoro şuanki gösterdikleriyle yani Asura açmadan Daifuku gücünde filandır. Asura'nın gücünü ise Kaku karşısında az da olsa gördük. Asura olmasaydı muhtemelen Zoro yenemeyecekken Asura ile birlikte kule kesen saldırıyı etkisiz hale getirip Kaku'yu kolayca yendi.

Ben Asura'nın teknik değil form olduğunu ve Zoro'nun özellikle 2 yıl sonra uzun süre bunu kullanabildiğini düşünüyorum bu yüzden Zoro şuan Daifuku gücündeyse Asura ile birlikte Daifuku'yu kolayca yenecek seviyeye gelir. Yani yonkou as komutanı gücüne erişir diye düşünüyorum.

Katakuri'yi yeneceğinden emin olmasamda ileri ki arcta yonkou sağ kolu veya o ayarda bir adamı yenme olasılığı çok yüksek o yüzden Katakuri'yi de yener dedim.

Ulan serinin anakarekteri,tayfanın bariz en güçlü adamı Yonkou as adamını 1 v 1 alamamış.Ama Zori alıyor.Neden çünkü göstermedikleri,kör gözü yada Wano var.

Şu Wano olayıda Sanji'nin planı vara dönecek killz0ne dediydi dersiniz.

Ulan serinin anakarekteri,tayfanın bariz en güçlü adamı Yonkou as adamını 1 v 1 alamamış.Ama Zori alıyor.Neden çünkü göstermedikleri,kör gözü yada Wano var.

Sanji saçını yana tararsa k.haki tavana vurur. çocukluktan beri gözü kapalı :D

Cracker Katakuri felan Zoronun üstü rakipler. Hele Katakuri Luffynin bile yenebileceği şaibeli biri.

Zoro istediği gözünü açsın kalp gözü de dahil , Kata Zorou ichiji gibi boğazından tutup Totland'ın giriş kapısına terlemesine asar.

İyi ki elinde bir kılıç var ha :artiz: Kılıç yumruktan güçlüymüş diyorlar. G4 varken Zoro isterse 5 kılıç taşısın :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık