Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kesinlikle. Özellikle geri vites hiç yok :ehe:

"Ölürsem buraya kadar dayanacak adamım"

Işte tüm mesele bu :a:

Kuma gibi görmüş geçirmiş biri bile sen öldün diyor. Yaşaman mümkün değil diyor. Şüphesiz seride en dayanıklı karakter olacak Reyis. İki yıl sonra ne boyuttadır acaba dayanıklılığı. Yine şaşırtacak bir performans gelecek bu konuda; hissediyorum.

Cracker Luffy'nin sınırı değildi.
Luffy ve Zoro arasında fark kesinlikle vardır ama çok büyük bir fark yoktur.
Üstelik yağmur da yağıyor.
Zoro'ya oy vermemek için hiçbir sebep yok bence : ))

Evet Zoro'nun ben de biraz fazla abartıldığını düşünüyorum ama yağmurlu bir havada Cracker'i alacağını düşünmek abartı değil bence. Ölümüne zorlanması gerekse bile alır.

Son düzenleme:
Bir Shanks vs. Kaido anketi, bir de bu anket karşısında şaşkınım biraz açıkçası.

Luffy'nin über çaba sarfedip, üstüne bisküvileri yemek zorunda kaldığı adamın karşısında; Zoro'nun kapalı gözünden bir şey çıkarsa anca şansı olabilir. O olasılıkları da şu an ben tahayyül edemiyorum.

Luffy tayfasını Zoro Usopp ve diğerlerini kaçırma derdinde burada.Kişisel yönelim ve grup psikolojisi farklı olur.

Kıyaslanıyorsa eğer Luffy kaçtı diye düşünmüyorum ben açıkçası.Meyve formunun böyle bir dezavantajı var o yüzden uzaklaşmak zorunda.Bunu yapmaması aptallık olur dövüşebilecek bir durumda değil Burgess bile öldürecekti.Dressrosada da bunu yapmayı düşünüyordu ama iş işten geçmişti.Bu kez erken davranması akıllıca.Çünkü birazdan iptal olacağını biliyor.Bunun kaçmayla alakası yok avantajını korumayla alakası var.Kendi özgür iradesiyle ilgili bir durum değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık