Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Yav onu az önce yazdım zaten on kere belirtmem mi gerekiyor yorum atarken. Az önce de cevapladım yazdım ya Donut molası saçmalığından dikkati dağılması dışında adam temas alamdı yani ana fikire yanıt versen direkt beni yormasan :D sonuçta gözlem kullanırken dokunamadı demekki senin dediğin gibi Luffynin gözlemş onda birlik değilmiş. Kata benimkine yaklaştı demiş.
Sen niye o tatlı canını sıkıyorsun ya ?

Lütfününkü dövüş içinde yaklaşmışsa Zoro'nunki bırak yaklaşmayı geçer o gözlemi geçer.

Ha inanmıyor musun bana sana ıspatını atayım.
Reisle potansiyel olarak ancak Allahu Ekber dağları yarışabilir xD

Bir Zoro, Saldırı ve Dayanıklılık odaklı bir karakter diğer özelliklerinden azar azar var.. Ver önüne düşman kessin geçsin. Katakuri'nin uyanışı var. Snakeman'in hızına ayak uydurup üstün gelecek hızı ve kuvveti var. E Bir de temas etmesini çok zorlaştıran İleri seviye gözlemi var sence neden ters ?

Bence Zoro, Marco'yu daha rahat keser. En yüksek saldırı gücüne sahip sağ kol muhtemelen Zoro'dur şuan. Marco fazla çevik ama Zoro dayanıklılık ve Hasar gücüyle Marco'yu indirir.
İyi de bunlar var diye kesilmez diye bir şey mi var işte.

Çatıdaki performansı ortada kimse öyle kolay kolay yenemez Zoro'yu.
Üstüne B.haki seviyesi Kata'nın gözlemi gibi ileri bir seviyede her türlü defansa üstün gelebildi.
Daha yeni nasıl bir patlamadan hasar almadan çıkabildiğini de gördük.

2-3 tane düşük seviye elemana ve daha yeni Katakuri gibi komutanların ligine çıkmaya çalışan bir karektere üstün geldi diye üst seviye dövüşlerde de bunu yapar diyorsun.
Zoro'nun da Luffy gibi bir karekter gelişimi olsa Yk3 falan gibi şeylerle ugraşıp gelişse o hallerine üstün gelse tamam da çatıda ki Zoro Katakuri falan dinlemez.

Yav onu az önce yazdım zaten on kere belirtmem mi gerekiyor yorum atarken. Az önce de cevapladım yazdım ya Donut molası saçmalığından dikkati dağılması dışında adam temas alamdı yani ana fikire yanıt versen direkt beni yormasan :D sonuçta gözlem kullanırken dokunamadı demekki senin dediğin gibi Luffynin gözlemş onda birlik değilmiş. Kata benimkine yaklaştı demiş.
Tamam doğru hatırlıyormuşum. Benim savunduğum şu; Zorro aldığı bu p.up dan sonra Kata’ya yenilmez. Herkes geleceği göremez sonuçta. Olay da zaten Kata’ya ulaşmaksa… Dövüş zekası muhabbetini o yüzden yaptım. Sonuçta bir dövüşü analiz ederken her şeyiyle analiz etmek lazım… :D
Luffy Onu yemek yerken görüyor katakuri bu duruma sinirleniyor diye gözlem kullanamıyor aynısı wano başındaki kaido vs luffyde de oluyor.
Aynen öyleymiş. Bende biran yanlış mı hatırlıyorum dedim… :D

Sen niye o tatlı canını sıkıyorsun ya ?

Lütfününkü dövüş içinde yaklaşmışsa Zoro'nunki bırak yaklaşmayı geçer o gözlemi geçer.

Ha inanmıyor musun bana sana ıspatını atayım.
Reisle potansiyel olarak ancak Allahu Ekber dağları yarışabilir xD
Yine konu potansiyele geldi la zaten kingi yenen Zoro daha niye sağ kola kaybetsin hikaye ilerleyişine aykırı bir kere.. benim konuştuğum başka mevzu. Kaido'yu yenen Luffy daha ortalama İmparator seviyesi birine kaybetmez :)

Yine konu potansiyele geldi la zaten kingi yenen Zoro daha niye sağ kola kaybetsin hikaye ilerleyişine aykırı bir kere.. benim konuştuğum başka mevzu. Kaido'yu yenen Luffy daha ortalama İmparator seviyesi birine kaybetmez :)
O zaman şöyle bir şey var bak mesela bu konu içindeki yorumlarıma bakarsan her seferinde Zoro kazanır yazmışımdır ama nasıl kazanır lütfünün kazandığı gibi.

Yani lütfüye kazandı diyenler burada Zoro kazanamaz diyorlarsa gitsinler o klavyeyi eritip asfalt yapsınlar bir işe yarasın bari xD

O zaman şöyle bir şey var bak mesela bu konu içindeki yorumlarıma bakarsan her seferinde Zoro kazanır yazmışımdır ama nasıl kazanır lütfünün kazandığı gibi.

Yani lütfüye kazandı diyenler burada Zoro kazanamaz diyorlarsa gitsinler o klavyeyi eritip asfalt yapsınlar bir işe yarasın bari xD
Katakuri ayağa kalkıp kendini yere attı. Hemen sonrasında bilinci açık gördük Brullenin koynunda yatıyor.

Kalksana Mugiwara!!

:d

Şuraya yavaş bir karakter atalım :ehe:

Koşma hızı ile saldırı çıkma hızını aynı şey sanıyorlar. Burada Kaido'dan daha hızlı davranıyor Zoro. Aynı Kaido'nun saldırısını geleceği gören Luffy tam atlatamıyordu hızından dolayı. Orada da Kaido hızlı koştuğu için değil saldırıyı hızlı çıktığı için hızlı oluyor. Zoro'ya gelince yavaş diyorlar hızlı koşmuyor diye. Şimdi Zoro güya yavaş olduğuna göre über hızlı Kaido'ya hayatta saldırı isabet ettiremez arkadaşlara göre. Tüh mangada isabet ettirdi ama.

Katakuri ayağa kalkıp kendini yere attı. Hemen sonrasında bilinci açık gördük Brullenin koynunda yatıyor.

Kalksana Mugiwara!!

:d
Aslında baya sağlam karakter (güç olarak, karakter olarak serinin en dandik karakteri olabilir) kral hakisi de var eğer o psikolojiyi düzeltip kral hakisini kullanmayı (Üst seviye) becerirse yonkou olur.

Biri anamı gelsin dövsün diye bekleyeceğine kral hakiyi kullanıp anasını kendi dövse fena olmazdı, seriye renk gelirdi hem de WCI arcı olduğundan %80 daha az saçma bir arc olurdu.

Koşma hızı ile saldırı çıkma hızını aynı şey sanıyorlar. Burada Kaido'dan daha hızlı davranıyor Zoro. Aynı Kaido'nun saldırısını geleceği gören Luffy tam atlatamıyordu hızından dolayı. Orada da Kaido hızlı koştuğu için değil saldırıyı hızlı çıktığı için hızlı oluyor. Zoro'ya gelince yavaş diyorlar hızlı koşmuyor diye. Şimdi Zoro güya yavaş olduğuna göre über hızlı Kaido'ya hayatta saldırı isabet ettiremez arkadaşlara göre. Tüh mangada isabet ettirdi ama.
Kaido hızlı mıymış ? xD Patlama hızıyla karakterin kendi hızı aynı şey mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık