Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Cracker (Handikaplı)

Kazanan kim olur?

• Zoro affetmez keser.

• Cracker maalesef doğrar.

• Berabere biter.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kılıcına bakmasından zorlandığını mı çıkardın yani ?
http://www.turkcraft.com/One_Piece/778/14

Orada resmen bir yerinden soluyor Zoro. Siz terlemiyor felan diyonuz ama adam bir yerlerinden nefes alıyor. Ayrıca adamı arkasından nasıl yakaladığını da biliyoruz. Sen o kadar zaman uğraş uğraş bir kere bile vücuduna ilisime. :( Zoro Orlumbus yardım etmese daha Pica'yı ulaşamayacaktı bile. Vurabilmesi ayrı. Ama asıl olay zaten ulaşmakta. Luffy'nin de Cracker'e ulaşması sıkıntıydı. Zoro daha Pica'ya ulaşamazken Cracker'e nasıl ulaşacak?

Luffy favori zırhını G4 ile kırıp ulaşıyor ve gün yüzüne çıkarıyor. Sonra adam bir sürü asker üretmeye başlıyor. Luffy kirsada yok edemediği için yeniden birleşiyor.

Zoro daha en baştan tıkanır. Hadi onu bir şekil geçti Namı yardım etse bile gerisini getiremez. Zoro Luffy kadar yiyemez de.

O yüzden konu başlığı bence Zoro vs Cracker'in bir askeri olmalı.

Siz Zoro'yu sümüklü Sanji ve vasıfsız Luffy ile bir mi tutuyorsunuz Allasen ?

Adam şu an canavar 3'lünün en güçlüsü. Net. Kraker'i pakatleyip seri üretime koyar Reyis :mincika::a:
Hocam sen niye hep Luffy'i gömüyorsun ya : (

Tamam ben de Zoro dedim. Zoro Wano sonrası bir zahmet Cracker'i geçeceğini göstersin. O kadar fark yok Luffy ile aralarında

Ama Luffy bu Zoro'nun kaptanı. Bana göre Zoro'dan güçsüz olması söz konusu olamaz da hadi sana göre olur onu da anlarım ama niye vasıfsız görüyon Luffy'i

Zoro kadar saygın olsun. Zoro kaptanına vasıfsız dediğini duysa görmediğmiz tekniğini gösterirdi sana : P

http://www.turkcraft.com/One_Piece/778/14

Orada resmen bir yerinden soluyor Zoro. Siz terlemiyor felan diyonuz ama adam bir yerlerinden nefes alıyor. Ayrıca adamı arkasından nasıl yakaladığını da biliyoruz. Sen o kadar zaman uğraş uğraş bir kere bile vücuduna ilisime. :( Zoro Orlumbus yardım etmese daha Pica'yı ulaşamayacaktı bile. Vurabilmesi ayrı. Ama asıl olay zaten ulaşmakta. Luffy'nin de Cracker'e ulaşması sıkıntıydı. Zoro daha Pica'ya ulaşamazken Cracker'e nasıl ulaşacak?
Adamın aldığı tek bir ciddi hasar gösteremezsin 2 damla tere Pica=Zoro yaptın resmen.Pica'ya ulaşamaması ne alaka ? Mesafeden dolayı slashının etkisini yitireceğini kendisi söylüyor zaten.Mesafe yakın oldu mu adam sağlam hasar veriyor.

Bu arada ben senin hangi sözüne karşı çıktım biliyorsun değil mi ? Cracker>Zoro bence de kesin şu an.Tek bir krakeri alamaz lafına karşı çıktım.Yanlış anlaşılma olmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık