Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Roger Korsanları ve Beyazbıyık Korsanları'nın Denk Dövüşmeleri Mantıklı mıydı?

İki korsan tayfasının denk dövüşmesi size mantıklı geldi mi?

• Kullanılan toplam oy
    153
Xebec'in Wb, Big Mom ve Kaido'ya attığı gibi mi? xd
Ne anlamsız bir cümle bir de xd koymuşsun sanki laf koymussun gibi. Xebec dediğin adamın daha gücünü görmedin ama kılıç silüeti olması sizin için yeter de artar :D Rocks oluşumu nasıl oluşumdu bilmiyoruz, Ayrıca Wb, linlin ve Kaido'nun Prime dönemleri miydi sence ispatlayabilir misin?

Ben demiştim Vista çok güçlü diye.

Davamdan hiç vazgeçmedim.
Bu davamda yanımda olanlara ve beni destekleyenlere teşekkürlerimi iletiyorum.
Haklı çıkmamızın mutluluğunu kelimelerle ifade edemiyorum yoldaşlarım beni mazur görün.
Tebrikler! :alkis:
Kıllı göğüsü yeter... :at:

Serideki güç dengeleri +3>+2>+1 şeklinde değil ki. Taş, kağıt, makas esası işliyor mangada. Şunu bir öğrenemediniz seri bitecek.

Ne anlamsız bir cümle bir de xd koymuşsun sanki laf koymussun gibi. Xebec dediğin adamın daha gücünü görmedin ama kılıç silüeti olması sizin için yeter de artar :D Rocks oluşumu nasıl oluşumdu bilmiyoruz, Ayrıca Wb, linlin ve Kaido'nun Prime dönemleri miydi sence ispatlayabilir misin?
KAido ve Big Mom için şu anki güçlerinden uzakta dendi sonradan güçlenmişler. Kısacası zirve dönemlerinde kaptan ve tayfa üyeleri arasında senin bahsettiğin kadar büyük fark her zaman olmuyormuş. Kaldı ki Wb için o zaman güçsüzdü denmedi. Gayet onu o zaman için güçlü olarak düşünebiliriz. Mangada aksini bir durum yok. Her bölümü okumuyorsun sanırım?

Senin aksine saçma sapan, yerli yersiz ''size kılıç silueti yetiyor'' diye laf atmak yerine Xd'yi sana laf atmak için koymadım. Çoğunlukla kullandığım bir ifade. :/

Ben hiçbir karakterin fanı değilim çoğunu severim fakat bu hikaye hiç içime sinmedi. Korsan kral olmanın bir artısı olmalıydı yani her kim olursa olsun diğerlerinden az da olsa güçlü olmalıydı. Korsan çağını başlatan adam diye 20 senedir gizliyorsun hype yaratıyorsun sonra çıkıp diyorsun ki çokta abartmayın. Aradığım hikaye ne yazık ki bu değildi ben zirvede dostluk değil kan görmek isterdim ama tek gördüğüm yine aynı muhabbet yok 3 gün dövüşmüşler yok 5 gün dövüşmüşler yok 10 gün dövüşmüşler yenişememişler falan fistan.

Ben hiçbir karakterin fanı değilim çoğunu severim fakat bu hikaye hiç içime sinmedi. Korsan kral olmanın bir artısı olmalıydı yani her kim olursa olsun diğerlerinden az da olsa güçlü olmalıydı. Korsan çağını başlatan adam diye 20 senedir gizliyorsun hype yaratıyorsun sonra çıkıp diyorsun ki çokta abartmayın. Aradığım hikaye ne yazık ki bu değildi ben zirvede dostluk değil kan görmek isterdim ama tek gördüğüm yine aynı muhabbet yok 3 gün dövüşmüşler yok 5 gün dövüşmüşler yok 10 gün dövüşmüşler yenişememişler falan fistan.
Yalnız az çok ikili arasında dostluk olduğu belliydi. Birbirlerine denk oldukları da söylenmişti. Yara olayı dışında geçmişte söylenenlerle pek tutarsız değil.

KAido ve Big Mom için şu anki güçlerinden uzakta dendi sonradan güçlenmişler. Kısacası zirve dönemlerinde kaptan ve tayfa üyeleri arasında senin bahsettiğin kadar büyük fark olmuyormuş. Kaldı Wb için o zaman güçsüzdü denmedi. Gayet onu o zaman için güçlü olarak düşünebiliriz. Mangada aksini bir durum yok. Her bölümü okumuyorsun sanırım?

Senin aksine saçma sapan, yerli yersiz ''size kılıç silueti yetiyor'' diye laf atmak yerine Xd'yi sana laf atmak için koymadım. Çoğunlukla kullandığım bir ifade. :/
Aksi olmaması öyle oldugu anlamına gelmez.
Peki abi neden geçmişe bakıyorsun günümüze bak? Mesela Wb'nin Mf haline bak birde Marco'nun. Tayfada ki en güçlü kişi Marco Wb'ye güç olarak ne kadar yakındı? Ya da Kaido'ya sağ kolları ne kadar yakın? Gücünü uzun uzun gördüğümüz Katakuri ne kadar yakın? Katanın dengi Luffy'e Kaido tek atmadı mı yani neyin tartışmasını yapıyoruz ki sağ kollar efsanevi güçte ki kaptanlara yakın değiller. Kaptanlar tayfa gücünün büyük çoğunluğunu oluşturuyor.

Bu bölümle beraber kaptanlarla tayfa üyeleri arasında ki uçurumu gördük bi kez daha. Luffy Zoro'ya her geçen gün fark atacak kılıççılar çıldırabilir.
Güç farkı tayfasına göre değişiyor. Kaido ve BM tayfasından bahsedilirken kaptanları ile komutanları arasında güç farkının çok olduğu söylendi, Shanks'ın tayfasında ise bu farkın az olduğu belirtildi. Zaten çok olsaydı Kid Shanks'ın komutanlarından birine kolunu kaptırmazdı. Hasır Şapkalar'ın da bu konuda Shanks'a benzediğini düşünüyorum. En azından Luffy-Zoro ikilisi hesaba katıldığında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık