Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Roger Korsanları ve Beyazbıyık Korsanları'nın Denk Dövüşmeleri Mantıklı mıydı?

İki korsan tayfasının denk dövüşmesi size mantıklı geldi mi?

• Kullanılan toplam oy
    153
Evet :S

Luffy bu yaşta mı en büyük olacak diye ağlarken iyiydi :S adamın serisi değil mi olum bu, herif o yaşta da olsa YONKOU tayfasındakileri elbette güçlü çizecekti lan nasıl çizecekti başka manyak mısınız :S

Sen WB'nin sağ kol olmasını nasıl hazmettin la?:D
Benim senin gibi kaptanın emrine girdi biat etti diye fantazim yok. Tıpkı Oden'de gördüğümüz gibi kişiler karakterlerine uygun düşüyorsa yada aradıkları bir şey varsa tayfaya falan girerler yani.

Artı WB'nin sağ kol olduğu ile ilgili bir durum yok.

Tabi sen yıllarca kk şöyle ezer şöyle geçer derken bu bölüm secde ederken bulunca biraz şaşırmışsın, karıştırmışsın olayları. Ace ve Zoro severim ikisi de kaptan değil bilmem farkında mısın :ehe:

Roger - WB
Ray - Oden
Gaban - İzo + Vista
Crocos - Marco

Bence ortada bir sorun yok. Bunun yanında Jozuda elmas olabilir. Ayrıca marconun iyileştirme özelliği var. Başkalarını da iyileştirebilir. Jozuda elmas aktifse kim ne yapacak adama kolay kolay? Whitey can ve rokuo da fena adamlar değiller. Siz niye bu ikisini küçümsediniz? Ayrıca izo inu ve neko da WB tarafında unutmayın. Asıl Roger tayfası ezik.

Benim senin gibi kaptanın emrine girdi biat etti diye fantazim yok. Tıpkı Oden'de gördüğümüz gibi kişiler karakterlerine uygun düşüyorsa yada aradıkları bir şey varsa tayfaya falan girerler yani.

Artı WB'nin sağ kol olduğu ile ilgili bir durum yok.

Tabi sen yıllarca kk şöyle ezer şöyle geçer derken bu bölüm secde ederken bulunca biraz şaşırmışsın, karıştırmışsın olayları. Ace ve Zoro severim ikisi de kaptan değil bilmem farkında mısın :ehe:
O işin şakasıydı ben hala bir milim de olsa Roger öndedir diyorum zaten.:D

Mesajın tamamını kaçırmışsın.

Roger'ın en muhteşem düşmanı diyorlar Xebec için ne diyorsun?

O işin şakasıydı ben hala bir milim de olsa Roger öndedir diyorum zaten.:D

Mesajın tamamını kaçırmışsın.

Roger'ın en muhteşem düşmanı diyorlar Xebec için ne diyorsun?
Roger, KK olma işini şebekle dövüşürken yapmıyor. Hatta şebekle dövüşürken toy bile sayılır en muhteşem demelerinin sebebi ikisininde fantazilerinin insanlarca büyük görünmesi. Zaten iki saniye durup düşünsen o yaştaki Roger'in en muhteşem ve güçlü rakibi ile taa o zamanlarda kapışmasının imkansız olduğunu anlarsın :hıh:

Wb vs Roger bir daha olacak muhtemelen ya Oden'in başına bir şey gelecek o yüzden yada Dünyanın En Güçlü İnsanı ünvanı için kapışacaklar o yarayı da o zaman alır herhalde.

E.oda iyi bir yazar değil bu tür konularda. Boşa takılıyorsunuz.

Gerçekten hayal gücü gelişmiş , kültürlü ve zeki biri ama kurgu , güç dengesi konusunda çok zayıf.

Roger, KK olma işini şebekle dövüşürken yapmıyor. Hatta şebekle dövüşürken toy bile sayılır en muhteşem demelerinin sebebi ikisininde fantazilerinin insanlarca büyük görünmesi. Zaten iki saniye durup düşünsen o yaştaki Roger'in en muhteşem ve güçlü rakibi ile taa o zamanlarda kapışmasının imkansız olduğunu anlarsın :hıh:

Wb vs Roger bir daha olacak muhtemelen ya Oden'in başına bir şey gelecek o yüzden yada Dünyanın En Güçlü İnsanı ünvanı için kapışacaklar o yarayı da o zaman alır herhalde.
Vay anam vay demek yaş muhabbetlerine de girdin. Maziyi anımsar oldum. Luffy reyize 19 yaşındaki adama çok yüklenmişsiniz.:D

Ben demiştim Vista çok güçlü diye.

Davamdan hiç vazgeçmedim.
Bu davamda yanımda olanlara ve beni destekleyenlere teşekkürlerimi iletiyorum.
Haklı çıkmamızın mutluluğunu kelimelerle ifade edemiyorum yoldaşlarım beni mazur görün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık