Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Zoro kral hakiyi saldırısıyla eş zamanlı olarak kullanıyor. Bunun örneklerini ilgili konumda verdim. Ayrıca kral Hakinin farklı muhabbetleri de var element hükmü vs. Bunlar yeni peydah olan şeyler değil şahsım adına. Sadece bu bölümde ne amaçla kullanıldığının adı konmuş oldu, resmiyet kazandı.
Şahsım adına ben de h.hakinin yeni bir işlevi olduğunu öğrenmedim.Uzun zamandır ileri seviye h.haki kullanımının farklı bir etkisi olacağını düşünüyordum zaten.

Bir gözlem power up ı alsa bu iş biterde şuan ibre Kata'dan yana. Wano sonunu beklemek en iyisi sanırım.
Adamın ana olayı gözlem zaten.Marco'nun karşısına benzer seviyelerde bir adam çıkar ve üzerine ileri b.haki ver.Dengeler öyle zaten değişir.Zoro'nun saldırı gücü ve savunma featleri Kata'nın üzerinde.Haki konusunda geri ama adamdan,hız falan da girer bunun içine.

Luffy geleceği görmeye başladıktan sonra da dokunamıyordu. Tek sıkıntı o değil.

Zoro ilerde öyle yıkıcılığa sahip olacak ki “kata gear 3’ün 4-5 katı boyunda sert mochi’li uyanışlı yumruk atsa da zoro tek kılıçla bunu kesip koşmaya devam eder kata’ya dalar” diyeceğiz.
zoro ilerde o kadar dayanıklı olacak ki “kata’nın her taraftan atacağı minik saldırılar işlemez, mecburen ağır power mochi’lerle dalar. O dövüş tarzında da hız sıkıntısı yaşamaz” diyeceğiz.

Zoro o kadar hayvani vurmaya başlayacak ki alan saldırısı bile kata’nın defansını geçecek. “Kata şekil değiştirip nereye kaçsın saldırı tüm vücudunu kaplıyor” diyeceğiz.

O günler daha gelmedi. Geleceği görmesine gerek yok. Zoro muhtemelen o kadar kenbunshoku hiç kasmayacak. Dayanıklılığını, hasarını ve yıkıcılığını apayrı lige çıkarması lazım. 1 saniye alan saldırısı tutmakla, isimli saldırıya aşırı haki koyup tek slash’tan sonra huff huff yapmakla o seviyeye çıkılmaz. 10-15 saat devamlı olarak o hayvani seviyede dövüşebilmeli.

Adamın ana olayı gözlem zaten.Marco'nun karşısına benzer seviyelerde bir adam çıkar ve üzerine ileri b.haki ver.Dengeler öyle zaten değişir.Zoro'nun saldırı gücü ve savunma featleri Kata'nın üzerinde.Haki konusunda geri ama adamdan,hız falan da girer bunun içine.
Reis op de dövüşlerde bir yerden sonra hızın aşırı bir önemi kalmıyor bence. Şöyle düzelteyim önemli ama bu seride dayanıklılık ve saldırı gücü çok daha önemli hızdan. Gözlemde ki fark uçurum olmasa ben Zoro yener derim ama arada cidden uçurum var bu konuda. En azından farkı kapatması lazım yetişemese bile. Atıyorum tamamen Kata Zoro'ya 5 kere vurduğunda Zoro 1 kere vurabilir mi meçhul sorun burada. O oran azalacak ya da Zoro daha da güçlü saldırmak zorunda. Wano sonunu beklemek o yüzden en iyisi. Kata ters kaldığından alamaz diyorum yoksa şuan Zoro'nun King'i yenememesi için bir sebep görmüyorum.

Zoro'nun bu vsyi kazanması için geleceği görmesine gerek yok zaten.Elindeki ashurayla beraber 9 kılıca sahip zaten.Gözlemini artırdığı vakit Kata'nın kaçacağı yönlere atarak onu sıkıştırabilir zaten.Kata'nın da Snakeman'e karşı hızdan dolayı kullanmadığı ya da kullanamadığı uyanış da devrede olacak.Adam her yönden rakibin hareketlerine göre o saldırıları ayarlayabiliyor.Zoro'nun gözlemini adam akıllı bir görmek lazım bu vsye cevap için kesinlikle.

Kata'nın Zoro'yu yenmemesi için bir sebep yok.Hem herife ters hem de bazı konularda ciddi olarak kendisinden üstün.Ha Zoro'nun yenebileceğini savunana bir şey demem.Enmasız halinin bir şansı yok ama.
Luffy silahlanmada ve gözlemde Kata'dan gerideydi Kata'yı yendi. Anlaşılan bu galibiyete kral hakinin de katkısı olmuş. Zoro silahlanmada Kata'dan iyi gözlemde kötü. Kral hakide de Kata'yı yıldırır. Zoro win.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık