Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Diyebilirim sen aksini diyemezsin. Çünkü xebec kaptan ve garp+ rogerla çarpışıyor. Wb ise tayfa üyesi . Hiç bir tayfada kimse kaptan kadar güçlü değil. Xebec nam salmış biri. Senin dediğine göre o zaman wb = xebec veya güçlü de olabilir. Çok mantıksız. En fazla wb rogerdan bir tık üstü güçlü olabilir onda da garp xebeci yendiğine göre aşırı güçlü olmuş oluyor . Yani görünen garp Roger ve xebec çok güçlü belki xebec bunlardan bir tık daha güçlü. Wb ise güçsüz veya bir tık güçsüz
Xebec 2vs1 attı ise Roger ve Garp'la neden olmasın? Konuda zaten bu konuşuluyor.

Hadi sayı vereyim.
Xebec 100
WB-Roger-Garp 70 olsun. Gayet de mümkün gördüğün gibi.

Xebec 100
WB 75
Roger-Garp 70 olsun. Bak bu da mümkün. Her ihtimali tek tek yazayım mı yeterli mi?

İddiaya girdiğimi unutmuştum, hatırlattığın için teşekkür ederim. @Aang :flaugh:

Yeniden başlıyoruz. :D 4vs2 şeklinde tasvir edilmesine ve böyle çıkmasına da ihtimal vermeme rağmen; Xebec, Garp ve Roger'le tek başına dövüşmüştür diyorum. Aksi çıkarsa, 2 hafta boyunca Vinsmoke Sanji avatarı kullanırım.
O zamanlar için büyük iddiaymış ama şimdi çok raharsız etmez.

Garp ile Roger vs Xebec. Kaido da saldırmak istemiş, fakat Linlin bunu uzaklaştırmıştır. Beyaz ise bu savaşa son noktayı koymuş olabilir. Büyük ihanet kokusu alıyorum, Xebec iki delikanlıyla mücadele ederken aniden o da ne? Soğuk bir bisento darbesine maruz kalmıştır. Sırtında derin yara açılan Xebec arkasını döndüğünde Beyaz'ın gölge düşmüş suratı ile karşılaşır.Hafif bir sırıtış ve kahkaha eşliğinde son bir saldırı yapar ve bununla ada yok olur.

Kaido o zamanlar 70 milyonluk 15 yaşında bir toy. Big mom ve wb'nin ise zirve hallerinden geride oldukları mantıken ortada. Güncel sayıları takip etmiyoruz heralde
Nasıl bir mantıkla bunu ortaya koydun?

Bahsettiğimiz karakterlerin tamamı, Kaido hariç Tanrı Vadisi olayları sırasında 30 yaş ve üzerinde, ayrıca bu karakterler hemen hemen aynı yaştalar. Roger, Garp ve Xebec en güçlü çağında, Beyazsakal Linlin ve Kaido'nun daha çok yolu var, güzel mantık.

Sadece Kaido'nun gücünden şüphe edebiliriz, bunu da Oden karşısında zaman kazanmak istemesine bağlarız.-

Son düzenleme:
Nasıl bir mantıkla bunu ortaya koydun?

Bahsettiğimiz karakterlerin tamamı, Kaido hariç Tanrı Vadisi olayları sırasında 30 yaş ve üzerinde, ayrıca bu karakterler hemen hemen aynı yaştalar. Roger, Garp ve Xebec en güçlü çağında, Beyazsakal Linlin ve Kaido'nun daha çok yolu var, güzel mantık.

Sadece Kaido'nun gücünden şüphe edebiliriz, bunu da Oden karşısında zaman kazanmak istemesine bağlarız.-

Xebec onunla konuşmak istediyse, 2 yıl sonraki Luffy'nin ilk hâli kadar vardır diye düşünüyorum. Belki daha güçlü de olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık