Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
Bak ne güzel mantık çerçevesinde diyorsun düşün katakuri bırakırı mı bu saldırı yapsın işte bu vuruşu yapsa biter yazıyoruz ama o vuruşu yapabilir mi?
Zoronun eli armut toplamayacak. Valla açık konuşayım ben şuan katakuriyi zoronun rakibi görmüyorum. Bu katakuri zayıf olduğu için değil Zoro çok güçlü olduğu için .
Yonkouya ciddi hasar verebilecek saldırı gücü var.
2 yonkou atağı tanklacak dayanıklılığı var. Tamam az sürdü ama tanklıyor sonuçta.

Peki katakurinin ölümcül atağı ne?
Hakili yumrukları güçlü ama bitirici değil.
Silahı ise enma ile tokuşsa ne olacağı bariz.
Geriye ne kalıyor gözlemmı?
Zoro hızıyla o farkı kapatır . Zaten yüksek seviye olsa daha haki kiliclarla kesiliyor , bunun bir çok örneği var .
Mochi kollarını keser Zoro. Veya hakili tatsumaki sallar hepsi sağa sola kayar.

Kafamda kuruyordum şuan katakuri zoroyu alamaz. Alsa bile ayakta duramaz veya bir yeri kopar.

Zoronun eli armut toplamayacak. Valla açık konuşayım ben şuan katakuriyi zoronun rakibi görmüyorum. Bu katakuri zayıf olduğu için değil Zoro çok güçlü olduğu için .
Yonkouya ciddi hasar verebilecek saldırı gücü var.
2 yonkou atağı tanklacak dayanıklılığı var. Tamam az sürdü ama tanklıyor sonuçta.

Peki katakurinin ölümcül atağı ne?
Hakili yumrukları güçlü ama bitirici değil.
Silahı ise enma ile tokuşsa ne olacağı bariz.
Geriye ne kalıyor gözlemmı?
Zoro hızıyla o farkı kapatır . Zaten yüksek seviye olsa daha haki kiliclarla kesiliyor , bunun bir çok örneği var .
Mochi kollarını keser Zoro. Veya hakili tatsumaki sallar hepsi sağa sola kayar.

Kafamda kuruyordum şuan katakuri zoroyu alamaz. Alsa bile ayakta duramaz veya bir yeri kopar.
İşte sorun şu ki katakuri zorodan hızlıdır.

Gerek yok. Anket sonucu her zaman doğruları vermiyor ancak çok istiyorsan aç.
Benim düşüncem oy sonucunda değişmeyecek
Senin düşüncen değişmeyebilir manga bazında kendince düşündüklerini kanunlarmış gibi yazıp asıl net olan şeylerde ise "inanmaya devam edin" gibi bir tavır takınma o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık