Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Yav luffy 2 yıllık eğitimini hatırlıyor ki hatırladığı şeyi zaten hepimiz önceden 20 defa duyduk flashbacktan önce orada katakuriyi yenecek bir olay geçmiyor, Zoro ise çocuk iken dedesinden hocasından duyduğu meseleyi hatırlıyor sonra"vay anasını" diyip geçiyor aynı şeyler değil.
Bunda ne gibi yanlış var onu anlamadım. Ve ayrıca ikisi de Fb mi…? Fb. Luffy’nin 2 yıllık eğitimiyse… Zoro’nun da küçüklül eğitimi ve nasihatları o hatıralar. Aynı şey yani… :d

Aga hepimiz dövüşü okuduk hangi matematik. Sana diyorum ki… o anki gözlemi Kata’nın çeyreği etmez. Bir ton dışardan etki var o dövüşe. 3 round Zoro’ya da şans ver bak neler yapıyor… :d

Yukarı da açıkladım… Zoro bir yolunu bulur. Adamların olayı bu. Kata’yı aşırı abartıyorsunuz. Şu anki aldığı P.uş ile Zoro, Kata’yı gayet yenebilir. Öncesi içinse yener demedim zaten. 3 round verirae yener ama… :d
Öncellikle güncel Zoro yenemez diye bir iddiam yok.Gayet yenebilir.
Katakuri'yi biz abartmıyoruz, siz aşırı gömüyorsunuz.Adamı gömmek için bile çeyreği kadar kadar gözleme sahip Luffy'ye kaybetti diyorsunuz.

Mangadaki olay ise bundan çok daha farklı.

Luffy'nin gözlemi bundan sonra daha da gelişiyor.Katakuri son roundta kendisiyle bildiğin şartları eşitlemiş,hatta uyanış bile kullanmasına müsade etmeyecek bir hıza+k.hakiye karşı dövüştü.Ve onda bile üstündü adam.Luffy 1. turda yolu lastik meyvesi sayesinde tonlarca mochi yiyerek,2.turda ise seçilmiş kişi olduğu için Brulee'ye rastlayarak buldu.3.roundta bahsettiğim avantajlarına karşı bile net galibiyet almadı.

Yok vs yener bir yolunu bulur dövüş içinde güçlenir falan gibi olaylara niye giriyoruz ki ? Bir tarafı illa yendirme zorunluluğumuz mu var ? Oda mıyız hikayeyi mi devam ettirmemiz gerekiyor. Bizim tayfadan birisinin belirli bir lige çıktıktan sonra o ligteki diğer karakterlere yenilmeyeceğini hepimiz biliyoruz zaten ama olay o değil.. biz şuanki gösterdiği meziyetlerle, Zoro, Katakuri karşılaşması yorumluyoruz ve Katakuri, Zoro için en ters sağ kol eşleşmesi yani Katakuri, Kingten çok güçlü falan değil mesela düşman, rakip tersliği. Bana göre Vs'yi Katakuri alır
Bende aynısını Katakuri Zoro için en ters rakip Zoro asla düşmez KAtakuri'nin haki'si Zoro gibi sürekli antreman yapan birisine yetmez diyorum ee nolucak.

3 tane saldırı almıyor diye niye ters rakip oluyor Zoro'ya.

Onlarca meziyeti var Zoro'nun da.

Bunda yanlış bir şey yokta Katakuri yener diyenlere neden absürt bir fikir sahibi gibi davranıyorsunuz ki o zaman ? Bu Kata neymiş falan.. Farkında mısınız bilmiyorum ama Zoro bu arc sağ kol ligine çıkıyor..
Öyle davranmıyorum aslında. Sadece Kata için yazılanlar bana “vay be bu adam neymiş” dedirtiyor. Benim Kata’yı küçümsediğim yok. Bu arada benim yorumlara alınmayın. Ben şaka ile karışık takılmayı seviyorum tarzım bu… :D

Öncellikle güncel Zoro yenemez diye bir iddiam yok.Gayet yenebilir.
Katakuri'yi biz abartmıyoruz, siz aşırı gömüyorsunuz.Adamı gömmek için bile çeyreği kadar kadar gözleme sahip Luffy'ye kaybetti diyorsunuz.

Mangadaki olay ise bundan çok daha farklı.

Luffy'nin gözlemi bundan sonra daha da gelişiyor.Katakuri son roundta kendisiyle bildiğin şartları eşitlemiş,hatta uyanış bile kullanmasına müsade etmeyecek bir hıza+k.hakiye karşı dövüştü.Ve onda bile üstündü adam.Luffy 1. turda yolu lastik meyvesi sayesinde tonlarca mochi yiyerek,2.turda ise seçilmiş kişi olduğu için Brulee'ye rastlayarak buldu.3.roundta bahsettiğim avantajlarına karşı bile net galibiyet almadı.
Ben Kata’yı asla küçümsemiyorum. Hatta Kata vs Luffy’nin nasıl saçmalıklarla sürdüğünü ve sonlandığını çokça eleştirdim hep. Ama o dövülte öyle ya da böyle iradenin önemini de gördük. Ben demiyorum ki Zoro şu an Kata’ya tek atar. Sadece şu an çok sağlam bir şey yaptı. Artık bambaşka boyutta Zoro… :d

Bende aynısını Katakuri Zoro için en ters rakip Zoro asla düşmez KAtakuri'nin haki'si Zoro gibi sürekli antreman yapan birisine yetmez diyorum ee nolucak.

3 tane saldırı almıyor diye niye ters rakip oluyor Zoro'ya.

Onlarca meziyeti var Zoro'nun da.
Bir Zoro, Saldırı ve Dayanıklılık odaklı bir karakter diğer özelliklerinden azar azar var.. Ver önüne düşman kessin geçsin. Katakuri'nin uyanışı var. Snakeman'in hızına ayak uydurup üstün gelecek hızı ve kuvveti var. E Bir de temas etmesini çok zorlaştıran İleri seviye gözlemi var sence neden ters ?

Bence Zoro, Marco'yu daha rahat keser. En yüksek saldırı gücüne sahip sağ kol muhtemelen Zoro'dur şuan. Marco fazla çevik ama Zoro dayanıklılık ve Hasar gücüyle Marco'yu indirir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık