Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Son bölümde Zoro ne p.up’ı aldı söylesene…? :d
King'i sadece İleri seviye kral hakisi olanlar aşabilir. Katakuri'yi de sadece ileri seviye gözlemi olanlar aşabilir o zaman.

Yani Luffy, Kata'yı da King'i gayet alabilir ama Zoro, Katayı bu matematikte yine alamıyor be kardeşş

(Tüm Kekte Luffy, Katayı yenmek için ne p.up'ı aldı söylesene... ? :d)

King'i sadece İleri seviye kral hakisi olanlar aşabilir. Katakuri'yi de sadece ileri seviye gözlemi olanlar aşabilir o zaman.

Yani Luffy, Kata'yı da King'i gayet alabilir ama Zoro, Katayı bu matematikte yine alamıyor be kardeşş

(Tüm Kekte Luffy, Katayı yenmek için ne p.up'ı aldı söylesene... ? :d)
Luffy, Kata’yı iradesi, bir sürü şans faktörü ve düşmanının sempatisi ile yendi la. Üç rounda dövüştü adamla kaça kaça. Ayrıca Luffy o gözlemi açtığında Kata dan iyi olmayı bırak… Kata’nın çeyreği kadar bile kullanamıyordu. İleri gözlemi olsa ne olur o anda…? :d

Luffy, Kata’yı iradesi, bir sürü şans faktörü ve düşmanının sempatisi ile yendi la. Luffy o gözlemi açtığında Kata da iyi olmayı bırak… Kata’nın çeyreği kadar bile kullanamıyordu. Ne aşması Kayta’yı…? :d
Yav sonuçta gözlemi belirli bir düzeye geldikten sonra Katakuri'ye ulaşabildi. Onun dışında saçma bir sebepten Katanın sakinliğini kaybetmesi dışında temas edemedi Luffy ? Eee o zaman benim üstte yazdığım matematikle senin yaptığın mantığın ne farkı kaldı açıklar mısın merakla bekliyorum.

Az önceki yanıtımdan sonra Zoro'nun ne p.up'ı aldığını sorma konusunda kararlı mısın ?

Zoro bir şekilde dikkatini dağıtıp, Kata’ya hasar vermenin bir yolunu bulur.
Zoro'nun kaptanı geleceği görmeyi kasıyor+en hızlı formunu açıyor(Luffy>Zoro hız konusunda bide) O Luffy bile dikkati dağınık değil iken vuramıyor bu adama.Dikkati dağınık olduğu zamanın sebebi de çay molası saçmalığı.Normal dövüşte k.hakisini geliştirmemişken bir kere vuramadı adama.

Zoro çatı savaşındaki haliyle ruhunu verse Kata'yı yenemez Bushido.Zorluyorsunuz boşu boşuna.

Luffy, Kata’yı iradesi, bir sürü şans faktörü ve düşmanının sempatisi ile yendi la. Üç rounda dövüştü adamla kaça kaça. Ayrıca Luffy o gözlemi açtığında Kata dan iyi olmayı bırak… Kata’nın çeyreği kadar bile kullanamıyordu. İleri gözlemi olsa ne olur o anda…? :d
Kata, Luffy'nin kendi seviyesine yaklaştığını söylüyor gözlemde :( Kata'nın Luffy'den gözlem konusundaki en büyük farkı, meyvesinin gözlem ile uyumlu bir meyve olması+adamın bu güce Luffy gibi yeni sahip olmayıp,kullanmada epey tecrübeli olması.Ki eksik olan tecrübe ve k.haki farkını da en hızlı formuyla tolere etmeyi denedi aynı Luffy.

Zoro'nun kaptanı geleceği görmeyi kasıyor+en hızlı formunu açıyor(Luffy>Zoro hız konusunda bide) O Luffy bile dikkati dağınık değil iken vuramıyor bu adama.Dikkati dağınık olduğu zamanın sebebi de çay molası saçmalığı.Normal dövüşte k.hakisini geliştirmemişken bir kere vuramadı adama.

Zoro çatı savaşındaki haliyle ruhunu verse Kata'yı yenemez Bushido.Zorluyorsunuz boşu boşuna.
Normalde o çay olayı zaten Zoro ile olan dövüşünün bittiği yer olur sonuçta katakuriyi geçtim biz dahil kimse luffynin mochiyi yiyip çıkmasını beklemiyordu Zoro yapar mı onuda sanmam.

Yav sonuçta gözlemi belirli bir düzeye geldikten sonra Katakuri'ye ulaşabildi. Onun dışında saçma bir sebepten Katanın sakinliğini kaybetmesi dışında temas edemedi Luffy ? Eee o zaman benim üstte yazdığım matematikle senin yaptığın mantığın ne farkı kaldı açıklar mısın merakla bekliyorum.

Az önceki yanıtımdan sonra Zoro'nun ne p.up'ı aldığını sorma konusunda kararlı mısın ?
Aga hepimiz dövüşü okuduk hangi matematik. Sana diyorum ki… o anki gözlemi Kata’nın çeyreği etmez. Bir ton dışardan etki var o dövüşe. 3 round Zoro’ya da şans ver bak neler yapıyor… :d

Yukarı da açıkladım… Zoro bir yolunu bulur. Adamların olayı bu. Kata’yı aşırı abartıyorsunuz. Şu anki aldığı P.uş ile Zoro, Kata’yı gayet yenebilir. Öncesi içinse yener demedim zaten. 3 round verirae yener ama… :d

@Mr.Bushido King'in savunmasının neyle aşılacağı daha belli değil bakalım neymiş bir görelim. En az Kata kadar iyi bir savunması var ama işin orası kesin.
Şu an görüneni söyledim ben Red’im. Adam Kral haki p.up’ı aldı. Yani şu an Zoro her zarar verdiğin de King’e bunun dışında bir şey var diyemeyiz. Çünkü aldığı p.up dan sonra zarar vermiş olacak… :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık