Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Roger Korsanları ve Beyazbıyık Korsanları'nın Denk Dövüşmeleri Mantıklı mıydı?

İki korsan tayfasının denk dövüşmesi size mantıklı geldi mi?

• Kullanılan toplam oy
    153
@William cutting Ray Gabanla bir dalıyorlardı Odene sandıgımız kadar yakın olmadıklarını gördük bu bölümde bence.
Evet, orası biraz kafa karıştırıcı. Ya güçle ilgili ya da Ray ve Gaban teke tek dövüşleri pek takmıyorlar. Yinede Oden'in bu ikisi kadar güçlü olması ilginç. Yaşlı uzun zamandır dövüşmeyen Ray bile amiral tutabiliyordu. Dediğin gibi çıkarsa Ray'le ilgili fikirleri değişmiş diyebiliriz. Yinede Shanks ve Roger'ın tayfasından bir farklılık bekliyorum. Tabi ki kaptana denklikten çok bir yakınlık. En azından diğer tayfalar gibi bir uçurum olmayacaktır.

Bizim tayfadan da benzer durum bekliyorum. İleride dünya hükümeti ve denizcilere olan savaşa karşı onlar yerine başka karakterlere rol verecekse hiç işlemesin tayfa üyelerini.

Evet, orası biraz kafa karıştırıcı. Ya güçle ilgili ya da Ray ve Gaban teke tek dövüşleri pek takmıyorlar. Yinede Oden'in bu ikisi kadar güçlü olması ilginç. Yaşlı uzun zamandır dövüşmeyen Ray bile amiral tutabiliyordu. Dediğin gibi çıkarsa Ray'le ilgili fikirleri değişmiş diyebiliriz. Yinede Shanks ve Roger'ın tayfasından bir farklılık bekliyorum. Tabi ki kaptana denklikten çok bir yakınlık. En azından diğer tayfalar gibi bir uçurum olmayacaktır.

Bizim tayfadan da benzer durum bekliyorum. İleride dünya hükümeti ve denizcilere olan savaşa karşı onlar yerine başka karakterlere rol verecekse hiç işlemesin tayfa üyelerini.
Ya da Rayleigh'i biz mi çok abarttık? Bunu da düşünebiliriz sonuçta bi Kizaru vs'sini gördük. Adam 2 dakika Kizaruyla kılıç tokuşturdu terledi. Kizaru eli şeyinde süpernova tekleyip yoluna bakan trollün teki. Onun gibi biri isteseydi orada Rayleigh'i paket ederdi herhalde öyle günler sürecek bir dövüş olmayabilirdi. Ya da dediğin gibi Oden biraz fazla güçlü.

Bir tarafta kaç yıldır denizde ve aksiyondan aksiyona akan bir tayfa var. Diğer tarafta ise çoluk çocuk var. Mantıklı geliyor mu cidden?
Op evreninde ciddi turarlı bir hikaye bekliyorsan çok beklersin.

Diğer taraftan, görüldüğü üzre Roger tarafında da Gaban ve Rayleigh dışında sağlam adam pek yok gibi. Wb tarafında ise Marco, Jozu, Vista bunlar önemli karkaterler, şu topuzlu arkadaşta ön saflarda. Üstüne bir de Oden, ben ortada ciddi bir mantık hatası göremiyorum.

Luffy de çocuk. Ama dofu indirdi. Çocuk olması güçsüz olduğu anlamına gelmez.
Izo'nun seviyesi ne acaba? Büyük hali bile iş yapmıyor. Vista'nın zirve halini bir yonkounun ana 3 adamından bile birisi olduğu tartışmalı. Velet halinin seviyesi ne olacak? Karşılarına KK sol kolunu koyuyorsun. 3 gün tutmuştur diyorsun.

Gaban'ı 3 gün kim tuttu arkadaşlar? Tüm foruma soruyorum.

Op evreninde ciddi turarlı bir hikaye bekliyorsan çok beklersin.

Diğer taraftan, görüldüğü üzre Roger tarafında da Gaban ve Rayleigh dışında sağlam adam pek yok gibi. Wb tarafında ise Marco, Jozu, Vista bunlar önemli karkaterler, şu topuzlu arkadaşta ön saflarda. Üstüne bir de Oden, ben ortada ciddi bir mantık hatası göremiyorum.
Oden ile Rayleigh birbirini tutsa, Gaban'a kimi verdi onu merak ediyorum. Diğer üyeleri boşverelim. SCOPPER Gaban bi de bu. Karşısında o seviyede birisi yok.

Oda'nın 3 gün savaş oldu çok fenaydı diyip geçiştirmesi adamı ayar ediyor ya. :D

Izo'nun seviyesi ne acaba? Büyük hali bile iş yapmıyor. Vista'nın zirve halini bir yonkounun ana 3 adamından bile birisi olduğu tartışmalı. Velet halinin seviyesi ne olacak? Karşılarına KK sol kolunu koyuyorsun. 3 gün tutmuştur diyorsun.

Gaban'ı 3 gün kim tuttu arkadaşlar? Tüm foruma soruyorum.
Ray cidden kadın düşkünüyse Whitey Bay'le eşleşmiş olsa, Gaban ve Oden dövüşmüş desek... :/ @Siyah Ateş haklı Oda'nın mantıklı açıklama getireceğini düşünmüyorum.

Emeklilik vakti gelen Rayleigh'nin bile Kizaru'ya kafa tuttuğu seride birkaç gün sonra amirallere karşı rezil rüsva olan tayfanın o zamanlarda zirve olan bu karakterlerle/tayfayla denk dövüşmüş olması aşırı derecede saçmalık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık