Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kusura bakma ama Zoro iki saattir uğraşıyor o sıra alamıyor da sonra Orlumbus'un oluşturduğu açıkla böyle bir durumu yakalıyor. Yani vurabildi mi Luffy'de Kraker'i adam yerine koymaz gördük zaten. Olay ulaşmakta ki Zoro bir askerini geçemez görünen kadarıyla. Bu kadar basit konu bence.
Kardeş yenme şekline neden bu kadar takılıyon.Mangaka uzatmak için elinden geleni yapıyor zaten seriyi.Ha sonrasında zaten Zoro'nun Pica'dan bir kaç gömlek üstte olduğunu tek bir hasar almamasıyla,kan ter içinde kalmamasıyla gösteriyor.Sana g2-g3 Luffy vs Pica desek muhtemelen ''En olmadı gerçek bedeni ortaya çıkana kadar parçalardı sonra yenerdi'' gibi bir cevap verirsin ama bunu Zoro'ya uygulatmıyorsun.

Ben Cracker'in içinde bulunduğu kraker vs Zoro demiyorum ama.Cracker herhangi bir kraker oluşturup onunla kapıştırsa Zoro alır diyorum.Onu da alamaz diyorsan bu kadar basit olsun bencede.

Son düzenleme:
Kardeş yenme şekline neden bu kadar takılıyon.Mangaka uzatmak için elinden geleni yapıyor zaten seriyi.Ha sonrasında zaten Zoro'nun Pica'dan bir kaç gömlek üstte olduğunu tek bir hasar almamasıyla,kan ter içinde kalmamasıyla gösteriyor.Sana g2-g3 Luffy vs Pica desek muhtemelen ''En olmadı gerçek bedeni ortaya çıkana kadar parçalardı sonra yenerdi'' gibi bir cevap verirsin ama bunu Zoro'ya uygulatmıyorsun.

Ben Cracker'in içinde bulunduğu kraker vs Zoro demiyorum ama.Cracker herhangi bir kraker oluşturup onunla kapıştırsa Zoro'yu alır diyorum.Ona da alamaz diyorsan bu kadar basit olsun bencede.
Onu alır alamaz tam bilmiyoruz bence. Ama alır herhalde.

"Zoro'nun fare tutmuşluğu kadar Luffy'nin kedi sevmişliği var." Fareyle ilgili böyle bir bağlantı var kabul edersen. :rolleyes:

Diğer cümlene gerçekten inanıyorsan o zaman Cracker'a oy vermen gerekir. Rakip o kadar güçlü ki Luffy kazanabilsin diye mangaka saçmalatıyor diyorsun yani. E iyi öyleyse, o kadar güçlü bir rakip Zoro'nun neyine mübarek? :/
Diyorum ya Luffy vasıfsızına bakarak Zoro'ya pay biçmem ben. Luffy yapamıyorsa Zoro niye yapamıyor ? Göbekleri bir mi kesilmiş ? :artiz:

Hocam sen niye hep Luffy'i gömüyorsun ya : (

Tamam ben de Zoro dedim. Zoro Wano sonrası bir zahmet Cracker'i geçeceğini göstersin. O kadar fark yok Luffy ile aralarında

Ama Luffy bu Zoro'nun kaptanı. Bana göre Zoro'dan güçsüz olması söz konusu olamaz da hadi sana göre olur onu da anlarım ama niye vasıfsız görüyon Luffy'i

Zoro kadar saygın olsun. Zoro kaptanına vasıfsız dediğini duysa görmediğmiz tekniğini gösterirdi sana : P
Rica ederim. Gömmüyorum, gerçekleri söylüyorum :)

Luffy güç anlamında saygı duyulacak bir karakter değil. Hatta mangaka kendisini bal kovanı yaptığından beri karakterine de saygı duyulacak gibi değil.

Bir kere karakterlerin dövüş stilleri farklı. Birinin yenemediğini öteki yenebilir. Luffy yapamıyorsa Zoro nasıl yapsın mantığı yerleşmiş bir kere akıllara. Yanlış, yanlışşş..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık