Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ya çıldırıyorum şu an :oleyo: Cracer dediğiniz adam istediği kadar kopya üretebilecek birisi. Ürettikleri de haki veya sertlik ne dersen de boş şeyler değil. Zoro bu zamana kadar gösterilen o övdüğümüz/övdüğünüz slashlarla nasıl aşacak birazcık düşünün. O kadar zor değil. Sizin mantığınıza göre bu vs 1 dakika içinde biter. Zoro bir slash atar bütün kopyalar ortadan kalkar, üzerine bir slash daha atar Cracer in asıl bedeni ortaya çıkar. Üçüncü slashta Cracer pert.

Bir slash bir slash bir slash daha:fool:

Zoro fanları olarak opta olsak d.lerden olurduk heralde.Bize karşı çoğu fan birleşiyor ve 1 vs all atmak zorunda kalıyoruz.13 sayfalık konunun en az 3 sayfası Zoro'yu gömme şenlikleri.Çok zor şartlar altında kfde barınıyoruz.:/

Diyorum ya Luffy vasıfsızına bakarak Zoro'ya pay biçmem ben. Luffy yapamıyorsa Zoro niye yapamıyor ? Göbekleri bir mi kesilmiş ? :artiz:

Rica ederim. Gömmüyorum, gerçekleri söylüyorum :)

Luffy güç anlamında saygı duyulacak bir karakter değil. Hatta mangaka kendisini bal kovanı yaptığından beri karakterine de saygı duyulacak gibi değil.

Bir kere karakterlerin dövüş stilleri farklı. Birinin yenemediğini öteki yenebilir. Luffy yapamıyorsa Zoro nasıl yapsın mantığı yerleşmiş bir kere akıllara. Yanlış, yanlışşş..
Birinin yenemediğini öteki yenebilir kesinlikle. Ancak bu özellikle meyve kullanıcıları ile ilgili bir durum. Bir kılıç ustası olsa olsa Luffy'ye karşı anti olur. Zoro'nun elinde kılıç var diye Luffy'nin parçalamakta zorlandığı her şeyi kesecek anlamına gelmez.

Luffy'nin balı da Luffy'nin gücü. Şu Zoro'nun senpaisinin bahsettiği en tehlikeli güç.İlla kendisine yardım ettirecek bir şeyleri buluyor. Hem canlılar hem kader Luffy'den yana : )) Ama olay o değil.

Luffy açıkça Kata gibi adamı uçuruyor -gökleri delen- saldırı var. Ancak saygı duyulacak güce erişmemiş oluyor.

Tamam Luffy sana göre güçsüz onu da anladım ama Luffy vasıfsız değil sorumluluk sahibi tayfası için her şeyi yapan Zoro'yu ile kendine bağlamış bir adam. Zoro'yu çok seviyorum belki de senden daha çok seviyorumdur ama o Zoro'yu yüceltmek için Luffy vasıfsız demeye gerek yok. Zoro zaten güçlü ise Luffy'ye vasıfsızlık gibi bir handikap vermeye de gerek yok ;)

Tamam beyler ilk mesajda güncelledim VS''nin daha adaletli olması adına.
DövüşTamam beyler ilk mesajda gncelledim VS''nin daha adaletli olması adına.yağmurluTamam beyler ilk mesajda gncelledim VS''nin daha adaletli olması adına.havadavolacakTamam beyler ilk mesajda gncelledim VS''nin daha adaletli olması adına.NamiyeTamam beyler ilk mesajda gncelledim VS''nin daha adaletli olması adına.gerekTamam beyler ilk mesajda gncelledim VS''nin daha adaletli olması adına.kalmayacak.
Bu nasıl mesaj lan loopa girmişsin ashfkkldhasf

Kaido Shanks'e kafa mı atıp kazanacak Aydın? Sen neye göre kazanır diyorsan ayni mantık Shanks'te işler.

Ama Zoro'da işlemez.
Senin aksine ben bu argümanı saçma buluyorum, o yüzden "Kaido Shanks'a kafa atar da yener" demiyorum. Bir teknik adlandırmama gerek yok çünkü. Bir şeye adını vermekten çok eldeki veriler ile haki,fiziksel seviye, irade vb. değişkenleri yorumlayabiliyorum. DBZ izlemiyoruz burada.
Neden işlemediğini de söyleyeydin. Ben dedim oldu gibi ne o öyle :D

Senin aksine ben bu argümanı saçma buluyorum, o yüzden "Kaido Shanks'a kafa atar da yener" demiyorum. Bir teknik adlandırmama gerek yok çünkü. Bir şeye adını vermekten çok eldeki veriler ile haki,fiziksel seviye, irade vb. değişkenleri yorumlayabiliyorum. DBZ izlemiyoruz burada.
Neden işlemediğini de söyleyeydin. Ben dedim oldu gibi ne o öyle :D
İrade ile sadece olsaydı olay Luffy herkese kafa atıp yenerdi. Haki fiziksel seviye Zoro ne göstermiş. Yok Zoro'nun gösterdiği hiç bir şey yok. Yenemez o yüzden Cracker'i bu kadar basit.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık