Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Adam dayak da yemiyor ki görelim. :( Bu sefer tüm Wano'nun ruhani acısı sırtlar ve Ashura'yı açar. Reyiz be!
:a::good:

Sanji'nin bakışları çok iyi ama burada.Ne olmuş buraya asfalt mı dökmüşler diye bakınıyor zemine.
:hhh::hhh:

Güzeldi.

Geri vites yapmayacağını söylediğin bir şeyi daha sonra yapmaktır. Misal yonkou ve amirallerden kaçmayacağını söyleyen biri daha sonra kaçarsa geri vites yapmış olur :hhh:

Bir Shanks vs. Kaido anketi, bir de bu anket karşısında şaşkınım biraz açıkçası.

Luffy'nin über çaba sarfedip, üstüne bisküvileri yemek zorunda kaldığı adamın karşısında; Zoro'nun kapalı gözünden bir şey çıkarsa anca şansı olabilir. O olasılıkları da şu an ben tahayyül edemiyorum.
Yağmuru gördün mü ? Zoro'nun yeyip hareketsiz kalmasına da gerek yok. Luffy'nin dişleri ile parçaladığını keser Zoro.
Yağmurlu bir ortamda neredeyse hiç zorlanmayan Luffy'nin yendiği üstüne Sanji ve Ordudan yediği dayak var.
Luffy ve Zoro arasında bu akdar farkın olduğunu düşünmüyorum ben.

Shanks'ise asıl tanıtılınca şaşırtacak herkesi. Ya mezarı ya da gücü ile orasını bilemem tabi : ))

Yağmuru gördün mü ? Zoro'nun yeyip hareketsiz kalmasına da gerek yok. Luffy'nin dişleri ile parçaladığını keser Zoro.
Yağmurlu bir ortamda neredeyse hiç zorlanmayan Luffy'nin yendiği üstüne Sanji ve Ordudan yediği dayak var.
Luffy ve Zoro arasında bu akdar farkın olduğunu düşünmüyorum ben.

Shanks'ise asıl tanıtılınca şaşırtacak herkesi. Ya mezarı ya da gücü ile orasını bilemem tabi : ))
Gördüm ama yanlışsam düzelt bisküvilerin seklini bozmaktan daha onemlisi ortadan kaldırmak. Cracker'in sake meyvesi yemesi lazım yani. :D

Ben g4 Luffy ile Zoro arasında çok fark olduğu kanaatindeyim.

Zoro'yu eleştirmek için yaralı halinde Usopp'u sırtında taşıdığı sahneyi örnek vermek :) adamlık akıyor reisten. Kaptan ben yaralıyken beni koruyacağına neden ardına bakmadan kaçıyor dememiş bir de tayfanın korkağını sırtlanmış :)

Gördüm ama yanlışsam düzelt bisküvilerin seklini bozmaktan daha onemlisi ortadan kaldırmak. Cracker'in sake meyvesi yemesi lazım yani. :D

Ben g4 Luffy ile Zoro arasında çok fark olduğu kanaatindeyim.
Kırılanlar tekrar birleşebilir ama kesebildikten sonra Zoro ulaşır ana bedene.
Luffy'de ulaşırdı o arc tamamen Luffy'e tüm gücünü harcatmamak içindi çünkü daha yiyeceği çok dayak ve önemli bir dövüş daha vardı. Yani normalde de Luffy ulaşırdı Cracker'e zaten ulaşamayacağını gösteremeyeceği için 11 saat dedi geçti adam.

Zoro bize bir şey göstermedi henüz önemli olan Luffy ile aralarında ki genel fark. Yani ne Zoro'yu ne de Sanji'yi göremesek de aralarındaki belirli farkı biliyoruz ve ona göre değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum. Luffy'nin seviyesi hem Zoro hem de Sanji'nin seviyesi için tahmin edilir bir veri veriyor bize.

Kırılanlar tekrar birleşebilir ama kesebildikten sonra Zoro ulaşır ana bedene.
Luffy'de ulaşırdı o arc tamamen Luffy'e tüm gücünü harcatmamak içindi çünkü daha yiyeceği çok dayak ve önemli bir dövüş daha vardı. Yani normalde de Luffy ulaşırdı Cracker'e zaten ulaşamayacağını gösteremeyeceği için 11 saat dedi geçti adam.

Zoro bize bir şey göstermedi henüz önemli olan Luffy ile aralarında ki genel fark. Yani ne Zoro'yu ne de Sanji'yi göremesek de aralarındaki belirli farkı biliyoruz ve ona göre değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum. Luffy'nin seviyesi hem Zoro hem de Sanji'nin seviyesi için tahmin edilir bir veri veriyor bize.
Luffy'e tüm gücünü harcatmamaktan kastın ne ve bu kanıya nasıl vardın, anlamadım. Cracker'ın bisküvi üretme azami sınırı çok yukarda ve Luffy ona ulaşamadı ki 11 saat geçti diye algıladıydım ben.

Ben 2 yıl sonrasında güç seviyelerini kafamda oturtamıyorum. Luffy gerçekten dişli rakiplerle mücadele verip gücünün sınırlarını zorluyor evet. Zoro'nun rakipleri bir veri oluşturabilmek için bence yeterli değildi, Sanji'yi zaten adam gibi bir 1-1de görmedik.

Luffy'e tüm gücünü harcatmamaktan kastın ne ve bu kanıya nasıl vardın, anlamadım. Cracker'ın bisküvi üretme azami sınırı çok yukarda ve Luffy ona ulaşamadı ki 11 saat geçti diye algıladıydım ben.

Ben 2 yıl sonrasında güç seviyelerini kafamda oturtamıyorum. Luffy gerçekten dişli rakiplerle mücadele verip gücünün sınırlarını zorluyor evet. Zoro'nun rakipleri bir veri oluşturabilmek için bence yeterli değildi, Sanji'yi zaten adam gibi bir 1-1de görmedik.
Luffy Cracker'in zırhını en güçlü saldırısını yapmadan kırdı. Gücünü dağıttığı bisküvilere ve Crakere aynı anda neden şu - gökleri delen - saldırısını yaptığı görmedik.
Normalde Luffy sınırına dayanınca düştüğü hali biliyoruz biliyoruz. Böyle bir son da görmedik. Kurgu tamamiyle midesi full dolu iken tankmanı görmemiz üzerineydi bence.

Zoro'yu da Sanji'yi de görmedik. Ama Luffy ile aralarındaki farka dayanarak bir tahmin yapmak mantıksız değil.

Eğer Zoro'nun ölümüne dövüşüp kazandığı veya kaybettiği bir dövüş olsa ona göre yorumlardık. Ama böyle bir dövüş yok diye sadace gördüğümüz kadardır diye düşünmek de olmaz. Luffy'nin gücü bir veridir

Bir daha düşündüm de bana yenişemezler gibi geliyor. Zoro Cracker'in savunmasını aşamaz çok ugraştırıcı ve güçlü. Cracker de Zoro'yu saf dışı bırakamaz atak gücü yetmez.

Luffy Cracker'in zırhını en güçlü saldırısını yapmadan kırdı. Gücünü dağıttığı bisküvilere ve Crakere aynı anda neden şu - gökleri delen - saldırısını yaptığı görmedik.
Normalde Luffy sınırına dayanınca düştüğü hali biliyoruz biliyoruz. Böyle bir son da görmedik. Kurgu tamamiyle midesi full dolu iken tankmanı görmemiz üzerineydi bence.

Zoro'yu da Sanji'yi de görmedik. Ama Luffy ile aralarındaki farka dayanarak bir tahmin yapmak mantıksız değil.

Eğer Zoro'nun ölümüne dövüşüp kazandığı veya kaybettiği bir dövüş olsa ona göre yorumlardık. Ama böyle bir dövüş yok diye sadace gördüğümüz kadardır diye düşünmek de olmaz. Luffy'nin gücü bir veridir
Ben olan olaylara fazlasıyla kurgu ve senaryo denmesini doğru bulmuyorum. Mangaka o yolu çizmiş, savaş öyle gerçeklemiş, şöyle böyle olsa diyorsun da öyle olmadı, olacak mı belli de değil.

Ben görmediğimiz güçleri tahayyül edemediğimi, fazlaca varsayımlar üzerinden çıkarım yapmayı doğru bulmadığımı da belirttim.Bir Luffysever olarak da o, bu kadar efor sarf ederken, gücünü de göstermişken; Zoro ile yakın güçte göremem onu. Luffy'nin gücünü veri olarak alıyorum ama Zoro içinnegatif yönde bir veri olarak alıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık