Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
Neden sen asıl net olan derken benim yaptığımdan farklı birşey mi yaptın?
Mangadaki Zoro'nun Kata'dan yavaş olması bir gerçek çünkü.Snakeman'e tepki verdiremeden blitzlemek ile Kaido'ya saldırı tutturabilmek aynı hız değil çünkü.Kata'nın saldırı gücü Zoro'dan fazla yazmak ne kadar garip duruyorsa Zoro Kata'dan hızlı yazmakta o kadar garip duruyor.

Mangadaki Zoro'nun Kata'dan yavaş olması bir gerçek çünkü.Snakeman'e tepki verdiremeden blitzlemek ile Kaido'ya saldırı tutturabilmek aynı hız değil çünkü.
Bahsettiğin örnekte şöyle bir durum var. Tam hatırlamıyorum sanırım luffy henüz geleceği görmüyordu. Katakuri geleceği görüyor yani hızları aynı olsa dahi katakuri daha hızlıymış imaji oluşuyor. Şimdi hız derken bu olayı baz alıyor musun bilmiyorum. Ancak alıyorsan şunu söyleyebilirim geleceği görmeyen katakuri sneakeman ın hızına yetişemez iken , Zoro geleceği görmemesine rağmen yetişir. Benim fikrim bu

Bahsettiğin örnekte şöyle bir durum var. Tam hatırlamıyorum sanırım luffy henüz geleceği görmüyordu. Katakuri geleceği görüyor yani hızları aynı olsa dahi katakuri daha hızlıymış imaji oluşuyor. Şimdi hız derken bu olayı baz alıyor musun bilmiyorum. Ancak alıyorsan şunu söyleyebilirim geleceği görmeyen katakuri sneakeman ın hızına yetişemez iken , Zoro geleceği görmemesine rağmen yetişir. Benim fikrim bu
Luffy Snakeman öncesinde bile geleceği görüyordu yalnız.894.bölümden bu kare.Oldukça da net görüyordu hem de.Kata geleceği görebilen bir adamın en hızlı formuna karşı mücadele edip atakların yarısından sıyrıldı.Dof tepki veremiyordu Boundman'e.Snakeman daha da hızlı.Kata kara mamba saldırısından kaçabilecek kadar hızlı bir adam.Geleceği görmek kişiyi daha hızlı yapmıyor.Vücüdun o hıza tepki veremezse gene bir anlamı yok.

Hız sırası:

Snake man>boundman>>gear 2>Zoro

Katakuri snakeman’la kafa kafaya gidiyor. Zoro daha hızlı demek, luffy sanji’den daha iyi yemek yapar demekle aynı şey.
Zoro yakın mesafe ve saldırı hızı olarak g2 Luffy'nin önündedir bence.Boundman kadar hızlı değildir ama.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık