Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ben olan olaylara fazlasıyla kurgu ve senaryo denmesini doğru bulmuyorum. Mangaka o yolu çizmiş, savaş öyle gerçeklemiş, şöyle böyle olsa diyorsun da öyle olmadı, olacak mı belli de değil.

Ben görmediğimiz güçleri tahayyül edemediğimi, fazlaca varsayımlar üzerinden çıkarım yapmayı doğru bulmadığımı da belirttim.Bir Luffysever olarak da o, bu kadar efor sarf ederken, gücünü de göstermişken; Zoro ile yakın güçte göremem onu. Luffy'nin gücünü veri olarak alıyorum ama Zoro içinnegatif yönde bir veri olarak alıyorum.
Tankman kurgusunu değerlendirmene gerek yok Luffy'nin dövüş sonrası durumu yeterince bir veri sağlıyor ama Luffy'nin seviyesini Zoro'nun seviyesini belirleme adına ele almıyorsan bir şey diyemem zaten çünkü belirttiğim fikre temel oluşturan olay o : (

Eğer yağmur yağıyorsa zoro sanji urogue alır crackeri. Sert vuran seri olan ve haki bilen biri ıslanmış crackeri alır. Eğer yağmur yağmıyorsa kimse alamaz luffy bile alamamış.

Eğer yağmur yağıyorsa zoro sanji urogue alır crackeri. Sert vuran seri olan ve haki bilen biri ıslanmış crackeri alır. Eğer yağmur yağmıyorsa kimse alamaz luffy bile alamamış.
Yağmur yağıyordu zaten(Nami sağolsun) ve Luffy G4 modunda dahi dokunamadı bu adama. Saydığın isimlerin hiçbirisi alamaz Cracker'ı.

Yağmur yağıyordu zaten(Nami sağolsun) ve Luffy G4 modunda dahi dokunamadı bu adama. Saydığın isimlerin hiçbirisi alamaz Cracker'ı.
Bildiğim kadarıyla cracker ıslandıktan sonra luffy g4 kullanıp yeniyor onu. Zoronun alan hasarlı saldırıları var bi zahmet ıslak crackerleri kesebilsin. Sanji diğer zırhlardan sıyrılıp crackere vurabiliri ovena vurduğu gibi. Urogue zaten hayvanımsı birşey ve komutan indirmiş adam belki önceden bir komutanla dövüşüp yaralanmasaydı belki crackeri yenebilme ihtimali olurdu. Şunu da ekleyeyim crackerin defansı çok zayıf tek yeme potansiyeli çok yüksek. Saydığım üç kişi güçlü saldırılarını tutturursa kazanmış olurlar.

Bildiğim kadarıyla cracker ıslandıktan sonra luffy g4 kullanıp yeniyor onu. Zoronun alan hasarlı saldırıları var bi zahmet ıslak crackerleri kesebilsin. Sanji diğer zırhlardan sıyrılıp crackere vurabiliri ovena vurduğu gibi. Urogue zaten hayvanımsı birşey ve komutan indirmiş adam belki önceden bir komutanla dövüşüp yaralanmasaydı belki crackeri yenebilme ihtimali olurdu. Şunu da ekleyeyim crackerin defansı çok zayıf tek yeme potansiyeli çok yüksek. Saydığım üç kişi güçlü saldırılarını tutturursa kazanmış olurlar.
Yok öyle olmadı işte. Luffy bile onca hızına ve gücüne rağmen bir şey yapamıyorsa diğer karakterler için söyleyecek pek bir şey kalmıyor. Tek yeme potansiyeli de yok aslında. Luffy'nin dövüş sonunda yaptığı uçurma işlemi çok çok ekstrem bir şeydi. Animede rahat 5 dakika uçurmuşlar adamı, sen hesap et nasıl bir güçle savrulduğunu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık