Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.1%
  • Katakuri

Kullanılan: 298 62.6%

• Kullanılan toplam oy
    476
Katakuri gözlem ve hızda üstün kral hakisinde de üstün olduğunu düşünüyorum. Zoronun kral hakisi olduğunu söyleyen bir kaido var. Luffynin şuan yaptığı gibi gidip kral hakili saldırı yapabildiğini bilmiyoruz. Şuana kadar ki durumda hala katakuri daha önde götürüyor 1010 sayı çıktığında çoğu şey netleşir.
Bence çırpınma artık :/

Katakuri gözlem ve hızda üstün kral hakisinde de üstün olduğunu düşünüyorum. Zoronun kral hakisi olduğunu söyleyen bir kaido var. Luffynin şuan yaptığı gibi gidip kral hakili saldırı yapabildiğini bilmiyoruz. Şuana kadar ki durumda hala katakuri daha önde götürüyor 1010 sayı çıktığında çoğu şey netleşir.
Zoro katakuriden
Hız , dayanıklılık , karizma , güç , irade , tehlike , haki , sahip olduğu fanlar

Konusunda önde. Alamaz katakuri zoroyu.
İkinci bir Anamı kesecekmisin olayı olur.

Zoro katakuriden
Hız , dayanıklılık , karizma , güç , irade , tehlike , haki , sahip olduğu fanlar

Konusunda önde. Alamaz katakuri zoroyu.
İkinci bir Anamı kesecekmisin olayı olur.
Katakuri daha Zoro saldırı yapmadan bunu üç kez indirir üstüne bide buna kefen diktirir. Ki yanlış anlaşılmasın ben luffynin yenmesinden de tatmin olamadım. Cidden katakuri çok erken harcandı.

Bence siz çok kılıç kokladınız.
Sen zamanında çekmediğin için şu an verdiği keyfi anlayamazsın. Ama tavsiye ederim. Bak biz zamanında iyi kokladığımız için şu an keyif çatıyoruz :)

Senin yorumlarından anladığım kadarıyla sen zamanında da forumda olsan şu an keyif çatan grupta olmayacaktın. O yüzden diyorum çırpınma diye. Zamanında çırpınanlar şu an beter halde yani o yüzden. Sen bana güven ;)

Katakuri daha Zoro saldırı yapmadan bunu üç kez indirir üstüne bide buna kefen diktirir. Ki yanlış anlaşılmasın ben luffynin yenmesinden de tatmin olamadım. Cidden katakuri çok erken harcandı.
Şuanki luffy katakuriyi alır . Ancak işte mantık çerçevesinde bir dövüş olsaydı luffy şuan sahip olduğu güce ulaşamazdı.

Şuanki zoro vs katakuri savaşı zoro sadece 1010 daki son saldırısını yapsa katakurinin kurtulma ihtimali yok

Zoro belki hiç Kata kadar gözlem ya da hız kasmayacak ama bu Kata'yı yenemeyeceği anlamına gelmez. Benim bu spoiler'dan anladığım atıyorum 6 güç unsurundan 2'sinde rakibinden üstün ol ve kral hakin rakibinden sağlam olsun galibiyet geliyor.
Nasıl yenebileceği zaten bariz.Hız ya da gözleme gerek yok diyorum.Herifin gözlemi Marco'nun iyileşmesi gibi sınırlı.Bunu sınıra ulaştırarak da yapabilirsin.Valla 6 güç unsurunun hepsinde Zoro önde değil katılmıyorum.Hakiler konusunda hele.Zoro her alanda öndeymiş de tek engel k.hakiymiş gibi lanse ediyorsunuz.Halbuki gerçeğin bunla bir alakası yok.

Şuanki luffy katakuriyi alır . Ancak işte mantık çerçevesinde bir dövüş olsaydı luffy şuan sahip olduğu güce ulaşamazdı.

Şuanki zoro vs katakuri savaşı zoro sadece 1010 daki son saldırısını yapsa katakurinin kurtulma ihtimali yok
Bak ne güzel mantık çerçevesinde diyorsun düşün katakuri bırakırı mı bu saldırı yapsın işte bu vuruşu yapsa biter yazıyoruz ama o vuruşu yapabilir mi?

Nasıl yenebileceği zaten bariz.Hız ya da gözleme gerek yok diyorum.Herifin gözlemi Marco'nun iyileşmesi gibi sınırlı.Bunu sınıra ulaştırarak da yapabilirsin.Valla 6 güç unsurunun hepsinde Zoro önde değil katılmıyorum.Hakiler konusunda hele.
Altısında da Zoro önde demiyorum canım. Atıyorum üçünde Zoro öndedir kral haki faktörüyle de alır diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık