Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Yukarı da açıkladım… Zoro bir yolunu bulur. Adamların olayı bu. Kata’yı aşırı abartıyorsunuz. Şu anki aldığı P.uş ile Zoro, Kata’yı gayet yenebilir. Öncesi içinse yener demedim zaten. 3 round verirae yener ama… :d
Yanlız Zoronun olayı bu değil hocam şimdi burada yanlışın var. Zoronun olayı yenmediği rakipleri flashback ile unuttuğu bir olayı hatırlama yoluyla yeniyor.

Yukarı da açıkladım… Zoro bir yolunu bulur. Adamların olayı bu. Kata’yı aşırı abartıyorsunuz. Şu anki aldığı P.uş ile Zoro, Kata’yı gayet yenebilir. Öncesi içinse yener demedim zaten. 3 round verirae yener ama… :d
Yok vs yener bir yolunu bulur dövüş içinde güçlenir falan gibi olaylara niye giriyoruz ki ? Bir tarafı illa yendirme zorunluluğumuz mu var ? Oda mıyız hikayeyi mi devam ettirmemiz gerekiyor. Bizim tayfadan birisinin belirli bir lige çıktıktan sonra o ligteki diğer karakterlere yenilmeyeceğini hepimiz biliyoruz zaten ama olay o değil.. biz şuanki gösterdiği meziyetlerle, Zoro, Katakuri karşılaşması yorumluyoruz ve Katakuri, Zoro için en ters sağ kol eşleşmesi yani Katakuri, Kingten çok güçlü falan değil mesela düşman, rakip tersliği. Bana göre Vs'yi Katakuri alır

Luffy de Fb yaşadı Kata da… aynı şekilde takılıyorlae işte… :d
Yav luffy 2 yıllık eğitimini hatırlıyor ki hatırladığı şeyi zaten hepimiz önceden 20 defa duyduk flashbacktan önce orada katakuriyi yenecek bir olay geçmiyor, Zoro ise çocuk iken dedesinden hocasından duyduğu meseleyi hatırlıyor sonra"vay anasını" diyip geçiyor aynı şeyler değil.

Yok vs yener bir yolunu bulur dövüş içinde güçlenir falan gibi olaylara niye giriyoruz ki ? Bir tarafı illa yendirme zorunluluğumuz mu var ? Oda mıyız hikayeyi mi devam ettirmemiz gerekiyor. Bizim tayfadan birisinin belirli bir lige çıktıktan sonra o ligteki diğer karakterlere yenilmeyeceğini hepimiz biliyoruz zaten ama olay o değil.. biz şuanki gösterdiği meziyetlerle, Zoro, Katakuri karşılaşması yorumluyoruz ve Katakuri, Zoro için en ters sağ kol eşleşmesi yani Katakuri, Kingten çok güçlü falan değil mesela düşman, rakip tersliği. Vs'yi Katakuri alır
Tamam onu anladım… bende diyorum ki şu aldığı p.up ile yeterli artık Zoro. Dövüş içinde de irade ve dayanıklılığı devreye girer ve bir şekilde ulaşır Kata’ya. Bunda yanlış olan ne…? :d

Tamam onu anladım… bende diyorum ki şu aldığı p.up ile yeterli artık Zoro. Dövüş içinde de irade ve dayanıklılığı devreye girer ve bir şekilde ulaşır Kata’ya. Bunda yanlış olan ne…? :d
Bunda yanlış bir şey yokta Katakuri yener diyenlere neden absürt bir fikir sahibi gibi davranıyorsunuz ki o zaman ? Bu Kata neymiş falan.. Farkında mısınız bilmiyorum ama Zoro bu arc sağ kol ligine çıkıyor..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 46)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık